Хемотон Сервирање Прибор 6 Парчиња Нерѓосувачки Челик Супа Лажици Тркалезна Рачка Ориз Лажици Елегантен Живот Вечера Лажици Служат Лажици

Хемотон Сервирање Прибор 6 Парчиња Нерѓосувачки Челик Супа Лажици Тркалезна Рачка Ориз Лажици Елегантен Живот Вечера Лажици

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

6 Парчиња Лажица Во собата : нерѓосувачки челик вечера лажица во собата одговара на речиси сите декор стил.Елегантен дизајн лажици ќе одговара со вашиот било садови и вечера во собата, подигнете ги вашите секојдневни оброци во парична казна јадење искуство. Елегантна Форма и Модерен Дизајн : Одлично За Дома, Канцеларии, Ресторани и кафуле, Продавница За Десерти, Продавница За Млечен Чај, Свадба, Божиќ, Денот на Благодарноста, Годишнини, Неделни Оброци и Вечери. Нерѓосувачки Челик : комплетот лажица за супа е изработен со нерѓосувачки челик со врвен квалитет, ја комбинира цврстината на самиот челик за издржливост со прецизна обработка на изработка за неверојатна. Лесен За Одржување : се препорачува рачно миење и сушење на комплетот лажица за да се одржат најдобри резултати.Безбедна машина за миење садови (Не иритирачки Детергент), Конструкција која ќе Трае со Години. Разновиден за Употреба : комплетот лажица не е погоден за секојдневна употреба, туку и за претстојните празнични забави, свадби, собири или банкети во ресторанот на хотелот, Одличен избор за подароци за семејството и пријателите. Карактеристики-Боја : Избрана Боја-Материјал : Нерѓосувачки Челик-Големина : 15, 5Х4, 4Х0, 3см/6, 09Х1, 73Х0, 12во-модерната лажица е многу убава и може да се подари и на вашите пријатели и семејство. - Можеме да се осигураме дека секоја лажица е мазна и сјајна . Уникатен стил елеганција и вкус на вашата кујна, па дури и вашиот дом. - Комплет Од Овие Нежни лажици ќе го привлече вниманието на вашите пријатели, без разлика дали сте со нив или ќе ги прикажете како уметност во вашата стаклена кутија.Пакет Вклучувајќи 6 х Лажици.

Избор на клиент

Мепра AZC1097CA1135 Caccia Oro Супа Лажица, [Пакет од 48], 18,1 см, Полиран Златен Финиш, Садови За Миење Садови Новак
Мепра AZC1097CA1135 Caccia Oro Супа Лажица, [Пакет од 48], 18,1 см, Полиран Златен Финиш, Садови За Миење Садови

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : приборот За јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбе

DEN 1.67
Јапонски Супа Лажици во собата на 4, Боја Слива Лажици За Супа Закуска Крем Новак
Јапонски Супа Лажици во собата на 4, Боја Слива Лажици За Супа Закуска Крем

Супа лажици : Должина 5,6 инчи, ширина1, 6 инчи 4 лажици за снегулки во боја, погодни за супа, овесна каша, кре

DEN 127.84
Бршлен ака Антички Бршлен Енг Од Тифани Стерлинг Сребро Место Супа Лажица 7 Новак
Бршлен ака Антички Бршлен Енг Од Тифани Стерлинг Сребро Место Супа Лажица 7

Возраст : 18501899 Производител : Тифани во моделот Ајви ака Антички Ајви Енг Од Тифани Ко Тој е монограмиран

DEN 731.20
Големата Војвотка Од Тоул Стерлинг Сребрена Место Супа Лажица 7 1/8 Нови Рамни Садови Новак
Големата Војвотка Од Тоул Стерлинг Сребрена Место Супа Лажица 7 1/8 Нови Рамни Садови

Производител : Крпа, Тип : Рамни Садови Лажици Состав : Стерлинг Сребро Возраст : Пост1940 Бренд : Таул Шема

DEN 1904.00
Мала Лажица Цвет Керамичка Рачка Нерѓосувачки Челик Мешање Лажица Жолта Новак
Мала Лажица Цвет Керамичка Рачка Нерѓосувачки Челик Мешање Лажица Жолта

Цветни вода капка керамички лажица керамички рачка + не го покажува само материјалот, правејќи ги садов�

DEN 1544.00