Глафи ​​змејови шише со црна вода со капа за слама, без БПА, шишиња со вода од 20 мл изолирани не'рѓосувачки челик, за училиште, канцеларија, салата, спорт, патување

Глафи ​​змејови шише со црна вода со капа за слама, без БПА, шишиња со вода од 20 мл изолирани не'рѓосувачки челик, за училиште,

DEN 1212.80

Новак

Достапно за нарачка

Оригиналната намера на дизајнот не е само шише со вода, туку и неверојатно уметничко дело кое ви овозможува да пиете доволно вода со очекувања и благодарност. 【Големина и капацитет】 10,8 x 2,8 инчи/ 27,5 x 7,2 см. Капацитетот на шише со вода од термос е околу 20 мл, дојдете со искривен капа на слама и широка рачка. 【Не'рѓосувачки челик од одделение за храна】 Ова спортско шише со вода е изработено од врвен не'рѓосувачки челик. Има двојно зачувување на топлина и зачувување на студ. Чувајте ја водата над 45 ° C за 10 часа и 65 ° C за 6 часа. БПА бесплатно и нетоксично. Никогаш нема да остави метален вкус или 'рѓа. 【Продолжени апликации】 Изолираното шише со вода е идеално за лесно патување, совршено за спорт на отворено, работа, плажа, училиште, канцеларија, пикник, јога, пешачење, кампување, возење велосипед, трчање, итн. Едноставно и практично, тоа е најдобриот подарок за пријатели, семејство, деца, син и ќерка. 【Повеќе бои/обрасци за избор од】 Изберете помеѓу најпопуларните бои/обрасци на пазарот. Оригиналната намера на дизајнот не е само шише со вода, туку и неверојатно уметничко дело кое ви овозможува да пиете доволно вода со очекувања и благодарност. 【Големина и капацитет】 10,8 x 2,8 инчи/ 27,5 x 7,2 см. Капацитетот на шише со вода од термос е околу 20 мл, дојдете со искривен капа на слама и широка рачка. 【Не'рѓосувачки челик од одделение за храна】 Ова спортско шише со вода е изработено од врвен не'рѓосувачки челик. Има двојно зачувување на топлина и зачувување на студ. Чувајте ја водата над 45 ° C за 10 часа и 65 ° C за 6 часа. БПА бесплатно и нетоксично. Никогаш нема да остави метален вкус или 'рѓа. 【Продолжени апликации】 Изолираното шише со вода е идеално за лесно патување, совршено за спорт на отворено, работа, плажа, училиште, канцеларија, пикник, јога, пешачење, кампување, возење велосипед, трчање, итн. Едноставно и практично, тоа е најдобриот подарок за пријатели, семејство, деца, син и ќерка. 【Повеќе бои/обрасци за избор од】 Изберете помеѓу најпопуларните бои/обрасци на пазарот. Глафи ​​Персонализирано шише со вода за враќање на училишен материјал-Оценка на храна 304 големина од не'рѓосувачки челик-10,8 x 2,8inch/13,38 x 3,3inch капацитет— 20 мл/600ml-32 мл/1000ml време за држење-10 часа над 45 Целзиус, 6 часа над 65 Целзиусови топли совети 1. Се препорачува прво да додадете топла или мраз вода за пред-загревање или пред-ладење, за да се постигне најдобриот ефект од одржување на топло и ладно. Кога одржувате ладно, подобро е да додадете коцки мраз. 2. Додадете врела вода во чашата, не користете сламки при пиење за да спречите изгореници. 3. Кога додавате врела вода во чашата, не треба да биде премногу полна за да се спречи скалењето предизвикано од прелевање.

Избор на клиент

Планети Ракети Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Вода Шише Истекување Доказ 500мл Новак
Планети Ракети Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Вода Шише Истекување Доказ 500мл

●Врвен Квалитет : оваа вакуумска чаша е изработена од нерѓосувачки челик и пп материјали за храна што е

DEN 1.33
Тервис Инкруел Крило на пеперутка Трипл wallид изолиран Тумблер, шише шише со уста од 40oz, не'рѓосувачки челик Новак
Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолиран кригла кафе, фудбалска црна бела уметност Новак
Pantone Latte Thermo Cup, 220ml, светло розова Новак
Pantone Latte Thermo Cup, 220ml, светло розова

Pantone Latte Thermo Cup, 220ml, светло розова Светот нанесен со бои живот е бои Вака го гледаме светот во Пантоне...

DEN 0.33
IOTA PHI THETA FRATERNITION THERMOS THERMOS TERMOS BOITH 17 OZ Новак
IOTA PHI THETA FRATERNITION THERMOS THERMOS TERMOS BOITH 17 OZ

Големина : шише со вода од не'рѓосувачки челик 17 мл Совршена големина, форма стил на шише со сода...

DEN 2.00