18 x 28 x 5 cm / 7,1 x 11 x 2 Во фиока за тропање на кафе, не'рѓосувачки челик задебелен кафе кутија во прав за продавница за домаќинства

18 x 28 x 5 cm / 7,1 x 11 x 2 Во фиока за тропање на кафе, не'рѓосувачки челик задебелен кафе кутија во прав за продавница за

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

[Материјал од не'рѓосувачки челик] Куќиштето е направено од 0,06 инчи дебела не'рѓосувачка челик, отпорна на корозија, доказ за 'рѓа, издржлив и лесен за чистење. Широко користени во кафулиња, кујни за домови, канцеларии, итн. [Одличен капацитет за лежиште на оптоварување] 18 x 28 x 5 cm / 7,1 x 11 x 2 in. Може да се стават под мелница и повеќето видови машини за кафе, заштеда на десктоп простор, ве молам Совпаѓајте според големината на кафе машината што ви треба. [Тип на фиока] Одвојлив тип на фиока, лесен за вадење, погодно за истурање на кафе и чистење на мртви агли и нечистотија, левата и десната и горните дупки за ладење се дизајнирани за лесна дисипација на топлина. [Не стапала на лизгање] На дното има шест нозе не лизгање на дното за да се спречи да се движи кутијата за тропање на кафето за време на употребата, намалувајќи го бучавата при тропање. [Отстранлив гумен лост] Тропки за тропање користи не'рѓосувачки челик и завиткано со гума, добри својства за амортизирање и нема да ја забие или гребе рачката. Гумените прстени спречуваат да се менува шипката за време на употребата и исто така го намалува бучавата. [Материјал од не'рѓосувачки челик] Куќиштето е направено од 0,06 инчи дебела не'рѓосувачка челик, отпорна на корозија, доказ за 'рѓа, издржлив и лесен за чистење. Широко користени во кафулиња, кујни за домови, канцеларии, итн. [Одличен капацитет за лежиште на оптоварување] 18 x 28 x 5 cm / 7,1 x 11 x 2 in. Може да се стават под мелница и повеќето видови машини за кафе, заштеда на десктоп простор, ве молам Совпаѓајте според големината на кафе машината што ви треба. [Тип на фиока] Одвојлив тип на фиока, лесен за вадење, погодно за истурање на кафе и чистење на мртви агли и нечистотија, левата и десната и горните дупки за ладење се дизајнирани за лесна дисипација на топлина. [Не стапала на лизгање] На дното има шест нозе не лизгање на дното за да се спречи да се движи кутијата за тропање на кафето за време на употребата, намалувајќи го бучавата при тропање. [Отстранлив гумен лост] Тропки за тропање користи не'рѓосувачки челик и завиткано со гума, добри својства за амортизирање и нема да ја забие или гребе рачката. Гумените прстени спречуваат да се менува шипката за време на употребата и исто така го намалува бучавата. Спецификација : Тип на ставка : Материјал за тропање на кафе : Не'рѓосувачки челик + гумена тежина : приближно. 1653 G / 58.3oz Големина на производот : приближно. 18 x 28 x 5 cm / 7.1 x 11 x 2 Во списокот со пакети : 1 x кутија за тропање кафе 1 x нокаут стап Ве молиме Забележете : 1. Оставете грешка од 0-2cm поради рачно мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Мониторите не се калибрирани исто, бојата на артикалот прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлично од реалниот предмет. Ве молиме, земете го вистинскиот како стандард. Дали имате интерес? Скролувајте нагоре и кликнете на копчето "Додај во количка" сега!.

Item Type: Coffee Knock Box
Material: Stainless steel + rubber
Weight: Approx. 1653g / 58.3oz
Product Size: Approx. 18 x 28 x 5 cm / 7.1 x 11 x 2 in
Package List:
1 x Coffee Knock Box:
1 x Knock Stick:
Please Note:
1. Please allow 0-2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:
Do You Have Any Interest? Scroll Up And Click The Add to Cart Button NOW!:

Избор на клиент

Knodos дрвена тропачка кутија 58мм/ еспресо WDT алатка Новак
Knodos дрвена тропачка кутија 58мм/ еспресо WDT алатка

Содржи 4 функции во 1 ставка : Knock Box, Espresso Distributor, Tamper Cafe и Holder Portafilter Tamping Може да ги задоволи сите ваши потр�

DEN 1.67
Икапе 53,3мм еспресо Тампер, Премиум бариста кафе Тампер со калибрирана пролет натоварена, рамна база од не'рѓосувачки Новак Попуст