Супер мека ексфолирачка бања MQSHUHENMY, сунѓер за сунѓер за туширање со ултра мека бања, четка за туширање со сунѓер од 3Д бања, сунѓери за магични бањи, еднократно за во?

Супер мека ексфолирачка бања MQSHUHENMY, сунѓер за сунѓер за туширање со ултра мека бања, четка за туширање со сунѓер од 3Д

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Доаѓа со висечко јаже за лесно сушење, без одгледување на мувла или бактерии и може да се користи повторно на неодредено време. Природно чистење за да ја задржите кожата мека, зрачна и здрава. Ве молиме, дозволете мало отстапување во податоците за мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате. Исплакнете го целосно и закачете се за да се исуши по секоја употреба за да се одржи чиста. Нежна ексфолијација, заштити ја кожата од штета. И ефектот на чистење е подобар. Чиста и хигиенска и еднократна употреба : Овој производ станува тежок по сушењето. Тој е целосно еластичен и може да се деформира слободно, подобрувајќи ја ефикасноста и ефектот на чистење. Може да се користи со гел за туширање или сам. 3Д сунѓер, кој е мек кога е ставен во вода, можете да го испуштите по желба. Забавете ја вашата здрава!. Ултра мека бања сунѓер за туширање на телото : Супер-мекиот сунѓер за бања се користи за чистење на тврдоглава рогови, мртва кожа и дамки. Тој е мек допир и полн со еластичност, вистинска безболна ексфолијација, открива здрава и зрачна кожа. Нежна ексфолијација, заштити ја кожата од штета. Поудобно од традиционалните крпи за бања. Природно чистење за да ја задржите кожата мека, зрачна и здрава. Ефективно чистење на кожата : Влакната на сунѓер нежно може да ја масира кожата за да ја отстрани нечистотијата, да ја подобри циркулацијата на крвта и здравјето на кожата. Совршен за деликатна кожа на децата, како и за возрасни и сениори. Совршен за деликатна кожа на децата, како и за возрасни и сениори. Функција : 1. Супер голема големина : 7*14*3см, се вклопува за деца/ деца. Чиста и хигиенска и еднократна употреба : Овој производ станува тежок по сушењето. Ултра мека бања сунѓер за туширање на телото : Супер-мекиот сунѓер за бања се користи за чистење на тврдоглава рогови, мртва кожа и дамки. Нашите врвни сунѓери за бања се поголеми од обичните за да покриваат поголема површина на телото и поефикасни за употреба. Користејќи го мекиот сунѓер за бања со омилениот гел, миење на телото или шампон, можете да уживате во спа -искуството дома.

Name: Bath Sponge
Color: White/Grey/Blue/Pink
Material: PVA
Size: 14 * 7 * 3cm/5.5 * 2.8 * 1.2in
Package includes:
1/4 x Super Soft Exfoliating Bath Sponge:
Note:
1. Due to the difference of light and screen, the color of the item may be slightly different from the picture.:
2. Please allow a slight deviation in the measurement data and make sure you don't mind before ordering. :

Избор на клиент

Petyoung 4PCS 3D сунѓер бања избрише 3Д бања сунѓер туш четка за еднократно мека бања сунѓери сунѓери за туш Новак
Petyoung 4PCS 3D сунѓер бања избрише 3Д бања сунѓер туш четка за еднократно мека бања сунѓери сунѓери за туш

1 3Д двострана текстура на испакнато ниво може да го зголеми триењето помеѓу сунѓер и кожата, ефектот на �

DEN 1457.60
Cabilock loofah Sponge Lofhah Sponge 6pcs Bath Shoush Sponge цвет бања Меур за правење нето Pouf Mesh Pad Exfoliating Cleaning Новак
Cabilock loofah Sponge Lofhah Sponge 6pcs Bath Shoush Sponge цвет бања Меур за правење нето Pouf Mesh Pad Exfoliating Cleaning

Меко и удобно чувство топка за бања Можете да ја ексфолирате, чистите, да ја смирите кожата со сапун за м�

DEN 0.33
Биндијански туш за бања, сунѓер, сунѓер за бања, пуф, туш топка, чистење на сунѓер за сунѓер за бања за жени и мажи Новак
Професионалци за работна облека, жени чистачи врвно потсмев за заби, ветеринари, бањата, масажа, салон Новак
Професионалци за работна облека, жени чистачи врвно потсмев за заби, ветеринари, бањата, масажа, салон

【Fit & Comfort】 Нуди современо слабиот вклопување со меко чувство да ве одржува удобно без да жртвувате стил

DEN 542.72
Fomiyes 4pcs Бања пешкир најлон услуга за клиенти Африка Новак
Fomiyes 4pcs Бања пешкир најлон услуга за клиенти Африка

Африканска лофузна ексфолирачка мрежа : ⭐ мека и удобна : помека од loofah, но сепак текстурирана за ексфол�

DEN 3.00