ЉУБОВНО Писмо Акрилни Монистра Монистра Монистра Јаже Боемски Летна Плажа Мека Керамика Монистра Телефон Шарми Рачен Ремен Анти-Изгубени Јаже

ЉУБОВНО Писмо Акрилни Монистра Монистра Монистра Јаже Боемски Летна Плажа Мека Керамика Монистра Телефон Шарми Рачен Ремен Анти-Изгубени

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

①Материјал е Направен од премиум акрилик и глина, изработен од издржливо најлонско јаже во серија, силно и цврсто, не е лесно да се скрши, многу погодно за дами и девојки. ●Повеќенаменски ● со овие врвки За зглобови со монистра, не само што можете да го декорирате вашиот мобилен телефон, туку може да се нанесат и како убава декорација за други лесни предмети, како што се приврзоци за клучеви, паричници, чанти, USB флеш-уреди, торби со картички, камери итн. ①Телефонски Шарм Натпревар + Уникатен и стилски телефон шарм монистра синџир направи вашиот телефон посебен. Исто така, може да одговара на целата ваша облека, правејќи да истакнувате и младешки. ●Големина На Телефонски Ремен Со монистра + Обем На Телефонски јаже околу 40+5см. Овој креативен ремен за зглоб на приврзок за мобилен телефон може лесно да се фиксира на куќиштето на телефонот или мобилниот телефон, а ременот за рака може да се закачи на зглобот на телефонот од паѓање или губење. ①Убав Подарок Како убав подарок за вашите пријатели или семејство, сопруга, девојка, ќерка итн., обично се дава за роденден, Валентин, Божиќ и многу повеќе. Овој јаже со монистра за мобилни телефони е издржлив и практичен. Прекрасните ремени за мобилни телефони се многу стилски и софистицирани, совршени за лесни предмети мобилни телефони, привезоци за камера и многу повеќе. заслужуваш да го имаш. Доволно силен за да ја издржи тежината на вашиот телефон, така што не само симпатична, туку функционална! Боја : како слика Секој шарм на телефонот е направен рачно. Совршен подарок за саканата личност. Совршен за секоја облека и ги прави сите ваши селфи во огледало да изгледаат толку кул. Доволно силен за да ја издржи тежината на вашиот телефон, така што не само симпатична, туку функционална! Универзална Компатибилност : Се Прикачува на повеќето куќишта на телефонот со вртење низ отворот на долната порта на куќиштето или преку отворот на прекинувачот за исклучување звук за вашиот телефон. Големина : ве Молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате. Забелешка : Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам! Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење.

Избор на клиент

Стенес Блинг Паричник Телефон Случај Компатибилен Со Samsung Galaxy A32 5G Случај - Стилски - 3d Рачно Изработени Пеперутка Новак
ХМТКСИМ Боемски Ориз Монистра Мобилен Телефон Јаже Имитација Бисер Мобилен Телефон Синџир Новак
ХМТКСИМ Боемски Ориз Монистра Мобилен Телефон Јаже Имитација Бисер Мобилен Телефон Синџир

Случајната комбинација на разни монистра може да ги исполни вашите различни барања за совпаѓање на бој�

DEN 1347.84
Стенс Искра Случај Компатибилен Со Samsung Galaxy A51 5G Случај-Стилски-3d Рачно Изработени Bling Big Bowknot Лента Роза Клуч Новак