9 компјутери LED Студент Студент Симпатична ноќна светлина, мини кученце елен диносаурус за читање табела со држач за мобилни телефони, преносна преклопна мала биро

9 компјутери LED Студент Студент Симпатична ноќна светлина, мини кученце елен диносаурус за читање табела со држач за мобилни

DEN 603.20

Новак

Достапно за нарачка

Заштита на очите и прилагодлива : Светлината за читање на животни има топла светлина LED со моќност за заштеда на енергија од 0,06 W, и нема да трепере или ќе ги повреди детските очи, идеален избор за детските простории; И двете глави и стапалата на овие светла се прилагодливи, така што можете да го прилагодите аголот на светлината според вашите вистински потреби. Карактеристики : LED светлата на бирото може да се применат во простории, домови, училници, канцеларии, хотели, градинки и каде и да сакате, додавајќи свежо чувство на вашите простори за живеење. Комбинација на ноќен светло и држач за телефони : ноќната светлина на животните е симпатична и кул, 2 во 1 функции, не само што може да се примени како светло за студирање или ноќно светло за деца, туку и е идеален држач за телефон за да гледате видео ; Мини светлината е практична за мајките да дојат и да менуваат пелени, светлината е нежна и мека и нема да ги заслепува очите на луѓето. Убаво за надавање : Светилките на бирото Каваи можат да бидат дадени како внимателен и сладок подарок за браќа и сестри, деца, братучеди, соседи, соученици, пријатели и значајни други на родендени, Божиќ, Денот на благодарноста и други прослави, тие не би се плашеле од темнината Поради овој корисен подарок; Топол совет : Ако ви требаат какви било прашања, контактирајте не навреме, ние ќе ви обезбедиме задоволителна услуга. Комбинација на ноќен светло и држач за телефони : ноќната светлина на животните е симпатична и кул, 2 во 1 функции, не само што може да се примени како светло за студирање или ноќно светло за деца, туку и е идеален држач за телефон за да гледате видео ; Мини светлината е практична за мајките да дојат и да менуваат пелени, светлината е нежна и мека и нема да ги заслепува очите на луѓето. голем хит за деца; Направени од ABS материјал и ПВЦ, тие се отпорни на топлина и ладно, силно отпорни на влијание, лесен, но доволно здрав за да се користат долго време. Заштита на очите и прилагодлива : Светлината за читање на животни има топла светлина LED со моќност за заштеда на енергија од 0,06 W, и нема да трепере или ќе ги повреди детските очи, идеален избор за детските простории; И двете глави и стапалата на овие светла се прилагодливи, така што можете да го прилагодите аголот на светлината според вашите вистински потреби. голем хит за деца; Направени од ABS материјал и ПВЦ, тие се отпорни на топлина и ладно, силно отпорни на влијание, лесен, но доволно здрав за да се користат долго време. Бојата може да постои мала разлика како резултат на различните прикази на екранот.3 x 2,17 x 3,15 инчи, компактен и преносен, дизајниран во симпатични форми на животни, симпатични и нежни, добри украси во вашата спална соба или детска соба. Мини големина : Симпатичната ноќна светлина е околу 3,3 x 5,5 x 8 cm/ 1. Спецификации : Материјал : ABS, PVC боја : розова, сина, зелена, жолта, портокалова и беж големина : 3,3 x 5,5 x 8 cm/ 1,3 x 2,17 x 3,15 инчи Енергија : 0,06 W Батерија : Батерија за батерии вклучува : 9 x мини табела Белешки за ламби : Рачно мерење, оставете мали грешки на големината.Мини големина : Симпатичната ноќна светлина е околу 3,3 x 5,5 x 8 cm/ 1. Облик на 3 пастелни животни : има вкупно 9 парчиња мали LED ламби за животинско биро, дизајнирани со 6 различни бои, вклучувајќи розова, кајсија, зелена, жолта, светло зелена и беж, слатките форми и симпатичните бои ќе бидат А.

Избор на клиент

Dmuniz Desk LAMPS читање ламба за ламба модерна биро за спална соба лесна дневна соба керамичка студија Новак
Dmuniz Desk LAMPS читање ламба за ламба модерна биро за спална соба лесна дневна соба керамичка студија

Сертификацијата за безбедност, квалитетот и безбедноста се загарантирани, не содржат извор на светлина

DEN 3609.60
Black+Decker Pureoptics Verve 5W Flicker-Flicker Crille Daylight LED-ламба со USB порта за полнење, телефонски штанд, 2 нивоа Новак
Black+Decker Pureoptics Verve 5W Flicker-Flicker Crille Daylight LED-ламба со USB порта за полнење, телефонски штанд, 2 нивоа

LED симулира природна дневна светлина за намалено напрегање на очите и открива богати, вистинити по живо�

DEN 1.67
Извор на лајт LITE LS-306PS HALOTECH 29-инчен LED-ламба со предводена биро, полиран челик, сребро Новак
Извор на лајт LITE LS-306PS HALOTECH 29-инчен LED-ламба со предводена биро, полиран челик, сребро

Ламба за ламбена маса од колекцијата Halotech Полиран челичен финиш и прилагодлива сенка Контра рамнотежа �

DEN 2.33
Rite lite LPL680BLH 3x/5x лудило LED лупец со штанд Новак
Rite lite LPL680BLH 3x/5x лудило LED лупец со штанд

Супер светли, долготрајни LED диоди Вклучено / Исклучено / Операција на затемнување : Притиснете и задржет

DEN 3.33