Замена на ламбата на проекторот Dekain за 5J.J3J05.001 BENQ MX760 MX761 MX762ST MX812ST Напојува со Philips UHP 300W OEM Bulb - 1 година гаранција

Замена на ламбата на проекторот Dekain за 5J.J3J05.001 BENQ MX760 MX761 MX762ST MX812ST Напојува со Philips UHP 300W OEM Bulb

DEN 2366.24

Новак

Достапно за нарачка

Овој модул за ламби на проекторот, вклучувајќи комплет за домување, се напојува со оригинална оригинална сијалица Philips UHP OEM што гарантира одлични перформанси. Перформансите на светилката на осветленоста и циклусот на живот ќе бидат идентични со оригиналната ламба што дојде со вашиот проектор. 30-дневна гаранција за враќање на парите. 1-годишна гаранција за прашања поврзани со квалитетот. 24/7 Време на одговор на услуги на клиентите во рок од 12 часа. Оваа ламба за замена на проекторот може да се користи за следниве броеви на делови на производителот : 5 J.J3 J05.001. Погоден за BENQ MX760 MX761 MX762 MX762 ST MX762 ST-V TX762 ST MX812 MX812 ST EP4735 D EP4737 EP4742. Овој модул за ламби на проекторот, вклучувајќи комплет за домување, се напојува со оригинална оригинална сијалица Philips UHP OEM што гарантира одлични перформанси. Перформансите на светилката на осветленоста и циклусот на живот ќе бидат идентични со оригиналната ламба што дојде со вашиот проектор. 30-дневна гаранција за враќање на парите. 1-годишна гаранција за прашања поврзани со квалитетот. 24/7 Време на одговор на услуги на клиентите во рок од 12 часа. Оваа ламба за замена на проекторот може да се користи за следниве броеви на делови на производителот : 5 J.J3 J05.001. Погоден за BENQ MX760 MX761 MX762 MX762 ST MX762 ST-V TX762 ST MX812 MX812 ST EP4735 D EP4737 EP4742. Светилките за замена на проекторот од Декаин се изградени со генијални оригинални светилки од производителите на OEM. Модулот за ламби на проекторот со комплет за домување ќе гарантира одлични перформанси што се идентични со оригиналната ламба што дојде со вашиот проектор.

Избор на клиент

OSRAM P-VIP 100-120/1.3 E23H Оригинална сијалица на проекторот OEM Новак
OSRAM P-VIP 100-120/1.3 E23H Оригинална сијалица на проекторот OEM

OSRAM SYLVANIA PVIP 100120 / 1.3 E23 H Проектор за замена на голи сијалица Оригинална замена на сијалицата ОСрам ОЕМ без

DEN 1092.32
ABITAN BL-FP230D Projector Lamp со куќиште за Optoma HD20 HD200X TX612 TX615 EX612 EX615 HD2200 EH1020 HD180 DH1010 Проектори Новак
ABITAN BL-FP230D Projector Lamp со куќиште за Optoma HD20 HD200X TX612 TX615 EX612 EX615 HD2200 EH1020 HD180 DH1010 Проектори

Абитан : Ние сме професионално производство и снабдувач на извор на светлина за проекција и фаза, со пов�

DEN 1267.84
Замена за ACMI MV-9087 гола ламба само сијалица со техничка прецизност Новак
Замена за ACMI MV-9087 гола ламба само сијалица со техничка прецизност

Замена за ACMI MV9087 гола ламба само сијалица Единица по продажба : 1 Замена за ACMI MV9087 гола ламба само сијалиц

DEN 1.33
Заменска ламба за замена на Aurabeam за проектор Toshiba TDP-S8 со домување Новак
Заменска ламба за замена на Aurabeam за проектор Toshiba TDP-S8 со домување

Ексклузивните светилки е горда да се здружат со Aurabeam за дистрибуирање на најсовремена технологија...

