Работи со Мобилен Ултра Тенок Преклопен Безжичен Bluetooth Тастатура Компатибилен Со Xolo Q700i Со Држач За Телефон - Тастатура Со Целосна Големина на Полнење!

Работи со Мобилен Ултра Тенок Преклопен Безжичен Bluetooth Тастатура Компатибилен Со Xolo Q700i Со Држач За Телефон - Тастатура

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

⌨Целата црна тастатура Компатибилна со Вашиот Xolo Q700i се вклопува и добро се надополнува со речиси секое декорско време тоа е дома, канцеларија, студентска соба, работна станица или на час. ⌨ Исклучително тенка и преклоплива тастатура може да биде совршен подарок за секој што често патува или на службено патување. Ви овозможува да управувате со вашите мобилни уреди во движење. Пишувајте брзо, лесно и без грешки! Тоа е исто така добар избор за уредниците. ⌨Нашата Тастатура Bluetooth е целосно безжична, нема повеќе да се грижите дали жиците изгледаат неуредно и ќе ви пречат. Те покривме. ⌨Обична, Едноставна И До Точка со bluetooth 3.0 технологија, тастатурата што може да се преклопи може да работи со 3 главни оперативни системи : i OS / Windows/ Android. ЗАБЕЛЕШКА : [за Десктоп КОМПЈУТЕР лаптоп без функција bluetooth, треба да користите трети лица bluetooth адаптер (не е вклучен) пред употреба]. Големина на преклопување : 5,7 "х 3,3 " х 0,6". ⌨Вградената литиумска батерија на полнење обезбедува 120 дена непречено користење и 85 часа континуирано работно време тој е многу издржлив и има способност да се спротивстави на испакнатините. Цврсти и практични во исто време!. Ultra Тенок Преклопен Безжичен Bluetooth Тастатура Компатибилен со ВАШИОТ Xolo Q700i КАРАКТЕРИСТИКИ : € Нова Безжична Верзија V5 со bluetooth 3.0 технологија обезбедува постабилна врска и помала потрошувачка на енергија Што Може Да се Преклопи, ултра тенок и лесен прецизност} оваа тастатура е лесна за спарување на вашиот паметен телефон, таблет, лаптоп, компјутер Или било кој Друг Безжичен Уред со одговорни клучни Потези За Точност На Пишување. ●Има Поголем број на копчиња за контрола и кратенки додава погодност. Ги синхронизира вашите уреди преку Bluetooth 3.0 ® Дизајниран за лесно складирање без да зазема дополнителен простор едноставно преклопете ја тастатурата на половина.СПЕЦИФИКАЦИИ : отворете Ја Големината на Тастатурата : 11,3 x 3,3 x 0,6 инчиГолемина На Тастатурата Затворена : 5,7 x 4,2 x 0,27 инчи}Работно Растојание : до 33 стапки, распоред на тастатурата : 66 копчиња во 5 реда.● Тежина : 8,9 унци.

Избор на клиент

Малку Тикови Поптуни Тастатура Новак
Малку Тикови Поптуни Тастатура

Ажурирано со нов изглед На Оган и Мраз со проѕирна сина тастатура и црвени и сини LED светла внатре...

DEN 3.33
Chicago Bulls USB безжична тастатура од Промак [Персона компјутери] Новак
Chicago Bulls USB безжична тастатура од Промак [Персона компјутери]

Фантостично печатење со целосна боја Не налепница или обвивка! Копчиња со низок профил за удобно пишува

DEN 1.67
Teckeen Механичка Тастатура 9 Тестер Земање Примероци Тастатура За Цреша MX Механички Прекинувачи Новак
Teckeen Механичка Тастатура 9 Тестер Земање Примероци Тастатура За Цреша MX Механички Прекинувачи

Овој mx switch tester ве дели токму истото чувство на печатот на механичка тастатура за прекинувач за cherry mx...

DEN 1.67
BoxWave Тастатура Компатибилна Со Oangcc Android Таблет Таб_a6 - Slimkeys Bluetooth Тастатура, Пренослива Тастатура Со Интегрирани Новак
YupYay Кристална Топка Ceycap Esc keycaps DIY Личност Прилагодено Клуч Замена Дното Клучеви Подарок За Цреша Mx Прекинувач Новак
Redragon K618 Игри Тастатура &засилувач; GS812 Безжични Звучници Пакет Новак
Redragon K618 Игри Тастатура &засилувач; GS812 Безжични Звучници Пакет

Овој пакет вклучува Тастатура За Игри К618 и сет На Безжични Звучници 3Режим Врска : Тука доаѓа Redragon инова�

DEN 3.33
Нова Замена Тастатура Клучеви За Тастатура Целосен Сет НА Тастатура На САД Тастатура QWERTY За Macbook Air 13 M1 A2337 2020 Новак