Проказа 4 Пакет Универзален Мобилен Телефон Водоотпорна Торбичка Сува Торба Подводен Пакет Со 2 Пакети Лебдечка Водоотпорна Телефонска Торбичка

Проказа 4 Пакет Универзален Мобилен Телефон Водоотпорна Торбичка Сува Торба Подводен Пакет Со 2 Пакети Лебдечка Водоотпорна

-170 %

DEN 415.68

Новак

Достапно за нарачка

Овој пакет содржи 6 универзални водоотпорни куќишта за сите паметни телефони до 7" дијагонална големина (Одредени телефони со голем екран треба да ја отстранат заштитната кутија). Исчистете Го Прозорецот и од предната и од задната страна, совршен за фотографирање, видеа и проверка на е-пошта. 100 стапки Ipx8 Сертифициран водоотпорен; Нуди водоотпорна / снежна / нечистотија заштита за вашиот уред додека ја одржува функционалноста на екранот на допир. Квалитетниот тпу материјал го олеснува допирањето и повлекувањето на екранот; Исчистете го дизајнот на Прозорецот напред за гледање видеа и проверка на е-пошта бесплатно. Безбеден механизам за заклучување, отворете ја и затворете ја торбичката со само едноставно прицврстување, држејќи ја торбичката целосно запечатена под вода; Доаѓа со ремен за вратот за практично носење. Овој пакет содржи 6 универзални водоотпорни куќишта за сите паметни телефони до 7" дијагонална големина (Одредени телефони со голем екран треба да ја отстранат заштитната кутија).

Избор на клиент

Гекобрендс Водоотпорен Телефон Тоте Сува Торба Водоотпорен Случај, Греј-Работи Со Samsung Galaxy, iPhone, Google Новак
Гекобрендс Водоотпорен Телефон Тоте Сува Торба Водоотпорен Случај, Греј-Работи Со Samsung Galaxy, iPhone, Google

Заштитете ги вашите вредни резерви со водоотпорна торбичка со две оддели Патентираниот јасен дизајн на

DEN 3.33
Ваксон Телефон Случај Црна, Компатибилен Со Huawei Mate10 Pro Mate 10 ПРО Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Заштитник На Новак
Ваксон Телефон Случај, Компатибилен Со Oppo A11s Водоотпорна Торбичка Сува Торба [ Не Заштитник На Екранот Филм ] Новак