Комплет Гира Цврст Чист Челик Декагонален Гира 30кг сет/45кг сет/105кг сет/145кг сет/180кг Комплет Со Посветена Решетка За Гира, Совршен За Фитнес Тренинг За Вежбање Домаш

Комплет Гира Цврст Чист Челик Декагонален Гира 30кг сет/45кг сет/105кг сет/145кг сет/180кг Комплет Со Посветена Решетка За Гира,

DEN 881.60

Новак

Достапно за нарачка

①Луксузен Сет На Гира Има различни стилови На тегови, а има 30 КИЛОГРАМИ, 45 КИЛОГРАМИ, 105 КИЛОГРАМИ, 145 КИЛОГРАМИ, 180 КИЛОГРАМИ поставени за избор. Костумот содржи тегови од 2,5-30 кг, што е многу погодно за фитнес почетници и професионални фитнес ентузијасти. Може да ве однесе од почетник до напреден бодибилдер со долги тренинзи. ①Материјалот е фрлен Во едно парче чист челик, кој е цврст и издржлив како целина, еколошки и без мирис, и не му наштети на подот. Шипката со гира е изработена од фин челик, со фина текстура на површината, што ги подобрува перформансите против лизгање, а движењето е стабилно и не ги повредува рацете. Врежан е со два вида логоа, килограми и килограми, погодни за гледање на разни луѓе, лесни за подигање за обука. ●Содржина На пакетот ● пакетот содржи не само комплет гира, туку и ексклузивна решетка за гира, која е лесна за чување, лесна за ставање во спалната соба и се користи за создавање ексклузивна теретана. Покрај тоа, ние исто така ќе подготвиме 10 парчиња висококвалитетни подни душеци за вас. По инсталацијата, можете да ги користите тивко без оштетување на подот. Опремен со ексклузивни ракавици, нараквици и прирачник за фитнес, може да ви донесе подобро фитнес искуство и совршена фигура. ●Стабилен За Употреба●гира усвојува Дизајн На Декагон, кој е стабилен и не се тркала, и може да се користи за обука за склекови. По обуката, ставете го на решетката за гира, стабилна без тресење, Дури и ако имате многу тегови, Шестоаголен дизајн, уредно складирање нема да се појави преполни. Во споредба со прилагодливите тегови, неговиот дизајн е побрз и поудобен, без макотрпно расклопување и склопување. ●Најдобра Услуга●ние не само што имаме Висококвалитетна Опрема за Тегови, туку и професионална услуга по продажбата. Тежината на тегови е точна. Можете да ги тестирате. Ако наидете на било какви проблеми, ве молиме не грижете се. Контактирајте ме и веднаш ќе ви се вратам со совршено решение.

Избор на клиент

Тежина На Зглобот на глуждот 1лб-Зелен Пакет Со Призма на Гира 20 фунти Новак
Тежина На Зглобот на глуждот 1лб-Зелен Пакет Со Призма на Гира 20 фунти

ТЕЖИНА НА ГЛУЖДОТ / ЗГЛОБОТ : со вклучена Торба За НосењеСо премиум фитнес опрема бренд Нордиско Кревањ

DEN 1.67
Урбана Фитнес Неопренови Покриени Хексадецимални Тегови Фитнес Зелена 2 х 1,5 кг Новак
Урбана Фитнес Неопренови Покриени Хексадецимални Тегови Фитнес Зелена 2 х 1,5 кг

Неопренови покриени за мек удобен зафат Класична форма за ergономски зафат Може да се користи насекаде з�

DEN 2.00
Без лого Гира Мажи И Жени Кревање Тегови Гира Домашна Фитнес Опрема Пар Спортска Опрема Со Гира Мрена Новак
Без лого Гира Мажи И Жени Кревање Тегови Гира Домашна Фитнес Опрема Пар Спортска Опрема Со Гира Мрена

Функција на производот : мрена + гира, унисекс, гира за заштита на животната средина од железо, без повред

DEN 740.80
ЗЈХИХ 15-20кг Гира Флексибилна Фитнес Гира Исполнета Со Вода Гира Опрема За Вежбање Дома Опрема За Бодибилдинг Новак
Деевока куки Со Гира Рачки Додатоци За Машини За Вежбање Држач За Котлебел За Домашна Фитнес Новак
Деевока куки Со Гира Рачки Додатоци За Машини За Вежбање Држач За Котлебел За Домашна Фитнес

Пренослив : Лесен и компактен, лесно патувајте во носење или ранец за да можете да го понесете тренингот

DEN 3.00
Адер Олимписки Гира Рачки со Јаки За Обука Со Хром + 70лб Плоча За Зафат Новак
Адер Олимписки Гира Рачки со Јаки За Обука Со Хром + 70лб Плоча За Зафат

Олимписките рачки со гира со јаки за обука со хром Прецизната завртка завршува со шкафче за навој, за до�

DEN 340.80
Фитнес Тегови Аеробик Јога Гимнастика Тегови Женски Тегови за Обликување Домаќинство 1кг 2 Новак
Фитнес Тегови Аеробик Јога Гимнастика Тегови Женски Тегови за Обликување Домаќинство 1кг 2

●Практични алатки за вежбање ● Тегови со Мала тежина главно се користат во вежби за согорување маснот�

DEN 1.33
ВГЕБИ 2КГ Котлебел, Сила Тешки Тренинг Зафат Котел Сила Обука За Функционална Фитнес Плиометрија Основни Вежби Новак
Иванко Гумени Обвиткан Гира Седло Новак
Иванко Гумени Обвиткан Гира Седло

Тешко Гумено Обвиткано седло Со гира Од леано железо Издржливо решение за заменаОдговара на повеќето л�

DEN 2.33
Тју Чист Челик Тегови-Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Мрена За Мажи И Жени Новак
Тју Чист Челик Тегови-Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Мрена За Мажи И Жени

[Дизајн двавоедно] : прилагодливите тегови се опремени со поврзувачки прачки кои лесно можат да се прика

DEN 3063.20
Тежина На Зглобот На глуждот 3лб Пакет со Призма на Гира 45 фунти Новак
Тежина На Зглобот На глуждот 3лб Пакет со Призма на Гира 45 фунти

ТЕЖИНА НА ГЛУЖДОТ / ЗГЛОБОТ : со вклучена Торба За НосењеСо премиум фитнес опрема бренд Нордиско Кревањ

DEN 1542.40
НОВА Тежина Тегови Прилагодлива Мрена Новак
НОВА Тежина Тегови Прилагодлива Мрена

Изградете Мускули Подобрете Ја Јачината На Јадрото Зголемете Ја Рамнотежата Подобро Здравје На Коскит�

DEN 2.00