Глафино слон мандала шише со вода, шише со вода од 32 мл со слама капаче изолиран не'рѓосувачки челик, за спорт, одење, трчање

Глафино слон мандала шише со вода, шише со вода од 32 мл со слама капаче изолиран не'рѓосувачки челик, за спорт, одење, трчање

DEN 559.84

Новак

Достапно за нарачка

Оригиналната намера на дизајнот не е само шише со вода, туку и неверојатно уметничко дело кое ви овозможува да пиете доволно вода со очекувања и благодарност. 【Големина и капацитет】 13,38 x 3,3 инчи/ 34 x 8,5 см. Капацитетот на шише со вода од термос е околу 32 мл, дојдете со искривен капа на слама и широка рачка. 【Не'рѓосувачки челик од одделение за храна】 Ова спортско шише со вода е изработено од врвен не'рѓосувачки челик. Има двојно зачувување на топлина и зачувување на студ. Чувајте ја водата над 45 ° C за 10 часа и 65 ° C за 6 часа. БПА бесплатно и нетоксично. Никогаш нема да остави метален вкус или 'рѓа. 【Продолжени апликации】 Изолираното шише со вода е идеално за лесно патување, совршено за спорт на отворено, работа, плажа, училиште, канцеларија, пикник, јога, пешачење, кампување, возење велосипед, трчање, итн. Едноставно и практично, тоа е најдобриот подарок за пријатели, семејство, деца, син и ќерка. 【Повеќе бои/обрасци за избор од】 Изберете помеѓу најпопуларните бои/обрасци на пазарот. Оригиналната намера на дизајнот не е само шише со вода, туку и неверојатно уметничко дело кое ви овозможува да пиете доволно вода со очекувања и благодарност. 【Големина и капацитет】 13,38 x 3,3 инчи/ 34 x 8,5 см. Капацитетот на шише со вода од термос е околу 32 мл, дојдете со искривен капа на слама и широка рачка. 【Не'рѓосувачки челик од одделение за храна】 Ова спортско шише со вода е изработено од врвен не'рѓосувачки челик. Има двојно зачувување на топлина и зачувување на студ. Чувајте ја водата над 45 ° C за 10 часа и 65 ° C за 6 часа. БПА бесплатно и нетоксично. Никогаш нема да остави метален вкус или 'рѓа. 【Продолжени апликации】 Изолираното шише со вода е идеално за лесно патување, совршено за спорт на отворено, работа, плажа, училиште, канцеларија, пикник, јога, пешачење, кампување, возење велосипед, трчање, итн. Едноставно и практично, тоа е најдобриот подарок за пријатели, семејство, деца, син и ќерка. 【Повеќе бои/обрасци за избор од】 Изберете помеѓу најпопуларните бои/обрасци на пазарот. Глафи ​​Персонализирано шише со вода за враќање на училишен материјал-Оценка на храна 304 големина од не'рѓосувачки челик-10,8 x 2,8inch/13,38 x 3,3inch капацитет— 20 мл/600ml-32 мл/1000ml време за држење-10 часа над 45 Целзиус, 6 часа над 65 Целзиусови топли совети 1. Се препорачува прво да додадете топла или мраз вода за пред-загревање или пред-ладење, за да се постигне најдобриот ефект од одржување на топло и ладно. Кога одржувате ладно, подобро е да додадете коцки мраз. 2. Додадете врела вода во чашата, не користете сламки при пиење за да спречите изгореници. 3. Кога додавате врела вода во чашата, не треба да биде премногу полна за да се спречи скалењето предизвикано од прелевање.

Избор на клиент

Uogeep аниме Puella magoka Magica Cafe Cafe Protable вакуум двојно изолирани чаши модни патувања за модни патувања 12 мл Новак
Uogeep аниме Puella magoka Magica Cafe Cafe Protable вакуум двојно изолирани чаши модни патувања за модни патувања 12 мл

Дизајн на двоен слој, школка ПС, лагер ПС, капак ПП Хуманизиран дизајн, компактен, водоотпорен, безбеден,

DEN 319.84