Вантасо шише со вода изолирано гроздобер геометриски ленти со ленти со двојно wallид, вакуумска колба чаша кригла 500 мл 17 мл за спортско пешачење

Вантасо шише со вода изолирано гроздобер геометриски ленти со ленти со двојно wallид, вакуумска колба чаша кригла 500 мл 17

DEN 368.00

Новак

Достапно за нарачка

❤ ❤ Том 500мл (17 мл), вакуумска изолација ефект за да се задржи водата да се загрее 50 ℃ или ладно под 10 ℃ за 8 часа, погоден за спорт, пешачење, пикник, шише за пиење за еднократна употреба или чаша за ладни денови. ❤ ❤ Материјал-Одделение за храна 304 тело од не'рѓосувачки челик со капа на чаша, доказ за истекување на храна, за стоп за шише, шише со шише со шише со шише и копче за притискање за подобар ефект на изолација, поголема погодност и безбедност. Design ❤ Design Дизајн на двојна wallидна изолација - Внатрешен сад со двојно слој структура и висока технологија за вакуумско ладење и бакарна обвивка од внатрешниот сад сочинуваат подобар ефект на изолација. ❤ ❤ Техниката за надворешно и нанометарска печатење со двојно слој и техника на печатење на нанометар, носи прекрасен изглед на моделот. ❤ Подарок за специфичен ден-сладок, внимателен подарок за вашите пријатели и вашето семејство на Божиќ, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, роденденот, свадбата, годишнината, ангажманот, Денот на вineубените, Денот на таткото, Денот на мајката или други фестивали. 17oz шише со вода без слама изолирана изолација метална метална двојна wallидна колба за вакуумско шише чаша за спортско пешачење со доказ за протекување на капакот и копчето за притискање широко уста Персонализирана декоративна за жени мажи момчиња девојчиња ❤ Том 500 мл (17 мл), ефект на вакуумска изолација за да се задржи Вода топла до 50 ℃ или ладно под 10 ℃ за 8 часа, погодна за спорт, пешачење, пикник, шише за пиење за еднократна употреба или чаша за ладни денови ❤ Материјал-Тело од шише од не'рѓосувачки челик 304 со капа за чаши, истекување на храна Доказ за затка за шише за внатрешни работи, шише со шише со широко и копче за притискање за подобар ефект на изолација, поголема погодност и безбедност ❤ Дизајн на двојна wallидна изолација - Внатрешен сад со двојно слој структура и висока вакуумска технологија за лапирање и бакарна обвивка од внатрешниот сад Подобар ефект на изолација ❤ Специфичен ден подарок-сладок, внимателен подарок за вашите пријатели и вашето семејство на Божиќ, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, роденденот, свадбата, годишнината, ангажманот, Денот на вineубените, Денот на таткото, Денот на мајката или други фестивали.

Избор на клиент

Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолирана кригла за кафе, loveубов на Денот на вineубените Новак
Uogeep аниме Puella magoka Magica Cafe Cafe Protable вакуум двојно изолирани чаши модни патувања за модни патувања 12 мл Новак
Uogeep аниме Puella magoka Magica Cafe Cafe Protable вакуум двојно изолирани чаши модни патувања за модни патувања 12 мл

Дизајн на двоен слој, школка ПС, лагер ПС, капак ПП Хуманизиран дизајн, компактен, водоотпорен, безбеден,

DEN 319.84
Термос чаша 500 мл кафеав коњ изолирано шише со вода со слама за спорт и патување Новак
Термос чаша 500 мл кафеав коњ изолирано шише со вода со слама за спорт и патување

Cup Термос чаша е изработена од не'рѓосувачки челик од одделение за храна 304, кој е многу здрав и безбеден,

DEN 2.67