Мала преклопна табела за кампување преносна - прилагодлива табела за висина со склопување столче и мрежен слој, преклопна табела лесна со рачка за носење за отворе?

Мала преклопна табела за кампување преносна - прилагодлива табела за висина со склопување столче и мрежен слој, преклопна табела

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Така, можете да ја користите оваа табела за излети или готвење со целосна доверба. Ново дизајнираната структура на скала на риби и модифициран пластичен материјал му дава на столицата што може да се повлече извонредна јачина и ригидност.Преносна табела и столче Имодомио се една од клучните гранки на брендот Имодомио од 2021 година. [Компактен и лесен] : Врвот на нашата табела во кампот е изработен од ПП пластика и рамка е изработена од ABS пластика, така што е полесна од другите дрвени табели за кампување со дрвени страни и алуминиумска табела, само 4,4lb, доволно светлина за да носи каде било . Можете да ја промените висината за да ја користите за седење или стоење, големата површина за табелата е 25,8'''l x 17,5'''W, обезбедувајќи многу простор за искористување. Табелата за картички за преклопување е дизајнирана со 4 телескопски ABS пластични нозе, кои можат да се прилагодат на разни височини 11,5 ", 15,7", 17,7 "и 19,7", висината на столицата во опсег од 2,4 "до 17,5", 12 позиции може да се изберат , прилагодете се на разни основи и задоволување на вашите лични потреби. Ако имате Било какви проблеми или прашања во врска со овој производ, ве молиме слободно контактирајте не преку нас! Ништо како разноврсна, издржлива и лесна табела за кампување со столче за да го олесни вашиот живот. [Широко примена] : Табелата за прилагодување на висината е идеална за забава или домашна употреба. Може дури и да го собере ова за една минута! Толку е лесно што детето може да го стори тоа! дозволувајќи му да се користи на различни терени без ризик од преполнување. Можете дури и да го соберете ова за една минута! Толку е лесно што детето може да го стори тоа!. [Компактен и лесен] : Врвот на нашата табела во кампот е изработен од ПП пластика и рамка е изработена од ABS пластика, така што е полесна од другите дрвени табели за кампување со дрвени страни и алуминиумска табела, само 4,4lb, доволно светлина за да носи каде било . Табелата за картички за преклопување е дизајнирана со 4 телескопски ABS пластични нозе, кои можат да се прилагодат на разни височини 11,5 ", 15,7", 17,7 "и 19,7", висината на столицата во опсег од 2,4 "до 17,5", 12 позиции може да се изберат , прилагодете се на разни основи и задоволување на вашите лични потреби. Бидете скршени ако го отворите јазичето премногу тешко. Ако имате Било какви проблеми или прашања во врска со овој производ, ве молиме слободно контактирајте не преку нас! Ако го отворите јазичето премногу тешко, тогаш расплетувајте ја ногата на табелата и зацврстете ја лентата за триаголник, вметнете две странични шипки и поправете ја табелата, истегнете ја табелата до посакуваната висина, конечно закачете ја мрежата за складирање на куката под табелата. Во изминатата година, ние длабоко го култивиравме ова поле и успешно лансиравме многу нови производи за дизајн. Можете слободно да се прилагодите за да ја изберете висината што ви одговара. И може да се постави насекаде Сакате за неговата лесна подвижност. Можете да ја користите како надворешна или затворена маса слободно. Можете да изберете пикник, риболов или спорт на отворено. Преносна табела за флодинг со склоплива столица, како суштински асистент за вашето патување на отворено и пикник, не лизгање и водоотпорен. [Широко примена] : Табелата за прилагодување на висината е идеална за забава или домашна употреба. Само треба да го кренете јазичето малку за да го отворите. [Прилагодливи височини] : 4 прилагодливи височини за сите прилики. Мултифункционалните табели за кампување се одлични за скара, пикник, јадење, банкет, кампување, карти за играње, свадба, пазар на земјоделци, црква и друго! Ние ви нудиме гаранција за квалитет од 12 месеци. [Цврста конструкција] : Преносна табела IMODOMIO е изработена од премиум пластични материјали, нозете нема да се склопат, свиткаат или 'рѓаат со база што не се лизга, дозволувајќи му да се користи на различни терени без ризик од превртување.

Избор на клиент

Табела за рутер за алуминиумски легури Вметнете плоча за гравура за гравура на плочата за гравура на плоча Новак
JESSEM 02322 Rout-R-Lift Prestige Plunge Based Lift и 10-парчиња вметнат прстен Новак
JESSEM 02322 Rout-R-Lift Prestige Plunge Based Lift и 10-парчиња вметнат прстен

Престижот RoutRlift 02322 одговара на следниве мотори за рутер засновано на нурнување : Festool Of1010, Festool of1400, Dewalt 625

DEN 7359.68
Hacbyuty 2pcs lol роденденска забава со табела за табели, насловни украси за роденден, Новак
Hacbyuty 2pcs lol роденденска забава со табела за табели, насловни украси за роденден,

Список на пакување : 2 парче чаршав за роденденска забава 70 "x 42 инчи.Ректангуларна Квалитет : Овој чарша�

DEN 2.00
Алпи планинарска трпезариска маса Новак
Алпи планинарска трпезариска маса

Лесна и издржлива анодизирана алуминиумска рамка и врвот; мазна и лесна за чистење на површината Цврста

DEN 3.00
Табела за билијард со дебела мачка Рено Новак
Табела за билијард со дебела мачка Рено

Карактеристики Џебови од кожен штит 6 "шини со гумен браник K66 Бели дијамантски вметнувања Цреша и јавор

DEN 1167.52
Продавницата РОП | Испитувач на прашина за Kohler LH775-0018 LH775-3012 LV680-0002 LV680-0011 Новак
Продавницата РОП | Испитувач на прашина за Kohler LH775-0018 LH775-3012 LV680-0002 LV680-0011

Замена на ROP Shop (Пакет од 2) Исклучувач на прашина за Kohler LH7750018 LH7753012 LV6800002 LV6800011 Спецификации Погледнете г�

DEN 0.33
Skil SRT1039 табела за преносни рутер Новак
Skil SRT1039 табела за преносни рутер

Материјал за ограда : пластика +алуминиум +MDF Материјал за табела : МДФ Големина на табелата (инч) : 26x16 Вис�

DEN 1.67
Нупарт Бран Шема Дамаск Челик VG10 СЕНДВИЧ ЗА DIY Исклучителна Одлуки Е Термичка Обработка Челик Сечилото Празно Новак
Табела со табела со рутер за рутер Monkkigo за табела за обработка на дрво Новак
Табела со табела со рутер за рутер Monkkigo за табела за обработка на дрво

Материјал : Плочата за вметнување на табелата на рутерот е изработена од алуминиум со тешки работи Мате�

DEN 303.84
Плоча за вметнување табела за рутер Autbuy, 300мм x 235mm x 9.5mm DIY рутер табела вметнете плоча и вметнете прстен од дрво Новак