HHC Таблети 10 Инчен Андроид Таблет, 1080p Целосен HD Екран На Допир, Окта-Јадрен Процесор, 2gb RAM МЕМОРИЈА 32gb Wifi Паметен Таблет, 13mp Камера,6000mah Долго Траење На Батеријата Таб

HHC Таблети 10 Инчен Андроид Таблет, 1080p Целосен HD Екран На Допир, Окта-Јадрен Процесор, 2gb RAM МЕМОРИЈА 32gb Wifi Паметен

-50 %

DEN 892.64

Новак

Достапно за нарачка

Ве молиме запомнете : СИМ-Картичката не е поддржана. Задоволете ги потребите за читање, фотографирање, лесни игри, работа или домашно школување како што сакате. Остварете видео повици, текстуални пораки, одржувајте часови За Зумирање, состаноци На Скајп, Facebook и сите други социјални медиуми итн. Двојните звучници даваат простран звук за сите ваши филмови, музика и емисии. Солиден Таблет КОМПЈУТЕР со батерија од 6000m Ah до 7,5 часа видео прекумерно гледање или 22 часа свирење музика. Јасен Преглед-Андроид таблет 10 инчен P30, опремен со 1280x800p целосен HD IPS екран на допир, ослободува замор на очите по долго користење на таблетот од 10 инчи. Богато Искуство-Преземете популарни апликации Како Нетфликс, Facebook, Hulu, Instagram, Tik Tok и многу повеќе на овој GMS сертифициран google таблет преку Google Play Store. 30% побрзо вчитување на апликацијата, помазно репродукција на видео и подобри вкупни перформанси. Ве молиме контактирајте не ако имате било какви други прашања во врска со овој 10 во таблета. ● Компатибилна Тастатура : Жична / Безжична. Задоволете ги потребите за читање, фотографирање, лесни игри, работа или домашно школување како што сакате. Корисна Функција - Задна Камера ОД 13 МЕГАВАТИ и предна Камера ОД 5 МЕГАВАТИ. Богато Искуство-Преземете популарни апликации Како Нетфликс, Facebook, Hulu, Instagram, Tik Tok и многу повеќе на овој GMS сертифициран google таблет преку Google Play Store. Полесно наплаќаат ПРЕКУ USB Тип-C порта. Јасен Преглед-Андроид таблет 10 инчен P30, опремен со 1280x800p целосен HD IPS екран на допир, ослободува замор на очите по долго користење на таблетот од 10 инчи. Солиден Таблет КОМПЈУТЕР со батерија од 6000m Ah до 7,5 часа видео прекумерно гледање или 22 часа свирење музика. Остварете видео повици, текстуални пораки, одржувајте часови За Зумирање, состаноци На Скајп, Facebook и сите други социјални медиуми итн. Двојните звучници даваат простран звук за сите ваши филмови, музика и емисии. Претворете ја малата таблета во таблет за читање, таблет за учење и таблет за игри. 12 часа брз одговор за вашето задоволство. Високи Перформанси - Овој Андроид таблет P30 го прифаќа 64-битниот окта(8)-јадрен процесор за заштеда на енергија (до 2,0 GHz). Нашиот Таблет HHC Android е извонредно дизајниран 13 пратенички задни и 5 ПРАТЕНИЧКИ предни камери. Пристоен Подарок-издржливата сива обвивка И елегантниот дизајн на оваа голема таблета ја прави одлична за канцеларија или како подарок. Големиот таблет 10 инчи работи на моќниот андроид систем со 2 GB RAM МЕМОРИЈА.4/5 Ghz Wi-Fi, останете поврзани во секое време насекаде. Полесно наплаќаат ПРЕКУ USB Тип-C порта. Ве молиме контактирајте не ако имате било какви други прашања во врска со овој 10 во таблета. Со Wi Fi или bluetooth поврзан, можете да уживате во побрзо стартување за апликации, помазно репродукција на видео и поголеми вкупни перформанси на овој лесен таблет. 12 часа брз одговор за вашето задоволство. Оваа таблета Андроид Од 10,1 инчи Е 30% побрза, благодарение на нејзиниот окта-јадрен процесор (до 2,0 GHz) и RAM МЕМОРИЈАТА ОД 2 GB. Двојните Звучници ја исполнуваат вашата соба со пространи звуци на вашите омилени филмови, музика или драми. 32 GB внатрешно складирање, проширување до 128 GB ако со додадена microsd картичка. Никогаш не ги пропуштајте тие драгоцени моменти во вашиот живот со Овој Hhc 10 инчен Андроид таблет.4/5 Ghz Wi-Fi, останете поврзани во секое време насекаде. ● Компатибилен Глушец : Жичен / Безжичен.

