Xeaohesy 6 кутии златни нокти шарми за нокти срцето starвезда Месечина морски суштества метални нокти столпчиња 3Д украси за украси за накит за акрилни нокти со 1 парчиња ?

Xeaohesy 6 кутии златни нокти шарми за нокти срцето starвезда Месечина морски суштества метални нокти столпчиња 3Д украси за

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

? , најдобар избор за правење на вашите светли кул дизајни за уметност на ноктите. ? Вклучувајќи срце, starвезда, месечина, морски суштества, геометрија, итн. Златна боја ги прави поубави и повеќе деликатни, сјајни под светла, пенливи и исклучителни, можат да ви помогнат да создадете ефект на декорација на ноктите за очи. ? 【Сигурни материјали】 : Златниот шарм на ноктите е направен од легура. Легурата е цврста и цврста, квалитетна и сигурна, не е лесна за 'рѓа или кршење, не носи повреда на ноктите, не е лесно да се испаднат. Тие се лесни, што го прави удобно да се носи, добро долго време користејќи, исто така погодно за складирање. ? Однесете многу време и напор, правејќи да изгледате поелегантно и шармантно, погодно за професионални салони за нокти и домови DIY украси за нокти. ? Исто така, овие прекрасни привлечности на ноктите можат да бидат дадени како подароци на оние кои ја сакаат уметноста на ноктите, или можете да направите привлечна уметност за нокти за вашите пријатели или семејства за да ги направат ноктите уште попривлечни. ? , најдобар избор за правење на вашите светли кул дизајни за уметност на ноктите. ? Вклучувајќи срце, starвезда, месечина, морски суштества, геометрија, итн. Златна боја ги прави поубави и повеќе деликатни, сјајни под светла, пенливи и исклучителни, можат да ви помогнат да создадете ефект на декорација на ноктите за очи. ? 【Сигурни материјали】 : Златниот шарм на ноктите е направен од легура. Легурата е цврста и цврста, квалитетна и сигурна, не е лесна за 'рѓа или кршење, не носи повреда на ноктите, не е лесно да се испаднат. Тие се лесни, што го прави удобно да се носи, добро долго време користејќи, исто така погодно за складирање. ? Однесете многу време и напор, правејќи да изгледате поелегантно и шармантно, погодно за професионални салони за нокти и домови DIY украси за нокти. ? Исто така, овие прекрасни привлечности на ноктите можат да бидат дадени како подароци на оние кои ја сакаат уметноста на ноктите, или можете да направите привлечна уметност за нокти за вашите пријатели или семејства за да ги направат ноктите уште попривлечни. Содржина на пакетот : - 6 кутии златни шарми за нокти - 1 компјутерски избирач на молив - 1 компјутерски пинцети Спецификации : - Материјал : легура - злато - количина : 6 кутии Како да се користи : 1. Поврзете ја површината на вашите нокти и база на четки полски. 2. Поставете го лепак за нокти или гел за нокти на ноктот. 3. Поставете ги привлечностите на уметноста на ноктите на ноктите, случајот на мобилниот телефон, очилата, итн. 4. УВ-ламбата бара околу 2-3 минути (ако користите гел за нокти). 5. Истурете го гелот околу работ на стимулите и 2-3 минути во ламбата. 6.Кокран вишок гел на ноктите. Забелешка : 1. Месови и неподготвени предмети, ве молиме, држете се подалеку од малите деца. 2. Боите може да постојат мала разлика како резултат на различни екрани. 3.Прито за да нанесете лепак за да ги залепите (лепак не е вклучен во пакетот).

Избор на клиент

12 решетки метални столпчиња за нокти/злато во боја на нокти/метални декорирање на ноктите Новак
12 решетки метални столпчиња за нокти/злато во боја на нокти/метални декорирање на ноктите

Декорација на ноктите Декорација на ноктите Повеќекратни големини и стилови : 12 различни стилови метал�

DEN 0.67
Guolarizi Nail Metal Rivets Studs Charms Decoration Gold Nail Decals Панк starвезда месечина накит столпчиња за нокти Дизајн Новак
Guolarizi Nail Metal Rivets Studs Charms Decoration Gold Nail Decals Панк starвезда месечина накит столпчиња за нокти Дизајн

【Метал материјал】 Металните додатоци за нокти се полесно да се применат и да се стават во точната пози�

DEN 23.84