Нерѓосувачки Челик Кожа Вакуум Изолирани Кригла Шарени Черепот Шема Термос Вода Шише За Топла И Ладна Пијалаци Деца Возрасни 16 Мл

Нерѓосувачки Челик Кожа Вакуум Изолирани Кригла Шарени Черепот Шема Термос Вода Шише За Топла И Ладна Пијалаци Деца Возрасни

DEN 399.84

Новак

Достапно за нарачка

[Одржување На Температурата] : Оваа Вакуумска Изолирана Кригла Од Нерѓосувачки Челик може да ја задржи температурата на водата во вашата чаша неколку часа и има добар ефект на задржување на топлина и задржување на мразот. Оваа чаша можете добро да ја искористите во зима и лето. ●[Висококвалитетни Материјали] : телото на тенџерето е изработено од НЕРЃОСУВАЧКИ челик, а додатоците се изработени од пп материјали за храна. Внатрешниот сад е изработен од двослојна конструкција од нерѓосувачки челик. Усвоена е високата технологија за вакуумско лемење. ● [Совршено Печатење] : надворешниот слој на чашата е покриен со двослојна крава, што дополнително ги зголемува перформансите на изолацијата на чашата. Технологијата за нано печатење се користи за да се направи целата чаша поеколошка и поубава, а различните модели на стилови ја прават вашата термос чаша поистакната. [Мултифункционален Капак] : како горниот капак на чашата, може да осигури дека прекинувачот внатре нема да се судри, со што ефикасно ќе спречи истурање на течноста. Може да се користи и како чаша од нерѓосувачки челик за вода за пиење. ● [Солиден и Издржлив] : Ова шише за топлинска изолација користи конструкција од нерѓосувачки челик отпорна на ' рѓа, што значи дека може да работи напорно како и вие без да влијае на неговите перформанси. Ова е идеален термос за ставање во автомобил, работна торба, училишна торба или патување со вас. ●ГОЛЕМИНА} големината е 26*6,7 см. Тежината е 335гр, може да складира 500мл вода, околу 17 МЛ. ●ЕФЕКТ на ЗАЧУВУВАЊЕ НА ТОПЛИНА ● зачувувањето На Топлината трае неколку часа (забелешка : времето на зачувување на топлината може да биде различно на секое место, студениот воздух може да го намали неговиот ефект на зачувување на топлина,но не грижете се, ова е само мал ефект). Кога вашето дете има училишна забава, треба да пиете вода, но тешко ви е да ја најдете сопствената чаша за вода меѓу купиштата чаши за вода. Тогаш ви треба нашата чаша за вода. Висококвалитетните и извонредни обрасци се испечатени на телото на вашата чаша. Тој се издвојува во група обични чаши. Каков пригоден начин да го најдете на прв поглед. Видливата чаша е погодна за вас кои сте блескави. Секогаш можете да најдете обрасци што го тераат вашето срце да чука во нашата продавница. Дојдете и изберете! ! ! ★★★★★- ★ПО-ПРОДАЖНА УСЛУГА ако поради некоја причина не сте 100% задоволни со вашата стока, ве молиме известете ни за задоволително решение што го сакате и ние ќе работиме на тоа што е можно поскоро. Нашето верување е дека интересите на нашите клиенти се Најважни. Значи, ќе сториме се што можеме за да ги заштитиме вашите интереси. ●ЗАБЕЛЕШКА● поради светлосни ефекти, Поставки на мониторот итн.Може да има некои суптилни разлики помеѓу боите на сликите и предметите. ★★★★★-.

Избор на клиент

BuyWeek Cafe Chigh, 480ml Не'рѓосувачки челик чаша за кафе, доказ за вакуум чаша за патувања за патување во кампување Новак
Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолирана кригла за кафе, loveубов на Денот на вineубените Новак
Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолиран кригла од кафе, есенски хорор од тиква Новак
Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолиран кригла од кафе, есенски хорор од тиква

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

DEN 3.33
ЕМСА „Сенатор“ 23,7 мл вакуумска колба од не'рѓосувачки челик, сребро Новак
ЕМСА „Сенатор“ 23,7 мл вакуумска колба од не'рѓосувачки челик, сребро

Том : 23.7oz Комплетен со изолирана чаша 100% доказ за протекување Том : 23.7oz Комплетен со изолирана чаша...

DEN 1.67
Пластична чаша Slyko Заштитна покривка стаклена чаша Термос Термос чаша ракав 550 ml големо црвено Новак
Пластична чаша Slyko Заштитна покривка стаклена чаша Термос Термос чаша ракав 550 ml големо црвено

Име на производот, ракав за вода за вода Материјал на производот со крпа за нуркање Термичка изолација н

DEN 1230.40
Тервис Инкруел Крило на пеперутка Трипл wallид изолиран Тумблер, шише шише со уста од 40oz, не'рѓосувачки челик Новак
Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолиран кригла кафе, фудбалска црна бела уметност Новак
Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолирана кригла од кафе, американско знаме планета Новак
Pantone Latte Thermo Cup, 220ml, светло розова Новак
Pantone Latte Thermo Cup, 220ml, светло розова

Pantone Latte Thermo Cup, 220ml, светло розова Светот нанесен со бои живот е бои Вака го гледаме светот во Пантоне И, ја

DEN 0.33