YTYZC Мрена Поставена За Мажи И Жени, Со Поврзувачка Прачка, Може Да Се Користи Како Домашна Фитнес Спортска Мрена 10кг, 15кг

YTYZC Мрена Поставена За Мажи И Жени, Со Поврзувачка Прачка, Може Да Се Користи Како Домашна Фитнес Спортска Мрена 10кг, 15кг

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Исклучителен изглед : челична гира, мат текстура, мала големина, прекрасен изглед, многу погоден за семејство, патување, надворешна, внатрешна или теретана. Прачка во форма на лизгање : Усвојте прачка во форма на кожа против лизгање, која е удобна и не се лизга, повеќе одговара на раката и е погодна за употреба. Отстранлив : Тегови може да се расклопат и слободно да се комбинираат со соодветни тежини, а соодветните тежини може да се комбинираат според потребите за вежбање. челични шипки за поврзување : Тегови имаат челични шипки за поврзување, кои можат да се соберат во мрена за да се исполнат различните барања за употреба. Две спецификации : 10кг (5кг ● 2), 15кг (7,5 кг ● 2) за ваш избор, можете да изберете соодветно според вашите потреби. Име на производ : гира10кг спецификацијапаблети со гира : 1,25 кг ● 4, 0,75 кг ● 4 таблети должина на шипка : 32см15кг спецификација1, 25кг € 4 таблети, 1кг ● 4 таблети, 0,75 кг ● 4 таблети должина : 35цмпроизвод карактеристики : мала големина, исклучителен изглед, удобно чувство, заштита на Подови : Тежината на гира ја вклучува вкупната тежина на (гира, орев, прачка)· ние ви нудиме квалитетна услуга. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро. Ние ќе обезбедиме задоволително решение.Ја цениме вашата доверба кон нас!.

Избор на клиент

Иванко Гумени Обвиткан Гира Седло Новак
Иванко Гумени Обвиткан Гира Седло

Тешко Гумено Обвиткано седло Со гира Од леано железо Издржливо решение за заменаОдговара на повеќето л�

DEN 2.33
Тју Чист Челик Тегови-Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Мрена За Мажи И Жени Новак
Тју Чист Челик Тегови-Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Мрена За Мажи И Жени

[Дизајн двавоедно] : прилагодливите тегови се опремени со поврзувачки прачки кои лесно можат да се прика

DEN 3063.20
Bijoux de nip брадавица halosвезда шарм сина и чиста мониста силиконски опсег, 1,5 унца Новак
Bijoux de nip брадавица halosвезда шарм сина и чиста мониста силиконски опсег, 1,5 унца

Силикон со највисок квалитет Уникатни и разиграни привлечност Заслепувачки мониста Лесно и целосно пр�

DEN 3.00
Фитнес Тегови Аеробик Јога Гимнастика Тегови Женски Тегови за Обликување Домаќинство 1кг 2 Новак
Фитнес Тегови Аеробик Јога Гимнастика Тегови Женски Тегови за Обликување Домаќинство 1кг 2

●Практични алатки за вежбање ● Тегови со Мала тежина главно се користат во вежби за согорување маснот�

DEN 1.33
Држач За Држач За Држач За Гира 3 Нивоа За Кревање Тегови Држач За Држач За Подни Гира Новак
Држач За Држач За Држач За Гира 3 Нивоа За Кревање Тегови Држач За Држач За Подни Гира

Овој тип на рамка со гира е држач од типот на домаќинство, кој има најдобар ефект на складирање...

DEN 285.12
Урбана Фитнес Неопренови Покриени Хексадецимални Тегови Фитнес Зелена 2 х 1,5 кг Новак
Урбана Фитнес Неопренови Покриени Хексадецимални Тегови Фитнес Зелена 2 х 1,5 кг

Неопренови покриени за мек удобен зафат Класична форма за ergономски зафат Може да се користи насекаде з�

DEN 2.00