Елан 84041CG Рене Суета, 3-Светлина ПРЕДВОДЕНА 69 Вкупно Вати, Шампањ Злато

Елан 84041CG Рене Суета, 3-Светлина ПРЕДВОДЕНА 69 Вкупно Вати, Шампањ Злато

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

19 1/4" широк х 7 " висок. Се протега 5 3/4" од ѕидот. Задната плоча е висока 6" широк х 4 3/4". Висината од центарот на отворањето на ѕидот е 4 3/4". Тежи 7,08 килограми. Три вградени затемнети 23 ВАТИ ПРЕДВОДЕНИ модули. 1700 лумен светлина излез, споредливи со 100 вати блескаво. 3000к температура на бојата. 90 КРИ. Современа три-светлосна енергетски ефикасна ЛЕД светлина за капење од колекцијата Рене Од Елан. Затемнет со електронски затемнувач со низок напон или затемнувач со номинална лер. Линија напон-120 V.Шампањ злато заврши. Челична конструкција. Јасно газирана вода акрилни нијанси. Извајани раце. Може да се инсталира со светла насочени нагоре или надолу. Донесете стилска аура во вашиот современ простор со оваа неверојатна три-светлосна енергетски ефикасна LED светлина за капење од колекцијата Рене На Елан. Оваа светлина се одликува со текстура слична на скулптура акрилна нијанса монтирана на гламурозна челична основа од златна завршница од шампањ, за да произведе меко, сјајно осветлување. Светилката може да се монтира свртена нагоре или надолу.

Избор на клиент

З-Лајт 1920-4В-Ч-ЛЕД 4 Лесна Суета, Хром Новак
З-Лајт 1920-4В-Ч-ЛЕД 4 Лесна Суета, Хром

4 Лесна Суета Со нов пресврт на современ дизајн, врвното семејство открива правоаголни Мат Опални нијан�

DEN 1088.00
Кичлер 45120НИ Калеј Бања 4-Лесен, Четкан Никел Новак
Кичлер 45120НИ Калеј Бања 4-Лесен, Четкан Никел

9 Во H x 34.5 во W; 6 фунти Бара (4) а19 светилки, не се вклучени Брусен никел заврши со сатен Гравирани Обвивка о�

DEN 1183.84
Кворум Интернешнл 4-ЛТ Бања Суета Светлина Во Ноар в/ Дрифтвуд финиш 5140-4-69 Новак
Кворум Интернешнл 4-ЛТ Бања Суета Светлина Во Ноар в/ Дрифтвуд финиш 5140-4-69

Четири Светлина Суета од Висина : 9,75 инчи Ширина : 32,00 инчи Стил : Преоден Тип На Светлина : Суета Заврши : Н

DEN 1427.20
Варалуз Чекан Време 4-Лт Бања-Јаглерод/Француско Злато Новак
Варалуз Чекан Време 4-Лт Бања-Јаглерод/Француско Злато

Рачно Изработена Челична Рамка Рачно Фалсификувани И Рачно Врежани Акценти На Задната плоча Исчистете

DEN 1119.84
Толтек Осветлување 174-БРЗ-7145 Лак 4 Светлина Бања бар со 7 Злато Мраз Стакло, Бронза Заврши Новак
Толтек Осветлување 174-БРЗ-7145 Лак 4 Светлина Бања бар со 7 Злато Мраз Стакло, Бронза Заврши

Од семејството бања бар Тип на сијалицаМедиум Моќност100 ЗавршиБронза Основана во 1975, ние сме Семејна И у

DEN 5904.00
Елен Осветлување 570-2Б-МЛТ-ПРЕДВОДЕНА Суета Светлина, На Возраст Од Бронза Новак
Елен Осветлување 570-2Б-МЛТ-ПРЕДВОДЕНА Суета Светлина, На Возраст Од Бронза

УЛ наведени постара бронзена завршница; стакло со повеќе фузии 14 W X 8 D X 7 H; може да се монтира нагоре или н

DEN 2.00
Иновации 205-КОМПЈУТЕР-Г202-6 Три Лесни Бања Суета Од Френклин Реставрација Колекција, Сребро Новак
Иновации 205-КОМПЈУТЕР-Г202-6 Три Лесни Бања Суета Од Френклин Реставрација Колекција, Сребро

Три Лесни Бања Суета од колекцијата Френклин реставрација Висина : 12.00 инчи Ширина : 30.00 инчи Тип На Светл

DEN 3.33
З-Лајт 1927-4В-Ч-ЛЕД 4 Лесна Суета, Хром Новак
З-Лајт 1927-4В-Ч-ЛЕД 4 Лесна Суета, Хром

4 Лесна Суета Дизајнот богат со карактери носи навестување На арт Деко билет, што ја прави оваа хромиран�

DEN 6944.00
Иновации 208-СН-М13-СН 2 Светлина Бања Тела, Брусен Сатен Никел Новак
Иновации 208-СН-М13-СН 2 Светлина Бања Тела, Брусен Сатен Никел

Две Лесни Тела За Бања од колекцијата За Реставрација На Френклин Висина : 12 00 инчи Ширина : 18 00 инчи Тип Н

DEN 2.67
Иновации 215-БК-Г184-ПРЕДВОДЕНА ОД Бања Суета ОД Френклин Реставрација Колекција, Црна Новак
Иновации 215-БК-Г184-ПРЕДВОДЕНА ОД Бања Суета ОД Френклин Реставрација Колекција, Црна

ПРЕДВОДЕНА Бања Суета од колекцијата За Реставрација На Френклин Висина : 11,25 инчи Ширина : 42,00 инчи...

DEN 0.67
winshine G25 Globe Светилки, 8 ПАКЕТ LED Суета Светлина 5000K Дневна Светлина ЗА Бања Суета Шминка Огледало, LED Спална Соба Новак
Иновации 515-2W-SN-M13-SN-LED 2 Лесни Гроздобер Затемнувачки LED Тела За Бања, Четкан Сатенски Никел Новак
Иновации 515-2W-SN-M13-SN-LED 2 Лесни Гроздобер Затемнувачки LED Тела За Бања, Четкан Сатенски Никел

Две Лесни Тела За Бања од колекцијата За Реставрација На Френклин Висина : 12 00 инчи Ширина : 18 00 инчи Тип Н

DEN 768.00
Еурофаза ХПЛТ-80 Главата Плетен Сијалица, Килибар Новак
Еурофаза ХПЛТ-80 Главата Плетен Сијалица, Килибар

Нежно плисирано стакло во класичната форма на абажур Плисирано, КилибарноМеко плисирано стакло во клас

DEN 84.48
Максим 12213фиои Манор Замрзнати Слонова Коска Стакло Сад Бања Суета Ѕид Монтирање, 3-Светлина 180 Вкупно Вати, 11H x 29 W, Новак
ДИЗАЈНЕРИ ФОНТАНА Тејлор 22 3/4 Широк Стариот Сатен Месинг Метал 3-Светлина Бања Светлина Новак
ДИЗАЈНЕРИ ФОНТАНА Тејлор 22 3/4 Широк Стариот Сатен Месинг Метал 3-Светлина Бања Светлина

22 3 / 4" широк х 11 1 / 2" висок Се протега 6 1 / 4" од ѕидот Тежи 3,5 килограми Тркалезна задна плоча е широка 5"...

DEN 960.00
Кихлер 45298НБР Четири Лесни Бања Новак
Кихлер 45298НБР Четири Лесни Бања

Семејство : алтон Стил : преоден Категорија : ѕид ПЛАНИНАТА бања 4 рака Од 1938 година, Кихлер понуди многу п

DEN 3.33