DEN 1.67
ZMSTLAMP За Epson ELPLP95 PowerLite 5535U 5530U 5520W 5510 5000 2265U 2255U 2250U 2245U, EB-2250U EB-2255U EB-2265U EB-5530U Новак
ZMSTLAMP За Epson ELPLP95 PowerLite 5535U 5530U 5520W 5510 5000 2265U 2255U 2250U 2245U, EB-2250U EB-2255U EB-2265U EB-5530U

Новата генерација на фитил а+ го зголемува работниот век и осветленоста на светилката Оптимизираниот д�

DEN 468.80
Оптома оригинална ламба за проектор BL-FP230D Новак
Оптома оригинална ламба за проектор BL-FP230D

Производител Оригинален модул за ламби за проектор Optoma EX762 Броеви на дел од производителот : sp.8fb01gc01 Моду

DEN 326.40
LMP-H ELPLP95 Проекторска ламба со куќиште за EPSON EB-2055 /2250U /2250/2255U /2265U /2245U /2155W /5510 /5530U /PowerLite Новак
LMP-H ELPLP95 Проекторска ламба со куќиште за EPSON EB-2055 /2250U /2250/2255U /2265U /2245U /2155W /5510 /5530U /PowerLite

Компатибилни модули за Epson : EB2055 / EB2155 W / EB2165 W / EB2245 U / EB2250 U / EB2265 U / Power Lite 2000 / Power Lite 2040 / Power Lite 2065 / Pow

DEN 1.33
AWO 5811116085-SU Premium Замена на ламба со куќиште за Vivitek H5080 H5082 H5085 проектори Новак
AWO 5811116085-SU Premium Замена на ламба со куќиште за Vivitek H5080 H5082 H5085 проектори

AWO 5811116085SU Premium замена на проектор за ламба сијалица со куќиште Fit for Vivitek H5080 H5082 H5085 проектори Професионалн

DEN 1.33
otrlenur Ba20d H6 LED Мотоцикл Фарови Сијалица Здраво/Lo Зрак 4 Страни 36SMD 3030 Чипови Надградени Чипови 360 Степен Супер Новак
NOVSIGHT H13/9008 LED Фарови Светилки, 60W 13000lm Светла Двојна Hi/lo Зрак LED Фарови Конверзија Комплет, 6500K Бело, Приклучок Новак
ZMAUTOPARTS За Хонда Дел Сол S Si Vtec Браник Возење Магла Светлина Светилка Црна Замена Новак
ZMAUTOPARTS За Хонда Дел Сол S Si Vtec Браник Возење Магла Светлина Светилка Црна Замена

Директен стил на замена на завртки Направено од сертифицирани производители, со материјал што ги испол�

DEN 639.20
Замена на техничка Прецизност за Мазда 6 Л4 2,5 Л 590ЦЦА ЗА 2009 ГОДИНА СТРАНИЧНА ЦРВЕНА ЛЕР ЗАМЕНА Новак
Замена на техничка Прецизност за Мазда 6 Л4 2,5 Л 590ЦЦА ЗА 2009 ГОДИНА СТРАНИЧНА ЦРВЕНА ЛЕР ЗАМЕНА

Замена за mazda 6 L4 2.5 L 590 CCA ЗА ГОДИНАТА 2009 СТРАНИЧНА ЦРВЕНА LED ЗАМЕНА Со Техничка Прецизност Единица по прод

DEN 3.00
Автомобил-EyeQ 4014-84 SMD 3000Lms T25 3156 3157 LED Светилки 3457 4157 3757 5702 NA 3457NAK 4057 3057 3456, Килибар Жолта Трепкач Новак
Автомобил-EyeQ 4014-84 SMD 3000Lms T25 3156 3157 LED Светилки 3457 4157 3757 5702 NA 3457NAK 4057 3057 3456, Килибар Жолта Трепкач

Специјални технологии : Вграден паметен интелигентен двигател за стабилни тековни перформанси и пости�

DEN 3.33
Оракл Осветлување 6908-001 Запечатен Зрак Претходно Инсталирана Светлина Новак
Оракл Осветлување 6908-001 Запечатен Зрак Претходно Инсталирана Светлина

Тип На Производ : Авто Дел Димензии На Пакетот : 7.0 "L X6 0" W X4 0 " H Земја На Потекло : Сад Тежина На Пакетот : 1,54

DEN 1655.20
Huaute elplp95 Заменски проектор за ламба се вклопува за EPSON EB-2055 EB2065 2155W 2245U 2250 2265U 5510 5520W 5530U H836A Новак
Huaute elplp95 Заменски проектор за ламба се вклопува за EPSON EB-2055 EB2065 2155W 2245U 2250 2265U 5510 5520W 5530U H836A

1.ELP95 / V13 H010 L95 Сосема нова ламба за замена со куќиште за проектори на Епсон 2,4000 часа време на живот и гара

