Божиќни чорапи празник за еднократно ладен кафеав кафе со рачка Неопрене чаша ракав за сода, лате, чај, пијалоци, пиво

Божиќни чорапи празник за еднократно ладен кафеав кафе со рачка Неопрене чаша ракав за сода, лате, чај, пијалоци, пиво

DEN 819.20

Новак

Достапно за нарачка

【Трајлив материјал】 Овој замрзнав ракав за кафе е изработен од издржлива неопрена со висока густина со флексибилно шиење што може да издржи на истегнување и може да се склопи. Дизајнот на рачката ја прави вашата чаша полесна за држење, лесна за чистење и брзо се суши и помага да ги одржувате ладените пијалоци подолго време. 【Спречете истури, кондензација и хаос】 Овие ракави за кафе ги задржуваат рацете топли и суви, ракавот за изолација од чаши ве спречува да се навлажни со капки вода откако вашиот пијалок ќе се кондензира, избегнувајте капење на облека, автомобили, мебел, итн. Уживајте во пијалокот Слободно без да се грижите за тоа колку брзо се топи. 【Добро истегнување】 Нашите ракави за пијалоци се протегаат за да одговараат на најразлични замрзнати пијалоци за кафе, други популарни брендови со шишиња со вода и гушачи. 【Повторно употребувајте се збогум со потрошените ракави за чаши за еднократна употреба со нашите стилски и еднократни ракави за кафе. Лесно е да се исчисти со едноставно фрлање во машината за перење или да се исплакне во мијалникот. 【Идеални подароци】 Можете да ги чувате за себе или да ги споделувате со пријателите, семејството или колегите! Тоа е идеален подарок за родендени, Божиќ, Денот на мајката, Денот на вineубените, итн. Функција : 1. Мека 2. Лесна за зафаќање на рачката. Мек и удобен зафат 3 истегнување 4. Лесно за инсталирање 5. Зашиени еластични полите над 6. Набори рамни за лесно складирање во чанти, торби, централни табли за автомобили, итн. Големина и вклопување : Мал ракав за кафе со рачка (се вклопува 18 - 20 мл), приближно висина : 4,6 "/11.7cm, долен дијаметар : 2,8" /7.1cm Среден ракав за кафе со рачка (одговара 24 - 28 мл), приближна висина : 6.22 "/15.8cm, долен дијаметар : 2,8" /7.1cm Голем ракав за кафе со рачка (одговара 30-32 мл), приближна висина : 7,5 "/19cm, долен дијаметар : 2,8" /7.1cm.

Избор на клиент

3дроза Слика На Кафеаво Дрво Со Слика На Дизајн На Мразулци - Може Поладна Обвивка За Шишиња Новак
3дроза Слика На Кафеаво Дрво Со Слика На Дизајн На Мразулци - Може Поладна Обвивка За Шишиња

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

DEN 0.33
МИЛФ Човек Сакам Риболов 16 мл. Може Ли Кули Новак
МИЛФ Човек Сакам Риболов 16 мл. Може Ли Кули

Склопувачко дно, се преклопува рамно за складирање 1 / 8 " (3мм) неопренови материјал Спречува оштетување н

DEN 167.84
Костуирање на шише со лиценциран пупка од пупка од буда Новак
Костуирање на шише со лиценциран пупка од пупка од буда

Помага да се изолираат шишињата од 12унца Longneck и да ги одржувате пијалоците ладни Конструирана од високо

DEN 0.67
3дроза Ноќта На Вештерките Мумија И Очи Монограм Почетна Обвивка За Поладно Шише N - Can Новак
3дроза Ноќта На Вештерките Мумија И Очи Монограм Почетна Обвивка За Поладно Шише N - Can

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

DEN 3.33
Каролина Богатства CJ1069-XMUK Писмо X Фудбал Зелена И Златна Ултра Гушкач За Тенки лименки, Може Ладилник Ракав Гушкач Машина Новак Попуст