TXBILMOO Одговара ЗА ФОРД МУСТАНГОТ 9007/HB5 Високо/Ниско Светло LED Светилки, 600% Супер Светла 6000K Кул Бел Приклучок И ИГРА LED Фарови, Пакет од 2

TXBILMOO Одговара ЗА ФОРД МУСТАНГОТ 9007/HB5 Високо/Ниско Светло LED Светилки, 600% Супер Светла 6000K Кул Бел Приклучок И ИГРА

DEN 671.84

Новак

Достапно за нарачка

Погоден за 2001-2019 НИСАН ГРАНИЦА - 9007 ПРЕДВОДЕНИ Светилки ИМААТ вграден емс филтер диск компатибилен со поголемиот дел од компјутерскиот систем на возилото. Номиналниот IP68 го прави да работи добро во секое лошо време, како што се дождливо, снежно, магливо, топло, итн. Супер Фокусиран Зрак-Нашите 9007 нисан гранични светилки обезбедуваат до 600% осветленост, што може да ви даде појасно и пошироко видно поле без црни дамки од области во сенка. Моделот на супер фокусиран зрак ја подобрува ноќната видливост и ви помага безбедно да возите. Доволно долг Животен Век - 50000 часа животен век на НАШАТА 70 W NISSAN граница 9007 led светилки за фарови можат да обезбедат доволна излезна светлина, но помалку потрошена енергија, што е енергетски поефикасно. Ако го користите автомобилот 4 часа на ден, светилките може да се користат околу 34 години. Добар Систем За Дисипација На Топлина-Надворешниот погон има исплатлива бакарна плоча од 2,0 мм и оптимизиран тивок турбофан ОД 12.000 ВРТЕЖИ во МИНУТА. Различна од обичната алуминиумска плоча, густата бакарна плоча може побрзо да ја исфрли топлината надвор од телото за да спречи прегревање на сијалицата. 3мин Приклучок И Игра-комплетот за конверзија на фарови предводена ОД НИСАН граница усвојува мушка од светилка 1 : 1 и дизајн на чак со оригиналната халогена светилка за автомобил, што високо го враќа прозрачниот сооднос на оригиналниот фар на автомобилот. 360° прилагодлива брава лесно се наоѓа соодветен агол. Не е потребна промена, само приклучете и играјте. Можете да ги инсталирате брзо во рок од 3 минути. Гаранција-обрнуваме внимание на искуството за користење на секој клиент. Ако имате какви било проблеми со производот во рок од една година по купувањето на нашите светилки НИСАН граница, ве молиме обидете се да не контактирате, и ние ќе ви обезбедиме соодветни решенија. Погоден за 2001-2019 НИСАН ГРАНИЦА - 9007 ПРЕДВОДЕНИ Светилки ИМААТ вграден емс филтер диск компатибилен со поголемиот дел од компјутерскиот систем на возилото. Номиналниот IP68 го прави да работи добро во секое лошо време, како што се дождливо, снежно, магливо, топло, итн. Супер Фокусиран Зрак-Нашите 9007 нисан гранични светилки обезбедуваат до 600% осветленост, што може да ви даде појасно и пошироко видно поле без црни дамки од области во сенка. Моделот на супер фокусиран зрак ја подобрува ноќната видливост и ви помага безбедно да возите. Доволно долг Животен Век - 50000 часа животен век на НАШАТА 70 W NISSAN граница 9007 led светилки за фарови можат да обезбедат доволна излезна светлина, но помалку потрошена енергија, што е енергетски поефикасно. Ако го користите автомобилот 4 часа на ден, светилките може да се користат околу 34 години. Добар Систем За Дисипација На Топлина-Надворешниот погон има исплатлива бакарна плоча од 2,0 мм и оптимизиран тивок турбофан ОД 12.000 ВРТЕЖИ во МИНУТА. Различна од обичната алуминиумска плоча, густата бакарна плоча може побрзо да ја исфрли топлината надвор од телото за да спречи прегревање на сијалицата. 3мин Приклучок И Игра-комплетот за конверзија на фарови предводена ОД НИСАН граница усвојува мушка од светилка 1 : 1 и дизајн на чак со оригиналната халогена светилка за автомобил, што високо го враќа прозрачниот сооднос на оригиналниот фар на автомобилот. 360° прилагодлива брава лесно се наоѓа соодветен агол. Не е потребна промена, само приклучете и играјте. Можете да ги инсталирате брзо во рок од 3 минути. Гаранција-обрнуваме внимание на искуството за користење на секој клиент. Ако имате какви било проблеми со производот во рок од една година по купувањето на нашите светилки НИСАН граница, ве молиме обидете се да не контактирате, и ние ќе ви обезбедиме соодветни решенија.

