Plafope konjac сунѓер природни сунѓери чистење сунѓер конхонџен сунѓер сунѓер сунѓер конџак сунѓер сет сочинуваат сунѓер сет сунѓер за сунѓер за сунѓер за кожата сунѓер

Plafope konjac сунѓер природни сунѓери чистење сунѓер конхонџен сунѓер сунѓер сунѓер конџак сунѓер сет сочинуваат сунѓер сет

DEN 129.76

Новак

Достапно за нарачка

Сунѓери за чистење- сунѓер е целосно природен, и биоразградливо (не е потребна штетна пластика!), Природниот сунѓер има текстура што ја прави нежна, безбедна и нема да ја гребе кожата додека мие валкана, нечистотија, масло, мртви клетки на кожата и јасен тен на тен. Можете дури и да трчате околу очите, така што вашата маскара излегува полесно и побрзо ексфолирачко лице. Чистење на сунѓер сет- бидејќи сунѓер е алкален, тоа ќе помогне да се балансира p H на вашата кожа, додека сè уште нежно се ексфолира и чисти. - сунѓер е сосема природен, и (не е потребна штетна пластика!), Природниот сунѓер има текстура што го прави нежен, безбеден и нема да ја изгреба кожата додека мие варовник, нечистотија, масло, мртви клетки на кожата и чист сјај на тен. Со сапун (или домашен чистач) и вода, ќе отстрани повеќе шминка отколку миење со рацете само. Можете дури и да трчате околу очите, така што вашата маскара ќе излезе полесна и побрза. Навистина е алатка за секого и подарок за вашата мајка, девојка пријателка, иако вашето момче пријателско чистење сунѓер. Имате олиерски тен?. Сет за чистење на лицето за чистење на лицето- Сунѓерка на лицето, природно активиран бамбус јаглен чистење на лице, ексфолирајќи ги чувствителните алатки за масажа на телото на кожата за жени и мажи. Со сапун (или домашен чистач) и вода, ќе отстрани повеќе шминка отколку миење со рацете само. Сунѓер ја добива својата боја од јаглен од бамбус. Youе ве остават лице убаво, избалансирано и блескаво. Сунѓер ја добива својата боја од јаглен од бамбус. Капка за чистење на сунѓер за чистење на лицето- Кога сте подготвени да ја отстраните вашата шминка, сунѓер на Konjac е исто така, бидејќи е во можност да ги отстрани дури и најпознатите тврдоглави траги од шминка. Сунѓери за чистење- сунѓер е целосно природен, и биоразградливо (не е потребна штетна пластика!), Природниот сунѓер има текстура што ја прави нежна, безбедна и нема да ја гребе кожата додека мие валкана, нечистотија, масло, мртви клетки на кожата и јасен тен на тен. Чистење на сунѓер сет- бидејќи сунѓер е алкален, тоа ќе помогне да се балансира p H на вашата кожа, додека сè уште нежно се ексфолира и чисти. Сунѓер на јаглен Konjac- Нашите сунѓери се безбедни и соодветни за сите кожа, векови и родови. Капка за чистење на сунѓер за чистење на лицето- Кога сте подготвени да ја отстраните вашата шминка, сунѓер на Konjac е исто така, бидејќи е во можност да ги отстрани дури и најпознатите тврдоглави траги од шминка.Сунѓер на јаглен Konjac- Нашите сунѓери се безбедни и соодветни за сите кожа, векови и родови. - Бидејќи сунѓерот е алкален, тоа ќе помогне да се балансира p H на вашата кожа додека сè уште нежно се ексфолира и чисти.exfoliating сунѓер користејќи ги за еден период може да ја направи кожата помазна и посветла. Список на пакети 3 X Карактеристики на лицето на лицето - : сунѓерски сунѓери на лицето. - Големина : 8. Со сапун (или домашен чистач) и вода, ќе отстрани повеќе шминка отколку миење со рацете само. Имаат чувствителна кожа? Можете да го користите нашиот сунѓер безбедно.5cm Сет за чистење на сунѓер. Имаат чувствителна кожа? Можете да го користите нашиот сунѓер безбедно. - Боја : Беж сунѓер на Коњак. Сет за чистење на лицето за чистење на лицето- Сунѓерка на лицето, природно активиран бамбус јаглен чистење на лице, ексфолирајќи ги чувствителните алатки за масажа на телото на кожата за жени и мажи. Дали имате олиерски тен? Исто така е костум за вас. Можете дури и да трчате околу очите, така што вашата маскара ќе излезе полесна и побрза. Имаат чувствителна кожа? Можете да го користите нашиот сунѓер безбедно. - Нашите сунѓери се безбедни и соодветни за сите типови на кожа, векови и родови. Дали си бебе? Toе претпоставиме дека ексфолијацијата не е приоритет за вас, но овој сунѓер е сè уште нежен доволно за вашата кожа.

Избор на клиент

Евирихолдер пена сунѓер за ексфолијација на голем чистач за релаксирачки туш или бања, пакет од 2 Новак
Евирихолдер пена сунѓер за ексфолијација на голем чистач за релаксирачки туш или бања, пакет од 2

Нежна ексфолијација : Ексфолирачкиот сунѓер обезбедува нежен чистач за подобрување на протокот на крв �

DEN 1.00
Awcnilacav капење сунѓер чистење саќе Отстранете ја мртвата кожа пена за миење масажер Масадер саќе бања сунѓер Новак
Yxwlln три-парчиња топка за бања сет за чистење на артефакти тоалети за бања Новак
Yxwlln три-парчиња топка за бања сет за чистење на артефакти тоалети за бања

Потребни се само неколку минути за да се истуширате, што може да ја направи вашата кожа мазна и свиленка�

DEN 2.67