DEN 943.84
ЛАМПОВНИОТ СОВЕТНИК ЗА ЛЕНКЛЕ ПРОЕКТОР ЗА ДУКАНЕ 456-8931WA, IMAGEPRO 8928A, 8928B, 8928C, 8930B, 8931WA, 8931WB, 8933WC, 8934, Новак
ЛАМПОВНИОТ СОВЕТНИК ЗА ЛЕНКЛЕ ПРОЕКТОР ЗА ДУКАНЕ 456-8931WA, IMAGEPRO 8928A, 8928B, 8928C, 8930B, 8931WA, 8931WB, 8933WC, 8934,

Лесна и оптимална замена на ламбата не само за професионални поправка, туку и за просечни корисници на д

DEN 1.00
ЛАЖАТ Х6М Сијалица За Фарови за 1996- Кавасаки Јамаха Носорог 660 450 Голема Мечка 400 Мазга 610 600 Банши 350 Новак
ЛАЖАТ Х6М Сијалица За Фарови за 1996- Кавасаки Јамаха Носорог 660 450 Голема Мечка 400 Мазга 610 600 Банши 350

Топлото Бело Средно Светло Обезбедува Брилијантна Јасност Дизајниран Да Ги Надмине Оригиналните Станд

DEN 2.00
ПИЛА - Т10 Клин 5-СМД 5050 ЛЕД светилки W5W 2825 158 192 168 194 Новак
ПИЛА - Т10 Клин 5-СМД 5050 ЛЕД светилки W5W 2825 158 192 168 194

Вклучен пакет : 4 x T10 Клин 5SMD 5050 LED светилки W5 W 2825 158 192 168 194 Вкрстена Референца : W5 W 194 192 168 175 2825 579 147 152 158 159 161

DEN 0.33
Auxbeam 2022 P10+ Серија H7 Led Светилки и 2023 B1 Серија 1157/2357 Led Светилки Новак
Auxbeam 2022 P10+ Серија H7 Led Светилки и 2023 B1 Серија 1157/2357 Led Светилки

5,5 W по сијалица, само 1 / 4 потрошувачка на енергија на оригинални халогени светилки, но 4 пати посветла, об

DEN 0.33
Alla Осветлување PG20-1 База 5202 PS19W LED Светилки ЗА Магла Drl Замена Надградба Xtreme Супер Светла 1860-SMD 5201 PS24WFF Новак
Alla Осветлување PG20-1 База 5202 PS19W LED Светилки ЗА Магла Drl Замена Надградба Xtreme Супер Светла 1860-SMD 5201 PS24WFF

(Сет од 2 5202 / PS19 W LED светилки) Xtreme супер светли 1500 лумени на 5202 PS19 W LED сијалица за магла, вкупно 3000 лумени за

DEN 399.84
Светилката на проекторот Mogobe одговара на Dell 2400MP / 310-7578 / 468-8985 / GF538 / 725-10089 / 310-7578 Новак
Светилката на проекторот Mogobe одговара на Dell 2400MP / 310-7578 / 468-8985 / GF538 / 725-10089 / 310-7578

Вклучете го проекторот и исклучете го кабелот за напојување Почекајте еден час за да дозволите да се из�

DEN 2.00
AKCTBOOM Оригинална UHP190W ламба сијалица за 5811117175-S / 5811117175-SU / 5811117175-SVV / 58111175777-SVV за Vivitek D860, Новак
AKCTBOOM Оригинална UHP190W ламба сијалица за 5811117175-S / 5811117175-SU / 5811117175-SVV / 58111175777-SVV за Vivitek D860,

Погодно е за UHP190 W Оригинална замена на проекторот за ламба Компатибилен за Vivitek D860, D861, D862, D863, H1180, H1180 HD, D87

DEN 1119.84
Замена За Триумф Брзина Тројно 900 КУБИКА Година 2011 Двојно Зрак Со Техничка Прецизност Новак
Замена За Триумф Брзина Тројно 900 КУБИКА Година 2011 Двојно Зрак Со Техничка Прецизност

Замена ЗА ТРИУМФ БРЗИНА ТРОЈНО 900 КУБИКА ГОДИНА 2011 ДВОЈНО зрак Единица по продажба : 1 Замена ЗА ТРИУМФ БР

DEN 1112.16
Мд-350х Замена Светилка И Домување Со Оригинална Сијалица Внатре Новак
Мд-350х Замена Светилка И Домување Со Оригинална Сијалица Внатре

ЗА KINDERMANN Md350x Замена Светилка и Домување Со Оригинална Сијалица Внатре Собрание Со Оригинална Сијалица �

DEN 2728.00