Избор на клиент

Автомобил-EyeQ 4014-84 SMD 3000Lms T25 3156 3157 LED Светилки 3457 4157 3757 5702 NA 3457NAK 4057 3057 3456, Килибар Жолта Трепкач Новак
Автомобил-EyeQ 4014-84 SMD 3000Lms T25 3156 3157 LED Светилки 3457 4157 3757 5702 NA 3457NAK 4057 3057 3456, Килибар Жолта Трепкач

Специјални технологии : Вграден паметен интелигентен двигател за стабилни тековни перформанси и пости�

DEN 3.33
Остриот XV-Z2000 склоп на проектор со оригинална сијалица внатре Новак
Остриот XV-Z2000 склоп на проектор со оригинална сијалица внатре

Одговара на следново : Eiki EIP1500 T Sharp DT400 Sharp DT5000 NEC DT400 Sharp Нова сијалица SHP 275 W со живот на производ од 5.000 ч 1 г�

DEN 816.00
За Epson H845A H845B H845C Projector Lamp By Dekain Новак
За Epson H845A H845B H845C Projector Lamp By Dekain

Сите ламби за замена на проекторот од Декаин се изградени со оригинални светилки од производителите на

DEN 0.67
Ксеното 9005 HB3 LED Светилки ЗА ФАРОВИ, 3x Осветленост 9005ll HB3ll HB3A 9005XS Средно Светло, 6000k Бело, Едноставна Инсталација, Новак Попуст
JDM Astar Светло Бело Макс 50w Висока Моќност 5202 5201 PS19W LED Светилки За Магла Новак
JDM Astar Светло Бело Макс 50w Висока Моќност 5202 5201 PS19W LED Светилки За Магла

Две светилки по нарачка Боја : 6000К Ксенон Бела.Големина : 1,5 "долг и 0,75" во дијаметар(ПРЕДВОДЕН дел)...

DEN 1321.60
Техничка прецизна замена за ERELEPLACEMENTS VLT-HC7000LP-ER LAMP & HOUSING Projector TV LAMP сијалица Новак
Техничка прецизна замена за ERELEPLACEMENTS VLT-HC7000LP-ER LAMP & HOUSING Projector TV LAMP сијалица

Замена за ERELEPLACEMENTS VLTHC7000 LPER LAMP & HOUSING Projector TVламба Единица по продажба : 1 Замена за ERELEPLACEMENTS VLTHC7000 LPER LAMP & HOUSIN

DEN 2.67
ARACA BL-FP240G /SP.7AZ01GC01 Слушалка за ламби на проекторот со куќиште за Optoma HD143X DH350 WU334 WU335 WU336 WU337 EH334 Новак
ARACA BL-FP240G /SP.7AZ01GC01 Слушалка за ламби на проекторот со куќиште за Optoma HD143X DH350 WU334 WU335 WU336 WU337 EH334

Компатибилни модели : BLFP240 G / SP.7 AZ01 GC01 со куќиште, вклучително и оригинална гола ламба Истата функција ка

DEN 1698.56
ЛАЖАТ Х6М Сијалица За Фарови за 1996- Кавасаки Јамаха Носорог 660 450 Голема Мечка 400 Мазга 610 600 Банши 350 Новак
ЛАЖАТ Х6М Сијалица За Фарови за 1996- Кавасаки Јамаха Носорог 660 450 Голема Мечка 400 Мазга 610 600 Банши 350

Топлото Бело Средно Светло Обезбедува Брилијантна Јасност Дизајниран Да Ги Надмине Оригиналните Станд

DEN 2.00
JESYMBX ЗА LEXUS LX470 1998-2008 Предниот Браник Магла Светло За Возење Светло Јасно Лен Пар Новак Попуст
JESYMBX ЗА LEXUS LX470 1998-2008 Предниот Браник Магла Светло За Возење Светло Јасно Лен Пар

€ Бренд : JESYMBX ● Компатибилни Модели На Автомобили : ЗА LEXLX470 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 8103060020 8103060030 За

DEN 1275.84
ZMAUTOPARTS За Хонда Дел Сол S Si Vtec Браник Возење Магла Светлина Светилка Црна Замена Новак
ZMAUTOPARTS За Хонда Дел Сол S Si Vtec Браник Возење Магла Светлина Светилка Црна Замена

Директен стил на замена на завртки Направено од сертифицирани производители, со материјал што ги испол�

DEN 639.20
Huaute elplp95 Заменски проектор за ламба се вклопува за EPSON EB-2055 EB2065 2155W 2245U 2250 2265U 5510 5520W 5530U H836A Новак
Huaute elplp95 Заменски проектор за ламба се вклопува за EPSON EB-2055 EB2065 2155W 2245U 2250 2265U 5510 5520W 5530U H836A

1.ELP95 / V13 H010 L95 Сосема нова ламба за замена со куќиште за проектори на Епсон 2,4000 часа време на живот и гара

DEN 943.84
Lytio економија за Infocus SP-LAMP-052 Projector Lamp SP LAMP 052 Новак
Lytio економија за Infocus SP-LAMP-052 Projector Lamp SP LAMP 052

Запомнете да ве молам затворете го проекторот и почекајте да се олади пред да ја инсталирате ламбата...

