Основа на LED светлосен дисплеј, 2 парчиња 11,81 инчи дрвена LED светлосна основа за акрилик, подножје на правоаголник од дрво, 3Д кристална светлина за стакло уметност, д?

Основа на LED светлосен дисплеј, 2 парчиња 11,81 инчи дрвена LED светлосна основа за акрилик, подножје на правоаголник од дрво,

DEN 479.84

Новак

Достапно за нарачка

Се разбира, можете да ја користите и основата на дисплејот како ноќно светло за вашата соба. [Совршен подарок] Вашите уметнички дела во комбинација со LED-светлосната база прави одличен подарок за семејство, најблиски и пријатели. Кабелот за податоци е 1,5м/4,92ft. Кристално дрво блескаво пристаниште со кабел за податоци и USB порта. LED светлината нормално може да трае 20,000 часа без да биде да биде случајно оштетено.

Избор на клиент

Светилка за маса од 3с4г, сребро Новак
Светилка за маса од 3с4г, сребро

Осветлете ја ноќта со оваа пенлива ламба Карактеристики на холограм палети Стои 17 "високи...

DEN 0.33
LED клип на Deelop на светлосен моќен сет за осветлување | Пакет за ламби за бела и црна стегач Новак
LED клип на Deelop на светлосен моќен сет за осветлување | Пакет за ламби за бела и црна стегач

Силна големина со моќно осветлување : Мала, но моќна LED ламба за LED обезбедува доволно осветлување за да

DEN 0.33
Magideal Nordic LED и табела за ламба за полнење ноќно светло за декорација на колеџ за трпезарија, златно, 10.6x24.2cm Новак
UXZDX насликани керамички табели ламби за село на допир ткаенина Е27 LED бакарна ламба Новак
UXZDX насликани керамички табели ламби за село на допир ткаенина Е27 LED бакарна ламба

Топлината на лесен и етеричен дух на сенките почнуваат да скокаат во самракот за да изнесат малку емоци�

DEN 2.33