Super Ladle Murano BLCF90200, 6,8 fl oz

Super Ladle Murano BLCF90200, 6,8 fl oz

DEN 447.36

Новак

Достапно за нарачка

Големина : Надворешен дијаметар x должина на рачката 3,7 x 11,0 инчи (95 x 280 mm). Тежина : 4,6 мл (136 g). Материјал : 18-8 не'рѓосувачки челик. Земја на потекло : Кина. Големина : Надворешен дијаметар x должина на рачката 3,7 x 11,0 инчи (95 x 280 mm). Тежина : 4,6 мл (136 g). Материјал : 18-8 не'рѓосувачки челик. Земја на потекло : Кина. Капацитет : 7,9 fl Oz (200 кубици), надворешен дијаметар x должина на рачката : 3,7 x 11,0 инчи (95 x 280 mm).

Избор на клиент

Многу 14-123b 3-парчиња Шибари, 10,6 инчи Новак
Многу 14-123b 3-парчиња Шибари, 10,6 инчи

Големина : 10,6 x 3,9 x 2,0 инчи (27 Големина : 10,6 x 3,9 x 2,0 инчи (27 Од Beetfu во префектурата Оита, традиционалниот град

DEN 2.00
Јамашита Когеи Велика Британија LANDLE 80CC 120054149 Новак
Јамашита Когеи Велика Британија LANDLE 80CC 120054149

Големина : 10,0 x 2,9 x 2,9 инчи (25,5 x 7.3 x 7 Материјал : 188 не'рѓосувачки челик Земја на производство : Јапонија...

DEN 0.67
Yamashita Kogei 120277437 18-10 Montblanc Sup Ladle, мала Новак
Yamashita Kogei 120277437 18-10 Montblanc Sup Ladle, мала

Големина : 3,9 x 3,9 x 9,8 инчи (10 x 10 x 2 Материјал : 1810 не'рѓосувачки челик Земја на потекло : Јапонија (Tsubame Sanjo)...

DEN 977.28
Ендо Шоџи Бот06105 Комерцијална легла, 4,1 инчи, без дупка, 18-0 не'рѓосувачки челик, направен во Јапонија Новак
Ендо Шоџи Бот06105 Комерцијална легла, 4,1 инчи, без дупка, 18-0 не'рѓосувачки челик, направен во Јапонија

Големина : дијаметар x должина на рачката 4,1 x 9,6 инчи (105 x 245 mm) Тежина : 3,9 мл (99 Материјал : 180 не'рѓосувачки ч

DEN 422.40
Декорација на лажичка со чај од многу чај Новак
Декорација на лажичка со чај од многу чај

Големина : 0,4 x 1,4 x 3,3 инчи (1 x 3,5 Големина : 0,4 x 1,4 x 3,3 инчи (1 x 3.5 Од Beetfu во префектурата Oita, традиционалниот гр�

DEN 2.33
Pro Series Black Harky Garne All Pursose цедилка, сингл Новак
Pro Series Black Harky Garne All Pursose цедилка, сингл

Големина (приближно) : 5,6 x 5,0 x 10,0 инчи (14,3 x 12,6 x 25,5 см) Тежина : приближно 2,8 фунти (0,116 кг) Материјал : 188 не'рѓо

DEN 542.40
Десетина 1/2 мл супа ласка w/ 6 рачка - големопродажба Новак
Десетина 1/2 мл супа ласка w/ 6 рачка - големопродажба

Капацитет : 1 / 2 мл (14,8 мл.) Дијаметар на чинијата : 13 / 4 " Рачка : 6 инчи Над целата должина : 7 инчи...

DEN 624.00
Професионална легла мала Новак
Професионална легла мала

Вкупна должина : приближно 17,5 инчи (445 мм), Големина на главата : Дијаметар : 4,1 инчи (105 мм), должина на рачка

DEN 438.08
[Комерцијална] Sten Kineal Ladle Hostel G-833 Новак
[Комерцијална] Sten Kineal Ladle Hostel G-833

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Големина : приближно 3,7 инчи (95 мм), должина на рачк

DEN 2.00
Јамашита занает 15059260 Ладл, природно дрво, 8,1 x 2,4 инчи, мини јајце -јајце Новак
Јамашита занает 15059260 Ладл, природно дрво, 8,1 x 2,4 инчи, мини јајце -јајце

Големина : 8,1 x 2,4 инчи (20,5 х Материјал : природно дрво Земја на потекло : Кина Големина : 8,1 x 2,4 инчи (20,5 х...

DEN 527.52
Јамашита Когеи 120270094 18-8 рапсодија супа, сл, С. Новак
Јамашита Когеи 120270094 18-8 рапсодија супа, сл, С.

Големина : 3,9 x 3,9 x 12,2 инчи (10 x 10 x Материјал : 188 не'рѓосувачки челик Земја на потекло : Јапонија (Tsubame Sanjo)...

DEN 2.33
Xiaoxgmall од не'рѓосувачки челик сепаратор супа супа ласкави лажици, сребро, должина од 11 инчи Новак
Xiaoxgmall од не'рѓосувачки челик сепаратор супа супа ласкави лажици, сребро, должина од 11 инчи

Направено од 304 материјал од не'рѓосувачки челик Со креативна кука „S“ за виси на страната на садовите с

DEN 159.84
Про серија 18-8 хоризонтална кожа од не'рѓосувачки челик Новак
Про серија 18-8 хоризонтална кожа од не'рѓосувачки челик

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Вкупна должина : приближно 12,6 инчи (320 мм), надворе�

DEN 379.84
Pearl Metal G-4239 Tabletop перфорирана легла, не'рѓосувачки челик, изворска вода Новак
Pearl Metal G-4239 Tabletop перфорирана легла, не'рѓосувачки челик, изворска вода

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Ние ќе испорачаме од Токио, Јапонија Takeе бидат по�

DEN 3.00