Вантасо Божиќ Црвена црвена зелена боја Нова Година Зимска изолирана вакуумска колба Спортска изолација Вода за шише чаша кригла 500 мл 17 мл за жени мажи момчиња дец

Вантасо Божиќ Црвена црвена зелена боја Нова Година Зимска изолирана вакуумска колба Спортска изолација Вода за шише чаша кригла

DEN 479.84

Новак

Достапно за нарачка

❤ ❤ Том 500мл (17 мл), вакуумска изолација ефект за да се задржи водата да се загрее 50 ℃ или ладно под 10 ℃ за 8 часа, погоден за спорт, пешачење, пикник, шише за пиење за еднократна употреба или чаша за ладни денови. ❤ ❤ Материјал-Одделение за храна 304 тело од не'рѓосувачки челик со капа на чаша, доказ за истекување на храна, за стоп за шише, шише со шише со шише со шише и копче за притискање за подобар ефект на изолација, поголема погодност и безбедност. Design ❤ Design Дизајн на двојна wallидна изолација - Внатрешен сад со двојно слој структура и висока технологија за вакуумско ладење и бакарна обвивка од внатрешниот сад сочинуваат подобар ефект на изолација. ❤ ❤ Техниката за надворешно и нанометарска печатење со двојно слој и техника на печатење на нанометар, носи прекрасен изглед на моделот. ❤ Подарок за специфичен ден-сладок, внимателен подарок за вашите пријатели и вашето семејство на Божиќ, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, роденденот, свадбата, годишнината, ангажманот, Денот на вineубените, Денот на таткото, Денот на мајката или други фестивали. ❤ ❤ Том 500мл (17 мл), вакуумска изолација ефект за да се задржи водата да се загрее 50 ℃ или ладно под 10 ℃ за 8 часа, погоден за спорт, пешачење, пикник, шише за пиење за еднократна употреба или чаша за ладни денови. ❤ ❤ Материјал-Одделение за храна 304 тело од не'рѓосувачки челик со капа на чаша, доказ за истекување на храна, за стоп за шише, шише со шише со шише со шише и копче за притискање за подобар ефект на изолација, поголема погодност и безбедност. Design ❤ Design Дизајн на двојна wallидна изолација - Внатрешен сад со двојно слој структура и висока технологија за вакуумско ладење и бакарна обвивка од внатрешниот сад сочинуваат подобар ефект на изолација. ❤ ❤ Техниката за надворешно и нанометарска печатење со двојно слој и техника на печатење на нанометар, носи прекрасен изглед на моделот. ❤ Подарок за специфичен ден-сладок, внимателен подарок за вашите пријатели и вашето семејство на Божиќ, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, роденденот, свадбата, годишнината, ангажманот, Денот на вineубените, Денот на таткото, Денот на мајката или други фестивали. 17oz шише со вода без слама изолирана изолација метална метална двојна wallидна колба за вакуумско шише чаша за спортско пешачење со доказ за протекување на капакот и копчето за притискање широко уста Персонализирана декоративна за жени мажи момчиња девојчиња ❤ Том 500 мл (17 мл), ефект на вакуумска изолација за да се задржи Вода топла до 50 ℃ или ладно под 10 ℃ за 8 часа, погодна за спорт, пешачење, пикник, шише за пиење за еднократна употреба или чаша за ладни денови ❤ Материјал-Тело од шише од не'рѓосувачки челик 304 со капа за чаши, истекување на храна Доказ за затка за шише за внатрешни работи, шише со шише со широко и копче за притискање за подобар ефект на изолација, поголема погодност и безбедност ❤ Дизајн на двојна wallидна изолација - Внатрешен сад со двојно слој структура и висока вакуумска технологија за лапирање и бакарна обвивка од внатрешниот сад Подобар ефект на изолација ❤ Специфичен ден подарок-сладок, внимателен подарок за вашите пријатели и вашето семејство на Божиќ, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, роденденот, свадбата, годишнината, ангажманот, Денот на вineубените, Денот на таткото, Денот на мајката или други фестивали.

Избор на клиент

Вин Букет Стаклено шише 400 мл Новак
Вин Букет Стаклено шише 400 мл

Стаклено шише со силиконска обвивка во тиркизна боја Лесно се отвора и затвора со едната рака Идеален з�

DEN 0.67
Еланзе Дизајнира Горда Војничка Баба 17 Унца Сина Нерѓосувачки Челик Спортско Шише Со Вода Новак
Еланзе Дизајнира Горда Војничка Баба 17 Унца Сина Нерѓосувачки Челик Спортско Шише Со Вода

Фатете и одете со ова погодно патриотско спортско шише со вода Од Еланзе Дизајни; Доаѓа со атрактивен ди

DEN 0.67
Трипи Мулти Плевел Лисја Патување Кригла Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кафе Чаша Со Капак 13оз/380МЛ Новак