Houseу Хаус Осветлување Рајт насликан црн метал Флексибилна 2-во-1 пондерирана база и прицврстувач за монтирање на раката Рајт архитект на архитект со енергетска ефик

Houseу Хаус Осветлување Рајт насликан црн метал Флексибилна 2-во-1 пондерирана база и прицврстувач за монтирање на раката Рајт

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Висина : 24 инчи. Основна ширина : 6 инчи. Должина на основата : 6 инчи. Разновидна употреба : Оваа прекрасна ламба совршено ќе се вклопи во вашата канцеларија, спална соба, дневна соба, соба за студентски дом, па дури и како подот или ламба за читање. Лесно на очите : Вклучената сијалица A15 испушта светлина без треперење со 380 лумени и оваа ламба е дизајнирана да ви даде оптимално осветлување за различни активности. Цврст и прилагодлив : Со прилагодлива карактеристика на стегачот и тешка рака за замав, ова е совршена минимална и стилска ламба за вашите потреби за осветлување. Современ дизајн : Направено од елегантен црн метал, оваа прекрасна ламба ќе му даде на вашиот домашен декор убав рустикален ефект. Енергетски ефикасен : ви заштедува до 90% во трошоците за енергија со животен век од 25,000 часа, во споредба со редовните ламби за блескаво. Разновидна употреба : Оваа прекрасна ламба совршено ќе се вклопи во вашата канцеларија, спална соба, дневна соба, соба за студентски дом, па дури и како подот или ламба за читање. Лесно на очите : Вклучената сијалица A15 испушта светлина без треперење со 380 лумени и оваа ламба е дизајнирана да ви даде оптимално осветлување за различни активности. Цврст и прилагодлив : Со прилагодлива карактеристика на стегачот и тешка рака за замав, ова е совршена минимална и стилска ламба за вашите потреби за осветлување. Современ дизајн : Направено од елегантен црн метал, оваа прекрасна ламба ќе му даде на вашиот домашен декор убав рустикален ефект. Енергетски ефикасен : ви заштедува до 90% во трошоците за енергија со животен век од 25,000 часа, во споредба со редовните ламби за блескаво. Рајт е прекрасно дизајниран архитект LED биро ламба совршена за секоја површина на таблети. Изградена со функционалност на ум, оваа ламба е опремена со енергетска ефикасна LED сијалица. Во класичен стил на архитект, пондерираната рака за замав обезбедува и флексибилност и стил. Дизајнот на телескопската ламба прави одлични ламби за цртање за ламби за уметници. ПРЕДУПРЕДУВАЕ НА СВЕТСКИОТ СВЕТСКИ : Овој производ може да ве изложи на хемикалии познати на државата Калифорнија за да предизвикаат карцином или репродуктивна штета.

Избор на клиент

Клип ноќна светлина Симпатична мини LED биро за цртани цртани студенти за студентски кревет ламба за ламби lx6 Новак
Извор на лајт LITE LS-306PS HALOTECH 29-инчен LED-ламба со предводена биро, полиран челик, сребро Новак
Извор на лајт LITE LS-306PS HALOTECH 29-инчен LED-ламба со предводена биро, полиран челик, сребро

Ламба за ламбена маса од колекцијата Halotech Полиран челичен финиш и прилагодлива сенка Контра рамнотежа �

DEN 2.33
Светилка за маса од 3с4г, сребро Новак
Светилка за маса од 3с4г, сребро

Осветлете ја ноќта со оваа пенлива ламба Карактеристики на холограм палети Стои 17 "високи Измешајте и с�

DEN 0.33
Dmuniz Desk LAMPS читање ламба за ламба модерна биро за спална соба лесна дневна соба керамичка студија Новак
Dmuniz Desk LAMPS читање ламба за ламба модерна биро за спална соба лесна дневна соба керамичка студија

Сертификацијата за безбедност, квалитетот и безбедноста се загарантирани, не содржат извор на светлина

DEN 3609.60
Magideal Nordic LED и табела за ламба за полнење ноќно светло за декорација на колеџ за трпезарија, златно, 10.6x24.2cm Новак