Џесика Симпсон Женски Плус Големина Пикси Класичен Женски Фит Култура Жан Јакна

Џесика Симпсон Женски Плус Големина Пикси Класичен Женски Фит Култура Жан Јакна

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

70% Памук, 27% Полиестер, 2% Други Влакна, 1% Еластан. Увезени. Затворање на копчето. Машинско Перење. СТИЛ-Класичен супер сакан пикси женски фит култури жан јакна со долги ракави, јака, копче пред и секси закривено тело со мало високо ниско полите. РАЗНОВИДНОСТ-одлично се комбинира со кој било од нашите модерни стилизирани врвови, ромпери, комбинезони или фустани совршени за работа, час или среќен час. ДОЛЖИНА-Оваа женствена исечена јакна од фармерки е 22 инчи од централниот фронт со чистење на полите од 37 инчи и ракави од 25 инчи. ДОСТАПНОСТ-понудена во различни бои и детали, видете го името на бојата за спецификите. Филозофијата на еѕѕесика е дека сите типови на тело треба да се слават без да се жртвува удобноста или стилот. Кул уништена супер сакана пикси тексас јакна Од Еѕѕесика Симпсон. Најпопуларните Стилови на Нашиот Бренд : . Бакни Ме Супер Слаби-суштински жан, сигурно ќе ја подигнете вашата гардероба во текот на целата година. Одликувајќи се со Нашиот Беспрекорен флекс тексас, кој обезбедува совршена рамнотежа на компресија и истегнување за целодневно носење што нема да ве истроши. Заоблени Високи Слаби-Се Движи со телото, ве крева нагоре, никогаш не ве изневерува. Прецизно вклопување создавајќи изглед на повеќе контурирана половина и издолжена силуета. Пробајте ги и видете што недостасува вашата колекција тексас. Џесика Симпсон Облека-Прославете Го Типот На Вашето Тело Во Удобност И Стил.

Избор на клиент

Foviguo Jean јакна жени, училишни палта за жени со широк ракав пролет V вратот опремено копче за светло Новак
Foviguo Jean јакна жени, училишни палта за жени со широк ракав пролет V вратот опремено копче за светло

Материјал : Памук и полиестер 100% полиестер Висок квалитет и заслужувајте ги парите! Азиска големина, вер

DEN 203.04