BL-FP280J 58111118924-SOT Заменска ламба Специјална надградена дизајн гола сијалица внатре со куќиште за Optoma EH415 EH415E EH415ST HD37 W415 W415E проектор од Stanlamp

BL-FP280J 58111118924-SOT Заменска ламба Специјална надградена дизајн гола сијалица внатре со куќиште за Optoma EH415 EH415E

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

♥ Добар квалитет LAMPWICK внатре со голи сијалица прави сè на екранот да изгледа појасно. ♥ Премиум квалитет, голема осветленост, дополнителен долг живот до 2000-3000 часа. ♥ Вклучено куќиште, лесно инсталирање што го минимизира времето за инсталација за да бидете сигурни дека вашиот уред е повторно во акција. ♥ Сијалиците на проекторот Stanlamp им овозможуваат на клиентите 180 дена гаранција и 30 дена 100% гаранција за наплата. ♥ Компатибилен за Optoma EH415 EH415 E EH415 ST HD37 W415 W415 E проектори. ♥ Добар квалитет LAMPWICK внатре со голи сијалица прави сè на екранот да изгледа појасно. ♥ Премиум квалитет, голема осветленост, дополнителен долг живот до 2000-3000 часа. ♥ Вклучено куќиште, лесно инсталирање што го минимизира времето за инсталација за да бидете сигурни дека вашиот уред е повторно во акција. ♥ Сијалиците на проекторот Stanlamp им овозможуваат на клиентите 180 дена гаранција и 30 дена 100% гаранција за наплата. ♥ Компатибилен за Optoma EH415 EH415 E EH415 ST HD37 W415 W415 E проектори. Број на дел од ламбата : BL-FP280 J 58111118924-SOT Оваа ламба работи со следниве проектори : Оптома EH415 Optoma EH415 E Optoma EH415 ST Optoma HD37 Optoma W415 Optoma W415 E Спецификации : Модел на ламби : P-VIP 280 W 0,9 E20.9 Тип на ламба : Bare Bulb со хаус-ламба Lifeивотот (СПД) : 2000 часови ламба живот (ЕКО) : 3000 часа Карактеристики : ♠ Стенламп има сопствена фабрика 6 години и професионален тим за технички, производство и продажба. ♠ Stanlamp им овозможува на клиентите со висок квалитет на производи и задоволителна услуга по продажбата. Сува секој производ се тестира пред пратката и се испорачува безбедно со ригорозни мерки за заштита на несреќи.

Избор на клиент

Автомобил-EyeQ 4014-84 SMD 3000Lms T25 3156 3157 LED Светилки 3457 4157 3757 5702 NA 3457NAK 4057 3057 3456, Килибар Жолта Трепкач Новак
Автомобил-EyeQ 4014-84 SMD 3000Lms T25 3156 3157 LED Светилки 3457 4157 3757 5702 NA 3457NAK 4057 3057 3456, Килибар Жолта Трепкач

Специјални технологии : Вграден паметен интелигентен двигател за стабилни тековни перформанси и пости�

DEN 3.33
Замена За Сатурн Аура L4 2.4 L XE 575CCA Година 2007 инструмент Со Техничка Прецизност 10 Пакет Новак
Замена За Сатурн Аура L4 2.4 L XE 575CCA Година 2007 инструмент Со Техничка Прецизност 10 Пакет

Замена ЗА САТУРН Аура L4 2.4 L XE 575 CCA ГОДИНА 2007 ИНСТРУМЕНТ Единица по продажба : 10 Замена ЗА САТУРН Аура L4 2.4 L

DEN 539.20
AWO 5811116085-SU Premium Замена на ламба со куќиште за Vivitek H5080 H5082 H5085 проектори Новак
AWO 5811116085-SU Premium Замена на ламба со куќиште за Vivitek H5080 H5082 H5085 проектори

AWO 5811116085SU Premium замена на проектор за ламба сијалица со куќиште Fit for Vivitek H5080 H5082 H5085 проектори Професионалн

