Бокс Бран Тастатура Компатибилен Со Леново Таб P11 Про-Тенки Клучеви Bluetooth Тастатура - Со Позадинско Осветлување, Преносни тастатура w / Удобен Назад Светлина-Млаз Цр?

Бокс Бран Тастатура Компатибилен Со Леново Таб P11 Про-Тенки Клучеви Bluetooth Тастатура - Со Позадинско Осветлување, Преносни

DEN 399.20

Новак

Достапно за нарачка

? [LED ПОЗАДИНСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ] Тастатура Со Боксови Компатибилна со Lenovo Tab P11 Pro (2 Gen). Вклучува интегрирана ТАСТАТУРА СО BLUETOOTH со позадинско осветлување за тактилно пишување На Јазичето P11 Pro (2 Gen) во сите ситуации на осветлување, дури и во темнина! LED задните светла се прилагодливи во 7 различни бои! Вклучува ДУРИ И РЕЖИМ НА ЗАБАВА што обезбедува ефект на строб за бескрајна забава за пишување!. 📡 [БЕЗЖИЧЕН] Лесно спарете Го Јазичето P11 Pro (2 Gen) користејќи го стандардниот и удобен bluetooth верзија 3.0 протокол. Само вклучете ја поставката За Bluetooth и ќе бидете спарени за кратко време!. 🔋 [ИСПОРАКА НА ЕНЕРГИЈА] прекинувач За Вклучување/Исклучување ви овозможува да ја исклучите тастатурата кога не се користи за ДА ЗАШТЕДИТЕ енергија од БАТЕРИЈАТА. ? [КОМПАКТЕН] безбедно чувајте ги тастатурата и уредот со НЕГОВАТА ТЕНКА И УДОБНА ГОЛЕМИНА и лесно поставете резервна копија за употреба каде и да посакате. ? [УНИВЕРЗАЛЕН] Целосно КОМПАТИБИЛЕН со i OS, Android или Windows. Бокс бран Тастатура Компатибилен Со Леново Таб П11 Про (2 Генерал).Ако ја барате блискоста да допрете на тастатура додека го користите Јазичето P11 Pro (2 Gen), Тастатурата Slimkeys Bluetooth со Позадинско Осветлување е за вас! Погодно поврзана преку Bluetooth, оваа самостојна тастатура е совршен придружник за патување за оние кои сакаат да го користат Своето Јазиче P11 Pro (2 Gen) како netbook. Безбедно чувајте ги тастатурата и Јазичето P11 Pro (2 Gen) лесно со својата погодна големина и лесно поставете резервна копија за употреба каде и да посакате.Вклучува интегрирана ТАСТАТУРА СО BLUETOOTH со позадинско осветлување за тактилно пишување На Јазичето P11 Pro (2 Gen) во сите ситуации на осветлување, дури и во темнина! LED задните светла се прилагодливи во 7 различни бои! Вклучува ДУРИ И РЕЖИМ НА ЗАБАВА што обезбедува ефект на строб за бескрајна забава за пишување!Лесно спарете го Јазичето P11 Pro (2 Gen) користејќи го стандардниот и удобен bluetooth верзија 3.0 протокол. Само вклучете ја поставката За Bluetooth и ќе бидете спарени за кратко време!Прекинувачот за вклучување/Исклучување ви овозможува да ја исклучите тастатурата кога не се користи за ДА ЗАШТЕДИТЕ енергија од БАТЕРИЈАТА.Безбедно чувајте ги тастатурата и уредот со НЕГОВАТА ТЕНКА И УДОБНА ГОЛЕМИНА и лесно поставете резервна копија за употреба каде и да сакате.Целосно КОМПАТИБИЛЕН со i OS, Android или Windows.

Избор на клиент

Redragon K618 Игри Тастатура &засилувач; GS812 Безжични Звучници Пакет Новак
Redragon K618 Игри Тастатура &засилувач; GS812 Безжични Звучници Пакет

Овој пакет вклучува Тастатура За Игри К618 и сет На Безжични Звучници 3Режим Врска : Тука доаѓа Redragon инова�

DEN 3.33
Артек 2.4 Г НАНО УСБ Приемник За Артек Безжична тастатура или Глушец Новак
Артек 2.4 Г НАНО УСБ Приемник За Артек Безжична тастатура или Глушец

Процес на спарување : 1) Тастатура : Вклучете ја тастатурата и притиснете Esc+k, индикаторот на тастатурата

DEN 0.67
BoxWave Тастатура За Nokia G11 - Slimkeys Bluetooth Тастатура - Со Позадинско Осветлување, Пренослива тастатура w/Практично Новак
Борнд ЦК118Г РФ2. 4ГХЗ Безжична Тастатура За Допир Новак
Борнд ЦК118Г РФ2. 4ГХЗ Безжична Тастатура За Допир

2.4 G Безжично поврзување за употреба со широк спектар на уреди Тенок и тенок дизајниран, Намалување зазе�

DEN 399.52
BoxWave Тастатура Компатибилна Со Oangcc Android Таблет Таб_a6 - Slimkeys Bluetooth Тастатура, Пренослива Тастатура Со Интегрирани Новак
4каста Швајцарска Нетранспарентна Црна Налепница За Тастатура Новак
4каста Швајцарска Нетранспарентна Црна Налепница За Тастатура

Најдобар ПОДАРОК за секоја пригода Висококвалитетни налепници за различни Тастатури Десктоп, Лаптоп и

DEN 2.33