DEN 695.84
Замена на ламбата на проекторот Dekain за 5J.J3J05.001 BENQ MX760 MX761 MX762ST MX812ST Напојува со Philips UHP 300W OEM Bulb Новак
Замена на ламбата на проекторот Dekain за 5J.J3J05.001 BENQ MX760 MX761 MX762ST MX812ST Напојува со Philips UHP 300W OEM Bulb

Овој модул за ламби на проекторот, вклучувајќи комплет за домување, се напојува со оригинална оригиналн

DEN 2366.24
ZMSTLAMP За Epson ELPLP95 PowerLite 5535U 5530U 5520W 5510 5000 2265U 2255U 2250U 2245U, EB-2250U EB-2255U EB-2265U EB-5530U Новак
ZMSTLAMP За Epson ELPLP95 PowerLite 5535U 5530U 5520W 5510 5000 2265U 2255U 2250U 2245U, EB-2250U EB-2255U EB-2265U EB-5530U

Новата генерација на фитил а+ го зголемува работниот век и осветленоста на светилката Оптимизираниот д�

DEN 468.80
Замена на техничка Прецизност за Мазда 6 Л4 2,5 Л 590ЦЦА ЗА 2009 ГОДИНА СТРАНИЧНА ЦРВЕНА ЛЕР ЗАМЕНА Новак
Замена на техничка Прецизност за Мазда 6 Л4 2,5 Л 590ЦЦА ЗА 2009 ГОДИНА СТРАНИЧНА ЦРВЕНА ЛЕР ЗАМЕНА

Замена за mazda 6 L4 2.5 L 590 CCA ЗА ГОДИНАТА 2009 СТРАНИЧНА ЦРВЕНА LED ЗАМЕНА Со Техничка Прецизност Единица по прод

DEN 3.00
ЛЕПЕИН 9007/HB5 LED Светилки S+ Серија Двојна Hi/Lo Зрак 32xZES 2 Чипови 6500K 8000LM Кул Бел Халоген Замена - 1 Пар Новак
ЛЕПЕИН 9007/HB5 LED Светилки S+ Серија Двојна Hi/Lo Зрак 32xZES 2 Чипови 6500K 8000LM Кул Бел Халоген Замена - 1 Пар

Пребарајте со "автомобилска сијалица" на google и внесете го моделот на вашиот автомобил Проверете го ваши�

DEN 1.33
Оракл Осветлување 6908-001 Запечатен Зрак Претходно Инсталирана Светлина Новак
Оракл Осветлување 6908-001 Запечатен Зрак Претходно Инсталирана Светлина

Тип На Производ : Авто Дел Димензии На Пакетот : 7.0 "L X6 0" W X4 0 " H Земја На Потекло : Сад Тежина На Пакетот : 1,54

DEN 1655.20
Сајрон 5-3/4&засилувач; Премиер, ПРЕДВОДЕНА Хром Фарови АБИГ5-А6КЦ Новак
Сајрон 5-3/4&засилувач; Премиер, ПРЕДВОДЕНА Хром Фарови АБИГ5-А6КЦ

• Широк зрак и агол• Ја Намалува потребата за светилки за магла / поминување• Супериорен контраст на б�

DEN 0.33
Техничка Прецизност Замена ЗА СУЗУКИ ГРАНД ВИТАРА V6 3.2 L 700CCA ГОДИНА 2010 ФАРОВИ ВИСОКА 2 Пакет Новак
Техничка Прецизност Замена ЗА СУЗУКИ ГРАНД ВИТАРА V6 3.2 L 700CCA ГОДИНА 2010 ФАРОВИ ВИСОКА 2 Пакет

Замена ЗА СУЗУКИ ГРАНД ВИТАРА V6 3.2 L 700 CCA ГОДИНА 2010 ФАРОВИ ВИСОКО Единица по продажба : 2 Замена ЗА СУЗУКИ Г

DEN 2.67
Замена За Триумф Брзина Тројно 900 КУБИКА Година 2011 Двојно Зрак Со Техничка Прецизност Новак
Замена За Триумф Брзина Тројно 900 КУБИКА Година 2011 Двојно Зрак Со Техничка Прецизност

Замена ЗА ТРИУМФ БРЗИНА ТРОЈНО 900 КУБИКА ГОДИНА 2011 ДВОЈНО зрак Единица по продажба : 1 Замена ЗА ТРИУМФ БР

DEN 1112.16
Могобе ЗА РЛЦ-061 Замена Проектор Светилка Со Домување За Про8200 Про8300 Новак
Могобе ЗА РЛЦ-061 Замена Проектор Светилка Со Домување За Про8200 Про8300

Дел број : РЛЦ061 За Viewsonic Pro8200 Pro8300 Проектори 30 дена враќање на средствата и 180 дена замена Могобе е одговор

DEN 798.40
Alla Осветлување PG20-1 База 5202 PS19W LED Светилки ЗА Магла Drl Замена Надградба Xtreme Супер Светла 1860-SMD 5201 PS24WFF Новак
Alla Осветлување PG20-1 База 5202 PS19W LED Светилки ЗА Магла Drl Замена Надградба Xtreme Супер Светла 1860-SMD 5201 PS24WFF

(Сет од 2 5202 / PS19 W LED светилки) Xtreme супер светли 1500 лумени на 5202 PS19 W LED сијалица за магла, вкупно 3000 лумени за

DEN 399.84