BESPORTBLE 2pcs Ирваси Чај Светло Носителите Симпатична Декоративни Божиќ Свеќник Држачи Метал Божиќ Дедо Мраз Декор Украс Празник Маса Центар Декорација

BESPORTBLE 2pcs Ирваси Чај Светло Носителите Симпатична Декоративни Божиќ Свеќник Држачи Метал Божиќ Дедо Мраз Декор Украс Празник

DEN 148.96

Новак

Достапно за нарачка

божиќна маса Централно Парче Погодно За : божиќна Декорација, декорација на домот, декорација На Божиќна трпеза. Држач За Свеќи За свеќи Метален Држач За Свеќи Украсете ја вашата маса убаво и прифатливо за забави и специјални прилики. божиќни држачи за свеќи држачот за свеќи со цртан филм има Божиќна атмосфера, многу добро да се создаде празнична атмосфера. Метален Држач за Свеќи Извонредна изработка, божиќен дизајн на тема, привлечен. божиќ маса врвот декор. Опис 2 парчиња Ирваси Чај Светло Носителите Симпатична Декоративни Божиќ Свеќник Носителите Метал Божиќ Дедо Мраз Декор Украс Празник Маса Центар Декорација-Боја : Како што е прикажано-Материјал : Железо Големина : 15,5x8x8cm Package Вклучувајќи 2pcs x Божиќ Свеќници.

Избор на клиент

x72S5x 2pc Божиќни Украси Ноќно Светло Предводена Божиќен Ветер Фенер Орнаменти Новак
x72S5x 2pc Божиќни Украси Ноќно Светло Предводена Божиќен Ветер Фенер Орнаменти

Дрвени Увезени Предвремено затворање Совршен Е За Божиќна Декорација, Најдобар И За Декорација На Куќа

DEN 1.00