DEN 1.33
ARACA BL-FP240G /SP.7AZ01GC01 Слушалка за ламби на проекторот со куќиште за Optoma HD143X DH350 WU334 WU335 WU336 WU337 EH334 Новак
ARACA BL-FP240G /SP.7AZ01GC01 Слушалка за ламби на проекторот со куќиште за Optoma HD143X DH350 WU334 WU335 WU336 WU337 EH334

Компатибилни модели : BLFP240 G / SP.7 AZ01 GC01 со куќиште, вклучително и оригинална гола ламба Истата функција ка

DEN 1698.56
Сајрон 5-3/4&засилувач; Премиер, ПРЕДВОДЕНА Хром Фарови АБИГ5-А6КЦ Новак
Сајрон 5-3/4&засилувач; Премиер, ПРЕДВОДЕНА Хром Фарови АБИГ5-А6КЦ

• Широк зрак и агол• Ја Намалува потребата за светилки за магла / поминување• Супериорен контраст на б�

DEN 0.33
ZMAUTOPARTS За Хонда Дел Сол S Si Vtec Браник Возење Магла Светлина Светилка Црна Замена Новак
ZMAUTOPARTS За Хонда Дел Сол S Si Vtec Браник Возење Магла Светлина Светилка Црна Замена

Директен стил на замена на завртки Направено од сертифицирани производители, со материјал што ги испол�

DEN 639.20
Техничка Прецизност Замена ЗА СУБАРУ ИЗЛЕЗНА ГОДИНА 2014 ФАРОВИ ВИСОКО СВЕТЛО 2 Пакет Новак
Техничка Прецизност Замена ЗА СУБАРУ ИЗЛЕЗНА ГОДИНА 2014 ФАРОВИ ВИСОКО СВЕТЛО 2 Пакет

Замена ЗА СУБАРУ ИЗЛЕЗНА ГОДИНА 2014 ФАРОВИ ВИСОКО СВЕТЛО Единица по продажба : 2 Замена ЗА СУБАРУ ИЗЛЕЗНА

DEN 344.00
Оптома оригинална ламба за проектор BL-FP230D Новак
Оптома оригинална ламба за проектор BL-FP230D

Производител Оригинален модул за ламби за проектор Optoma EX762 Броеви на дел од производителот : sp.8fb01gc01 Моду

DEN 326.40
JESYMBX ЗА LEXUS LX470 1998-2008 Предниот Браник Магла Светло За Возење Светло Јасно Лен Пар Новак Попуст
JESYMBX ЗА LEXUS LX470 1998-2008 Предниот Браник Магла Светло За Возење Светло Јасно Лен Пар

€ Бренд : JESYMBX ● Компатибилни Модели На Автомобили : ЗА LEXLX470 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 8103060020 8103060030 За

DEN 1275.84
LED светла за 2010-2015 ХОНДА Crosstour Ксенон Бела Регистарска Табличка/ОЗНАКА LED Светилки Новак
LED светла за 2010-2015 ХОНДА Crosstour Ксенон Бела Регистарска Табличка/ОЗНАКА LED Светилки

За 20102015 Година Хонда Кростур Боја : Бела Пар : ( 2 парчиња) СИТЕ LED светилки се 100% приклучок и игра, без потр�

DEN 2.33
Замена За Kia Optima V6 2.7 L 600CCA ГОДИНА2008 Со Техничка Прецизност Новак
Замена За Kia Optima V6 2.7 L 600CCA ГОДИНА2008 Со Техничка Прецизност

Замена ЗА КИА ОПТИМА V6 2.7 L 600 CCA ГОДИНА2008 Единица по продажба : 1 Замена ЗА КИА ОПТИМА V6 2.7 L 600 CCA ГОДИНА2008 Ед�

