Машки каубој на вранглер Исечете Тексас Јакна Со Западна Линија

Машки каубој на вранглер Исечете Тексас Јакна Со Западна Линија

DEN 970.72

Новак

Достапно за нарачка

100% памук. Увезени. Затворање на копчето. Машинско Перење. ЗАПАДЕН СТИЛ. Класична тексас јакна со западен стил. Оваа наредена тексас јакна е совршена за оние поладни денови. ДОДАДЕНА ТОПЛИНА. Изберете од поставата шерпа или ќебе за дополнителна топлина и удобност. Пресврт на класична јакна, ова парче комбинира функција и стил. СКЛАДИРАЊЕ СО БРЗ ПРИСТАП : (2) предни џебови и (2) странични џебови за да се обезбеди максимално складирање и лесна пристапност до основните потреби. ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ. Изработена од 100% тежок памук и тежок метален хардвер, оваа јакна е изградена за да се држи до вас во текот на многу сезони. ТРАДИЦИОНАЛНО ЗАПАДНО ВКЛОПУВАЊЕ. Конструиран со класично вклопување низ торзото, овој покачен тексас класик додава допир на стил во вашата гардероба. Од 1947 Година, Вранглер одржува немилосрдна посветеност на квалитетна облека изградена за да одговара на вашиот живот. Wrangler го исполнува вашиот плакар со автентични предвремени кошули, маици, јакни и автентичен западен тексас што ве одржуваат удобно во вистински западен стил. Нашите кошули имаат иконски детали како што се бисерни прилепувања, зашилени јареми, шевови " В " на џебовите и раширени јаки. Фармерките доаѓаат во 100% тексас во тешка категорија или со малку истегнување за дополнителна удобност и имаат Лепенка За Расправии, Шевови На џебови и класичен стил од 5 џебови. Направена со грижа, нашата западна линија е направена за мажи кои го започнуваат денот пред да изгрее сонцето и нема да престанат да работат додека не заврши работата. Ова Е Вранглер, создаден за тебе.

Избор на клиент

ГОЛДПКФ Женски Жан Шорцеви За Тексас Секојдневен Летен Среден Струк Изнемоштен Растеглив Искинат Новак
ГОЛДПКФ Женски Жан Шорцеви За Тексас Секојдневен Летен Среден Струк Изнемоштен Растеглив Искинат

100% памук Увезени Затворање на врвка Машинско Перење Шорцеви за жени, обични средни половини искинати ун

DEN 0.33
Леви Машки 569 Лабава Директно Тексас Шорцеви Новак
Леви Машки 569 Лабава Директно Тексас Шорцеви

100% памук Увезени Затворање на патент Машинско Перење Лабава низ седиштето и бутот Удира над коленото...

DEN 639.84
Саутпол Машки Редовен Вклопен Крос Хеч Основни Тексас Шорцеви Новак
Саутпол Машки Редовен Вклопен Крос Хеч Основни Тексас Шорцеви

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 100% памук Увезени Затворање на патен

DEN 3.33
Гингто Машки Тексас Шорцеви Тенок Фит Истегнување Искинати Кратки Фармерки Новак
Гингто Машки Тексас Шорцеви Тенок Фит Истегнување Искинати Кратки Фармерки

97% Памук, 3% Спандекс Увезени Затворање на патент Машинско Перење Направено од супер растеглива ткаенина

DEN 479.84
Фармерки Кардиган Палто За Мажи Измиени Долги Ракави Тенок Фит Есенска Јакна Новак
Фармерки Кардиган Палто За Мажи Измиени Долги Ракави Тенок Фит Есенска Јакна

Explomestration sisefortions : нашата облека работи малку мала, предложена е 12 големина нагоре Ве молиме проверете да�

DEN 2.67
Машки 511 Тенок Краток Прекин На леви Новак
Машки 511 Тенок Краток Прекин На леви

70% Памук, 28% Лиоцел, 2% Еластан Увезени Затворање на патент Машинско Перење Чисти и едноставни тексас шорц

DEN 2.33
Х Зраци Машки Тексас Јакна, Измиени Искинати Потресени Флекс Истегнување Повик Камионџија Моторџија Жан Јакна Новак
Кархарт Машка Опуштена Тексас Јакна Обложена Со Шерпа Новак
Кархарт Машка Опуштена Тексас Јакна Обложена Со Шерпа

100% памук Увезени Затворање на патент Машинско Перење 12,5унца, 100% измиен тексас Шерпа поставата за дополн

DEN 1612.64
7 За Целото Човештво Машки Среден Рол Краток Во Скршен Твил Ли Новак
7 За Целото Човештво Машки Среден Рол Краток Во Скршен Твил Ли

93% Памук, 6% ЕЛАСТЕРЕЛП, 1% Спандекс Произведено во САД или Увезено Затворање на копчето Машинско Перење...

DEN 652.32