Вондала за ламба за маса во кревет, ламба за безжична табела за безжично полнење со 2 USB порти/ 2 места за наизменична струја, ламба со часовник, контрола на допир зате

Вондала за ламба за маса во кревет, ламба за безжична табела за безжично полнење со 2 USB порти/ 2 места за наизменична струја,

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Квадратна ткаенина за ламба со модерен стил. Сите во едно, кажете му збогум на преполните работна површина. Едноставна инсталација и употреба. Прилагодете три нивоа на светлина по потреба. Поддршка 15 W брзо полнење, погодно за најразлични уреди. Со приклучок 2*AC и 2 USB порти (5 V/3.4 A). Може да се постават два аларми и режим на снузи. Голем дигитален екран што покажува време. Батеријата може да се инсталира за да се задржи поставеното време и аларм по прекинување на напојувањето. 【Напреден дизајн】 Светилка за маса во кревет + база на аларм + места за напојување со струја и станица за полнење на работната површина USB десктоп + безжичен полнач. 【Моќно полнење】 15 W ламба за безжична табела за полнење со безжичен полнач и часовник е компатибилно со повеќето безжични способни паметни телефони, 2 USB порти и 2 приклучоци со AC со 2400 W излез и заштита од преоптоварување можат истовремено да ги наплаќаат вашиот телефон, таблет, часовник и други USB уреди. 【Двоен аларм затемнување на табелата】 Светилка со алармен часовник, прилагодлива голема дигитална осветленост на дигиталниот дисплеј, слот за резервни картички за батерии, 9 минути функција засновано на ламба. Бесплатната ламба за полнење има 3 нивоа на осветленост ви овозможуваат да ја задоволите во различни околини. Technology Технологија за заштита на очите】 Ламва за контрола на допир има прекинувач за допир и LED мониста за заштеда на енергија нема треперење и нема сјај, светло и еколошко LED осветлување .3 Нивоа на осветленост. 【Лесно да се собере странична ламба за табели】 Оваа ламба за ноќната ноќ е многу лесна за собирање, потребни се само 30 секунди за да се инсталира ламбата за безжично полнење. Ако има проблем со ламбата за маса со полнач за часовници и телефон, ве молиме слободно да нè испуштите. Ве молиме, купете ламби за полнење со доверба. 【Напреден дизајн】 Светилка за маса во кревет + база на аларм + места за напојување со струја и станица за полнење на работната површина USB десктоп + безжичен полнач. 【Моќно полнење】 15 W ламба за безжична табела за полнење со безжичен полнач и часовник е компатибилно со повеќето безжични способни паметни телефони, 2 USB порти и 2 приклучоци со AC со 2400 W излез и заштита од преоптоварување можат истовремено да ги наплаќаат вашиот телефон, таблет, часовник и други USB уреди. 【Двоен аларм затемнување на табелата】 Светилка со алармен часовник, прилагодлива голема дигитална осветленост на дигиталниот дисплеј, слот за резервни картички за батерии, 9 минути функција засновано на ламба. Бесплатната ламба за полнење има 3 нивоа на осветленост ви овозможуваат да ја задоволите во различни околини. Technology Технологија за заштита на очите】 Ламва за контрола на допир има прекинувач за допир и LED мониста за заштеда на енергија нема треперење и нема сјај, светло и еколошко LED осветлување .3 Нивоа на осветленост. 【Лесно да се собере странична ламба за табели】 Оваа ламба за ноќната ноќ е многу лесна за собирање, потребни се само 30 секунди за да се инсталира ламбата за безжично полнење. Ако има проблем со ламбата за маса со полнач за часовници и телефон, ве молиме слободно да нè испуштите. Ве молиме, купете ламби за полнење со доверба. Зошто ни е потребна ламба за маса во кревет во кревет?.

Избор на клиент

Renwil LPT1231 Една светлосна ламба, видете слика Новак
Renwil LPT1231 Една светлосна ламба, видете слика

Една лесна табела за ламба од колекцијата Флора Големина на артикалот : Должина : 15,00 инчи Висина : 27,75 инч

DEN 0.33
Преносна маса за зајдисонце во Колорадо, симпатична креветка за ноќна ламба, мало смешно печатено Новак
Преносна маса за зајдисонце во Колорадо, симпатична креветка за ноќна ламба, мало смешно печатено

Големина : Симпатичната десктоп ламба е 3 x 2,8 x 5,1 инчи Совршената големина ќе биде симпатична и во голема

DEN 527.84
ZSBLXHHJD TIFFANY TABLE LAMP КРЕИЦИЈА ЕЛК БАР ТАНДИНСКИ РАБОТНИЦА Новак
ZSBLXHHJD TIFFANY TABLE LAMP КРЕИЦИЈА ЕЛК БАР ТАНДИНСКИ РАБОТНИЦА

Ефектот на декорацијата е многу добар, светлината не е премногу светла, но читањето не е исто така пробл�

DEN 0.33
Креативно движење 22533-0 LED стринг светло, мулти/боја Новак
Креативно движење 22533-0 LED стринг светло, мулти/боја

20 LED светлосна низа со 20 топчиња со ратан Секоја големина на топката со ратан е 1,5Даметарот...

DEN 1.33