Избор на клиент

Андроид Таблет, 2023 Нов Андроид 12 Таблет 6G RAM МЕМОРИЈА 128g ROM Таблет 8 Основни ПРОЦЕСОРИ 10.1 Инчи 1920 x 1200 Full HD Новак
HUAWEI MatePad T 10 9.7 Еден-SIM 32GB ROM + 2GB RAM Фабрика Отклучен 4G LTE + WiFi Таблет-Меѓународна Верзија Новак
HUAWEI MatePad T 10 9.7 Еден-SIM 32GB ROM + 2GB RAM Фабрика Отклучен 4G LTE + WiFi Таблет-Меѓународна Верзија

За Купувачите ВО САД : Овој Паметен Телефон не е компатибилен / нема да работи со НИКАКВИ МРЕЖИ НА ЦДМА, в�

DEN 974.24
TPZ Таблет 10.1 инчен Андроид, 32gb ROM 128gb Експанзија, WiFi, Google Сертифициран, Двојна Камера, IPS HD Екран, Bluetooth-2PCS Новак
TPZ Таблет 10.1 инчен Андроид, 32gb ROM 128gb Експанзија, WiFi, Google Сертифициран, Двојна Камера, IPS HD Екран, Bluetooth-2PCS

TPZ таблетот 10 инчи обезбедува неверојатни перформанси напојувани од надграден процесор, оперативен сис

DEN 2.67
Детска Таблета, 7 инчен Таблет ЗА Деца 3GB RAM МЕМОРИЈА 32GB ROM, Андроид 11.0 Таблет За Мали Деца Со WiFi, Bluetooth, GMS, Новак Попуст
Детска Таблета, 7 инчен Таблет ЗА Деца 3GB RAM МЕМОРИЈА 32GB ROM, Андроид 11.0 Таблет За Мали Деца Со WiFi, Bluetooth, GMS,

●Режим на Родителска Контрола●Детски Таблет Со Апликација ивава го помина СЕРТИФИКАТОТ ЗА ГМС и е пре�

DEN 639.84
DOOGEE Таблет 2023, T10 10.1 FHD+ Android 12 Таблети, 15gb+128gb Octa-Core Gaming Таблет, 8300mAh Батерија 2.4 G/5G WiFi Таблета, Новак
DOOGEE Таблет 2023, T10 10.1 FHD+ Android 12 Таблети, 15gb+128gb Octa-Core Gaming Таблет, 8300mAh Батерија 2.4 G/5G WiFi Таблета,

①Поголемо Складирање И Лесен 10 + инчен таблет е опремен со 15 GB RAM МЕМОРИЈА и 128gb складирање, до 1tb микро SD к

DEN 0.33
SGIN Таблет, Android 12 Таблет 10 IPS FHD Таблет СО 2GB RAM МЕМОРИЈА 32GB ROM, Четири-Јадрен Процесор, 2+5mp Камера, 5000mAh, Новак
SGIN Таблет, Android 12 Таблет 10 IPS FHD Таблет СО 2GB RAM МЕМОРИЈА 32GB ROM, Четири-Јадрен Процесор, 2+5mp Камера, 5000mAh,

10 Инчен Таблет Со IPS Дисплеј : таблет андроид со 10.1" 800*1280 IPS дисплеј, текстот е остар и јасен, а боите се пож

DEN 1.67
Yestel таблета 10. Инч Андроид 11 ултра-силни таблети Окта-јадрен | 4 GB RAM меморија 64 GB ROM | FHD1920X1200 | 8000mAh | 13MP Новак
Yestel таблета 10. Инч Андроид 11 ултра-силни таблети Окта-јадрен | 4 GB RAM меморија 64 GB ROM | FHD1920X1200 | 8000mAh | 13MP

Со голем полн HD екран, тоа е стилски и преносен таблет за патување, работа и игра 【Богато искуство за заб

DEN 2239.84
Мајкрософт Површина Про 7 Таблета, Intel Core i7-1065G7, 16GB RAM МЕМОРИЈА, 256GB SSD, 12.3 Pixelsense/Допир, Intel Iris Плус Новак Попуст
Мајкрософт Површина Про 7 Таблета, Intel Core i7-1065G7, 16GB RAM МЕМОРИЈА, 256GB SSD, 12.3 Pixelsense/Допир, Intel Iris Плус

