ГИДЦГ Домаќинство нелеплива Тава Тава Тава Пржење Стек Тенџере Индукциски Шпорет Гас Универзална

ГИДЦГ Домаќинство нелеплива Тава Тава Тава Пржење Стек Тенџере Индукциски Шпорет Гас Универзална

DEN 1334.40

Новак

Достапно за нарачка

Анти-попарувачка нелизгачка рачка, Комбинирајќи ги принципите на designономски дизајн, носи удобно држење и го прави пржењето попогодно. Без интеграција на занитвам : без нечистотија или нечистотија, нема потреба да се крие нечистотија. Бакелит рачка : топлинска изолација и анти-изгореници, рачката е опремена со виси дупки, висат лесно, вентилирани и исцедени, не е лесно да се одгледуваат бактерии. Не избирајте ја шпоретот : шпоретот на гас за индукциски шпорет е погоден за употреба. 430 нерѓосувачки челик целосно тенџере дното : силно собирање енергија, дури и спроводливост на топлина. Име на производот : Вокматеријал : алуминиумска легура големина на производот : дијаметар на тенџере 28,6 цмдептина : 5см боја : Месечината Сив Тип на капак : без капак применливи предмети : Општ шпорет за гас карактеристики : Не е лесно да се држите до тавата, помалку испарувања од масло.

Избор на клиент

ВИНКО Мини Тепсија, Сребро Новак
ВИНКО Мини Тепсија, Сребро

Трислојна конструкција со надворешност од нерѓосувачки челик или бакар, целата индукција е подготвена.

DEN 2.33
XJJZS Сиво Млеко Тава, Легура Кварт Тенџере Млеко Тава Рачка И Капак Тестенини Тенџере Големина На Гас, 18cm Новак
XJJZS Сиво Млеко Тава, Легура Кварт Тенџере Млеко Тава Рачка И Капак Тестенини Тенџере Големина На Гас, 18cm

Материјал : алуминиумска легура Особено корисно за правење супа, тестенини, додаток на храна за бебиња, �

DEN 3.00
Целосен Круг Вид Колекција Растително Обоен Органски Памук, Тривета, Калинка Новак
Целосен Круг Вид Колекција Растително Обоен Органски Памук, Тривета, Калинка

Дебелиот органски памук го штити горниот дел од масата + други површини Бои направени од растенија како

DEN 574.40
Dsfeoigy Не-слој Железо Вок Кинески Традиционални Рачно Изработени За Гас И Индукција Шпорет Со Новак
Dsfeoigy Не-слој Железо Вок Кинески Традиционални Рачно Изработени За Гас И Индукција Шпорет Со

Необложена вок површина, против гребење од метална лопата или шпатула Пеглајте како оригинален материј

DEN 8527.20
ХЕИМП Млеко Тава Кујна Дрвена Рачка Кафе Млеко Тенџере Емајл Тенџере Млеко Тава Супа Тенџере Садови Новак