Исценети коцки Суштински партиски разновидни мириси за мириси за материјали за јога бања x топи потопло растителни тартови соја цветни восочни восочни свадби cm бл?

Исценети коцки Суштински партиски разновидни мириси за мириси за материјали за јога бања x топи потопло растителни тартови соја

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Восок од јога ароматерапија-коцките стопени во горилникот на нафта ќе создадат чиста и возбудлива овошна-флолална арома веднаш ја раствора напнатоста и ја враќа емоционалната рамнотежа. Домашен мирис- Убав подарок за свадби, родендени, Денот на вineубените, Велигден, Денот на мајката, Денот на таткото, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, Божиќ и другите празници. Цветен восок блок- релаксирачки и утешни миризливи восоци за амбиент и гости. Восок потопли коцки- Овие коцки за восок што се топи ќе ја наполнат вашата соба со арома. Коцки за восок од цвеќиња- Ние користиме чисти, природни состојки со цел да обезбедиме почисто, трајно ослободување на мирис. Восок од јога ароматерапија-коцките стопени во горилникот на нафта ќе создадат чиста и возбудлива овошна-флолална арома веднаш ја раствора напнатоста и ја враќа емоционалната рамнотежа. Домашен мирис- Убав подарок за свадби, родендени, Денот на вineубените, Велигден, Денот на мајката, Денот на таткото, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, Божиќ и другите празници. Цветен восок блок- релаксирачки и утешни миризливи восоци за амбиент и гости. Восок потопли коцки- Овие коцки за восок што се топи ќе ја наполнат вашата соба со арома. Коцки за восок од цвеќиња- Ние користиме чисти, природни состојки со цел да обезбедиме почисто, трајно ослободување на мирис. Список на пакети 8 x Восочни коцки Карактеристики -Материјална : Соја восок соја восок мирис -големина : 20.50x7.50x2.50cm/8.06x2.95x0 цветен восок блок. - Восочните топи се широк спектар на употреба како што се СПА, медитација, хостинг гости дома, свадби и безброј други настани миризливи восочни блокови. - Ние користиме есенцијални масла за кои се познати олеснувачи на стрес - покрај тоа што се восок без јога без парафин. - Нашите восочни топи се загарантирани да го стопат вашиот стрес! Инфузионирани восочни коцки - Ние користиме чисти, природни состојки со цел да обезбедиме почист, траен мирис на миризба дома. - Кога се загреваат, тие распрснуваат пријатен мирис во воздухот и обезбедуваат свеж мирис со часови коцки за мириси. -Којност : Шарени цветни восочни коцки со информации за топло коцки Коцки Овие восок се направени од восок од соја, а е извлечен и прочистен од безбеден материјал, поздрав, чист горење и -ластинг.ога ароматерапија восок восок кога се загрева, тие се дистрибуираат, тие се дистрибуираат пријатен мирис во воздухот и обезбедете свеж мирис со часови.

Избор на клиент

Voluspa White Cypress свеќа | Мини калај | 4 мл. | Време на изгореност од 25 часа | Веган | Восок од кокос и природни фитили Новак
Блажена свеќа за заштита од билки Новак
Блажена свеќа за заштита од билки

Јас ги повикувам поголемите сили што се, да ме заштитуваат и да ме заштитат . ова ја прашувам и чувствува�

DEN 0.33
Алое и палма 3-вик свеќа 14,5 мл / 411 g [Направено со природни есенцијални масла] Новак
Алое и палма 3-вик свеќа 14,5 мл / 411 g [Направено со природни есенцијални масла]

Нанесено со добрите работи (природни есенцијални масла) Квалитетни фитили без олово Неверојатен квалит

DEN 360.00