60 LEDS PAR Light, Yunhion Ultra High Power RGB Stage Wash Lights Тенок LED сценски осветлување Супер светла DMX 512 за бар, забава, свадба, диско, клуб, емисии, студио за снимање…

60 LEDS PAR Light, Yunhion Ultra High Power RGB Stage Wash Lights Тенок LED сценски осветлување Супер светла DMX 512 за бар,

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Тоа ќе направи повеќе фази на ефекти. Исто така, лесно е да се добијат ефектите преку ракување со копчињата за функција. Исто така, лесно е да се добијат ефектите преку ракување со копчињата за функција. Со тоа, можете да ја промените бојата, затемнувањето, стродот, активирањето на звукот. 2 x држачи. Аголот на светлосен зрак е 30 степени. Каналот DMX е 2/4/7. Контролен режим : Автоматско активирање/активиран звук/Контрола на мастер-робови/DMX.

Избор на клиент

Седум starsвезди 200W светла за пајажина, LED PAR светло топло бело и кул светло за миење на бели сцени, DMX сценски светла Новак
Betopper Stage Light, подвижна глава DJ Light For Farties, RGBW 8x3w Spider LED светло, звук активирана и DMX-512 Контрола за Новак
Betopper Stage Light, подвижна глава DJ Light For Farties, RGBW 8x3w Spider LED светло, звук активирана и DMX-512 Контрола за

♫ [Голем опсег на пајакот на пајакот] Агол на оската XY : 540 степени, Y1 : 120 степени, Y2 : 120 степени, 8 волшебни �

DEN 1215.84
Junman 180W Две глави фудбалски предводени зрак Поместење на главата на главата, светло DMX512 13/16 канали DJ Disco Effect Новак Попуст
Junman 180W Две глави фудбалски предводени зрак Поместење на главата на главата, светло DMX512 13/16 канали DJ Disco Effect

Извор на светлина : 12x12 W RGBW 4 во 1 LED диоди со висок квалитет Извор на светлина на ефектот : црвена и зелена �

DEN 2975.84
Adj производи, Mega Bar RGBA, енергетски ефикасен и траен 42 инчен линеарен мег040 Новак
Adj производи, Mega Bar RGBA, енергетски ефикасен и траен 42 инчен линеарен мег040

Создадете прекрасни ефекти за осветлување : Mega Bar RGBA ви овозможува да креирате 7 канали DMX светло миење и �

DEN 239.84
LED осветлување на Chauvet DJ, црно Новак
LED осветлување на Chauvet DJ, црно

Адаптер за кабел DMX 3пински женски до 5пински машки Производи за осветлување со високи перформанси со не�

DEN 159.84
Boulder LED Flat Par Водоотпорен IP65 Outdoor 18x18W RGBWA 6IN1 WASH Stage Light DMX512 за ТВ студио, театар, аудиториум, сцена, Новак
Boulder LED Flat Par Водоотпорен IP65 Outdoor 18x18W RGBWA 6IN1 WASH Stage Light DMX512 за ТВ студио, театар, аудиториум, сцена,

Многу висока моќност IP65 оценета со тенок PAR конзерва за отворено, со употреба , Се одликува со одлична ко�

DEN 2559.84
Chauvet DJ Mini Kinta IRC Компактен LED Derby DJ Effect Light W/Безжична способност Новак
Chauvet DJ Mini Kinta IRC Компактен LED Derby DJ Effect Light W/Безжична способност

Компактен LED ефект на светлосни проекти безброј греди на разнобојно светло Едноставна безжична, неDMX ко�

DEN 1919.84
X-Trexsaber Light Saber Smaber Swing 12 RGB LED, 10 фонтови Blaster Sound, FX Light Sabers Heavy Dueling Aluminum hilt Sword Новак
X-Trexsaber Light Saber Smaber Swing 12 RGB LED, 10 фонтови Blaster Sound, FX Light Sabers Heavy Dueling Aluminum hilt Sword

Како голем fanубител на „Војна на Starвездите“, секогаш сонувавме да имаме дуел светла на сопствените...

DEN 1444.80
DJ Lights, Amki 4 во 1 Rave Light со RGBW Derby Beam, црвени и зелени модели на партии, светло за осветлување на LED строги Новак
DJ Lights, Amki 4 во 1 Rave Light со RGBW Derby Beam, црвени и зелени модели на партии, светло за осветлување на LED строги

Неверојатни 4 во 1 диско светла : комбинирано со дерби осветлување ефект+обрасци на црвена и зелена зрак �

DEN 457.60
Adj Производи Pocket Pro Pak X 2, 1 F4 PAR торба Новак
Adj Производи Pocket Pro Pak X 2, 1 F4 PAR торба

ADJ производи поддржани од супериорен производител Професионален елемент дизајниран за разновидна прим

DEN 1.00
Shehds Подвижни светла на главата LED 100W 7 DINAMIC & 6 Статички Гобос 8 бои рефлектираат 6-фацетни Prism DMX512 DJ Stage Light Новак Попуст
Shehds Подвижни светла на главата LED 100W 7 DINAMIC & 6 Статички Гобос 8 бои рефлектираат 6-фацетни Prism DMX512 DJ Stage Light

【Различни фази на ефекти】 : Оваа светлина на зракот од 100 W и миењето има 8 тина (7 бои + бели) со половина е�

DEN 5279.84