Виво По Леи Гел За Пилинг На Мртво Море - Пилинг Гел За Пилинг За Жени - Гел За Пилинг За Лице Со Минерали Од Мртво Море - Кора За Лице За Сите Типови Кожа - Кора Од Гел З?

Виво По Леи Гел За Пилинг На Мртво Море - Пилинг Гел За Пилинг За Жени - Гел За Пилинг За Лице Со Минерали Од Мртво Море - Кора

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

ЕКСФОЛИРАЈТЕ ВНИМАТЕЛНО : Отстранете ги сите траги од шминка со овој нежен гел за пилинг. Гелот за пилинг на лицето Од колекцијата виво Пер Мртво море На Леи го остава вашето лице да се чувствува чисто и свежо. НЕЖЕН ЗА КОЖАТА : Нашиот гел за пилинг за жени содржи минерали од Мртвото Море. Овој пилинг за лице ја чисти вашата кожа без иритирачка кожа. АДРЕСА БРЧКИ : Вратете го часовникот назад со нашата кора од лицето што се однесува на знаците на стареење како фини линии и брчки. Ја остава вашата кожа да се чувствува младешка. ЗА ВИДОВИ НА ЦЕЛАТА КОЖА : овој пилинг гел за лице ја прави кожата да се чувствува мека и еластична на допир. Гелот за пилинг е погоден за сите типови кожа, од мрсна и комбинирана до сува, чувствителна и нормална. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : за да следите пилинг за рутина на лицето, едноставно измијте го лицето и нежно нанесете го гелот за лупење на лицето. Оставете го да отстои 15-20 секунди, а потоа исплакнете го лицето темелно со топла вода. Чекор над вашето обично секојдневно чистење, овој пилинг нежно ексфолира и се ослободува од шминката за да ве остави да се чувствувате освежени и свилени мазни.

Избор на клиент

Сатенски Усни Поставени Новак
Сатенски Усни Поставени

Маска за усниПилингот обезбедува нежна и ефикасна ексфолијација Сатенски Усни Маска За УсниПилинг ефи�

DEN 366.24
Хене Органски Пилинг За Усни-Природен И Органски Пилинг За Шеќер-Нордиски Бобинки Новак
Хене Органски Пилинг За Усни-Природен И Органски Пилинг За Шеќер-Нордиски Бобинки

ОД СУВИ ДО МАЗНИ, НАВЛАЖНЕТИ УСНИ : дали вашите усни имаат потреба од поправка? Додадете смирувачки, разг

DEN 0.33
Лаванда Шеа Шеќер Чистење Новак
Лаванда Шеа Шеќер Чистење

Зголемете ја вашата рутина за туширање, избришете го денот и откријте блескава кожа со Пилинг За Тело Од

DEN 0.33
Грмушка Бермудски Пилинг За Пилинг За Темни Дамки И Крем За Зацврстување На Туш за Цврста И Затегната Кожа Новак
Калинка &засилувач; Мед 2-ВО-1 Лице Чистење &засилувач; Чистење Новак Попуст
Калинка &засилувач; Мед 2-ВО-1 Лице Чистење &засилувач; Чистење

Сосема Нов во кутија Производот бродови со сите релевантни додатоци Не само Што Миле е лидер во извонре�

DEN 201.28
Суров Шеќер Скалпот Чистење Микро полски-Ексфолира &засилувач; Појасни Скалпот-Еукалиптус + Алое-5 FL Oz, Пакет од 1 Новак