ЈУМУО Дебели Задебелени Лавици Чорапи И Висечки Клип Детска Долна Облека Чорапи И Облека Клип За Сушење-Е

ЈУМУО Дебели Задебелени Лавици Чорапи И Висечки Клип Детска Долна Облека Чорапи И Облека Клип За Сушење-Е

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

● Еколошки Висококвалитетни Материјали, нетоксични и Невкусни. ● Хуманизираниот Дизајн На Рамката Може Ефикасно Да Спречи Паѓање На Облеката. ● Производите вклучуваат : 20клип. ● Цврст, Издржлив, Не Лесно Деформиран, Е Добар Помошник За Семејството. Ако Имате Какви Било Прашања Во Врска Со Нашите Производи, Слободно Контактирајте Не Преку Е-Пошта. Мултифункционалната закачалка ЈУМУО е убав и многу корисен производ. Изработен е од висококвалитетни еколошки материјали, силни, издржливи и не лесно деформирани. Ergономскиот дизајн може ефикасно да спречи паѓање на облеката. Поседувањето го прави нашето домашно опкружување уредно. Дефинитивно е добар помошник за секое семејство! Спецификации : Име : Стил на закачалка : модерна и едноставна Боја : Како Слика Забелешка : Поради различното осветлување и секој дисплеј, ќе има различни степени на хроматска аберација. По Продажбата На Услуги : 1. Ние сме посветени на обезбедување квалитетни производи и услуги за сите наши клиенти. 2. Доколку дојде до некаква штета за време на транспортот, се додека можете да ни обезбедите слики од оштетени производи, можеме да ги замениме или вратиме бесплатно. 3. Доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не преку е-пошта. Нашиот пријателски тим за услуги на клиентите ќе ве контактира во рок од 12 часа.

Избор на клиент

Јумуо Пластика Склопувачки Закачалка Кука Долна Облека Чорапи Ветер Дете Бебе Облека Сушење Лавици-Б Новак
Јумуо Пластика Склопувачки Закачалка Кука Долна Облека Чорапи Ветер Дете Бебе Облека Сушење Лавици-Б

● Еколошки Висококвалитетни Материјали, нетоксични и Невкусни ● Хуманизираниот Дизајн На Рамката Мож�

DEN 3.33