10Тиот Генерал Intel Core i71065g7 четириЈадрен процесор има основна брзина на часовникот од 1,3 GHz и може да се зго

DEN 10399.20
Estата 2022 Најнова 10инчна 4G Мрежна Таблета, 5g WiFi Таблета ЗА Деца, 6GB RAM МЕМОРИЈА 256GB Rom Octa CORE IPS Дисплеј 3 Слотови Новак
Змеј Допир KidzPad Y88X Деца Таблета СО 32GB ROM, 7 инчен IPS HD Дисплеј, Андроид 10.0, Четири Јадро Процесор, Kidoz Претходно Новак
Асус Нексус 7 2Б32 7-Инчен 32 МК Таблет, Црн Новак
Асус Нексус 7 2Б32 7-Инчен 32 МК Таблет, Црн

Овој реновиран производ е тестиран и сертифициран да изгледа и работи како нов Процесот на реновирање в

DEN 1.67
Самсунг Галакси Таб 3 2013 Модел Новак
Самсунг Галакси Таб 3 2013 Модел

Музиката, видеата, апликациите, контактите и другите содржини остануваат синхронизирани безжично и авт

DEN 0.33
OUZRS Таблет 10 Инчен Андроид 11 GMS, 4GB де RAM 64GB ROM/TF 256GB 1.8 Ghz Таблет КОМПЈУТЕР 8-Јадро 6000mAh Двојна Камера Таблета Новак
Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 Wi-Fi Само Андроид 10 Еден ИНТЕРФЕЈС Таблет, Snapdragon 662, 7040mah Батерија, Меѓународен Модел Новак
Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 Wi-Fi Само Андроид 10 Еден ИНТЕРФЕЈС Таблет, Snapdragon 662, 7040mah Батерија, Меѓународен Модел

10,4 Инчи( 263,1 мм), 2000 х 1200 (ВУКСГА+), ТФТ, 16м бои Тенок Стилски Софистициран 32 GB ROM, 3 GB RAM МЕМОРИЈА, Qualcomm SM6115 Snapdr

DEN 3.00
ЛИНЗИ 7 2GB RAM МЕМОРИЈА 32GB Андроид 12 Таблета Со Жолти Деца Бранител Случај Новак
ЛИНЗИ 7 2GB RAM МЕМОРИЈА 32GB Андроид 12 Таблета Со Жолти Деца Бранител Случај

7" екран на допир со висока дефиниција 2gb Меморија RAM МЕМОРИЈА 32gb внатрешна меморија АНДРОИД 12 ОПЕРАТИВЕН

DEN 2.33
Sgin Tablet 10 инчи Android 12 таблети, 2 GB ROM 32 GB RAM , 5000mAh Батерија, квад-јадрен процесор, 6MP Camera WiFi IPS HD Новак
Sgin Tablet 10 инчи Android 12 таблети, 2 GB ROM 32 GB RAM , 5000mAh Батерија, квад-јадрен процесор, 6MP Camera WiFi IPS HD

Моќни перформанси : Таблетот доаѓа со 2 GB RAM и 32 GB ROM Superfast Storage, Android 12.0 System подобро и побрзо од Android 11.0, поддр

DEN 1599.84
Toshiba напредува 10,1-инчен 16 GB Android таблет на 105-T1016 Новак
Toshiba напредува 10,1-инчен 16 GB Android таблет на 105-T1016

10.1инчен дисплеј со широк екран со повеќе допири со адаптивна технологија за прикажување, поддржувајќи 7

DEN 783.84
Епл iPad Про 10.5 во - 256GB Wifi - 2017 Модел-Сребрена Новак
Епл iPad Про 10.5 во - 256GB Wifi - 2017 Модел-Сребрена

До 10 Часа Траење На Батеријата 14 ПРАТЕНИК визит Камера, Вистински Тон Блиц, Панорама (ДО 63МП), Аудио Со Че�

DEN 1.00
Alcatel 8052 Smart Tab Kids WiFi Tablet PC, 7 , 16 GB, Quad Core + Blue & Porty Bumper Новак
Alcatel 8052 Smart Tab Kids WiFi Tablet PC, 7 , 16 GB, Quad Core + Blue & Porty Bumper

Нега на очите Нека вашето дете за прв пат ужива во чудата на технологијата додека ги заштитува очите со �

DEN 1279.84