DEN 780.96
otrlenur Ba20d H6 LED Мотоцикл Фарови Сијалица Здраво/Lo Зрак 4 Страни 36SMD 3030 Чипови Надградени Чипови 360 Степен Супер Новак
AKCTBOOM Оригинална UHP190W ламба сијалица за 5811117175-S / 5811117175-SU / 5811117175-SVV / 58111175777-SVV за Vivitek D860, Новак
AKCTBOOM Оригинална UHP190W ламба сијалица за 5811117175-S / 5811117175-SU / 5811117175-SVV / 58111175777-SVV за Vivitek D860,

Погодно е за UHP190 W Оригинална замена на проекторот за ламба Компатибилен за Vivitek D860, D861, D862, D863, H1180, H1180 HD, D87

DEN 1119.84
EPSON EX5210 Projector Lamp со 200 Watt Osram Uhe Projector Bulb Новак
EPSON EX5210 Projector Lamp со 200 Watt Osram Uhe Projector Bulb

Замена на ламби за Fi за EPSON EX5210 150 дена гаранција EPSON EX5210 Собрание за замена на проекторот со оригинална с�

DEN 1.33
За Epson H845A H845B H845C Projector Lamp By Dekain Новак
За Epson H845A H845B H845C Projector Lamp By Dekain

Сите ламби за замена на проекторот од Декаин се изградени со оригинални светилки од производителите на

DEN 0.67
Huaute elplp95 Заменски проектор за ламба се вклопува за EPSON EB-2055 EB2065 2155W 2245U 2250 2265U 5510 5520W 5530U H836A Новак
Huaute elplp95 Заменски проектор за ламба се вклопува за EPSON EB-2055 EB2065 2155W 2245U 2250 2265U 5510 5520W 5530U H836A

1.ELP95 / V13 H010 L95 Сосема нова ламба за замена со куќиште за проектори на Епсон 2,4000 часа време на живот и гара

DEN 943.84
Auxbeam 2022 P10+ Серија H7 Led Светилки и 2023 B1 Серија 1157/2357 Led Светилки Новак
Auxbeam 2022 P10+ Серија H7 Led Светилки и 2023 B1 Серија 1157/2357 Led Светилки

5,5 W по сијалица, само 1 / 4 потрошувачка на енергија на оригинални халогени светилки, но 4 пати посветла, об

DEN 0.33
ZMSTLAMP За Epson ELPLP95 PowerLite 5535U 5530U 5520W 5510 5000 2265U 2255U 2250U 2245U, EB-2250U EB-2255U EB-2265U EB-5530U Новак
ZMSTLAMP За Epson ELPLP95 PowerLite 5535U 5530U 5520W 5510 5000 2265U 2255U 2250U 2245U, EB-2250U EB-2255U EB-2265U EB-5530U

Новата генерација на фитил а+ го зголемува работниот век и осветленоста на светилката Оптимизираниот д�

DEN 468.80
Могобе ЗА РЛЦ-061 Замена Проектор Светилка Со Домување За Про8200 Про8300 Новак
Могобе ЗА РЛЦ-061 Замена Проектор Светилка Со Домување За Про8200 Про8300

Дел број : РЛЦ061 За Viewsonic Pro8200 Pro8300 Проектори 30 дена враќање на средствата и 180 дена замена Могобе е одговор

DEN 798.40
ЛАМПОВНИОТ СОВЕТНИК ЗА ЛЕНКЛЕ ПРОЕКТОР ЗА ДУКАНЕ 456-8931WA, IMAGEPRO 8928A, 8928B, 8928C, 8930B, 8931WA, 8931WB, 8933WC, 8934, Новак
ЛАМПОВНИОТ СОВЕТНИК ЗА ЛЕНКЛЕ ПРОЕКТОР ЗА ДУКАНЕ 456-8931WA, IMAGEPRO 8928A, 8928B, 8928C, 8930B, 8931WA, 8931WB, 8933WC, 8934,

Лесна и оптимална замена на ламбата не само за професионални поправка, туку и за просечни корисници на д

DEN 1.00