Н/а 17 парчиња Чорапи Штипки Закачалки За Облека Долна Облека Штипка За Облека Монтирана На Ѕид Организатор На Бања Крпа Висечка Решетка

Н/а 17 парчиња Чорапи Штипки Закачалки За Облека Долна Облека Штипка За Облека Монтирана На Ѕид Организатор На Бања Крпа Висечка

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Решетката за сушење облека монтирана на ѕид со клипови од 17 парчиња и може да ги задоволи потребите за сушење на семејството. Преклопен дизајн, заштедете простор. Удар слободен дизајн, вие само треба клип закачалката на вратата или ѕидот. Може да се користи во затворени простории и на отворено, чорапи за сушење, долна облека, крпи итн. Материјал : пластика. Решетката за сушење облека монтирана на ѕид со клипови од 17 парчиња и може да ги задоволи потребите за сушење на семејството.Преклопен дизајн, заштедете простор.Удар слободен дизајн, вие само треба клип закачалката на вратата или wall.It може да се користи во затворени простории и на отворено, чорапи за сушење, долна облека, крпи итн.Материјал : пластичност : 36*15*14.5 Список на кмпакување : 1* ракнота за облека : ве Молиме дозволете грешки од 1-2 см поради рачно мерење бојата прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква на мониторот на вашиот компјутер бидејќи мониторите не се калибрирани истиразновидно виси за целата облека.

Избор на клиент