Кригла за кафе, термос, кригла за патување со кафе, термос за топли пијалоци, термос на кафе, решетка беспрекорна шема сина црвена боја

Кригла за кафе, термос, кригла за патување со кафе, термос за топли пијалоци, термос на кафе, решетка беспрекорна шема сина

DEN 1006.40

Новак

Достапно за нарачка

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см/10.2x2.6 in. ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304 материјал од не'рѓосувачки челик. Капацитет од 500 мл. Преносни и издржливи. ★ Изолирана кригла за кафе : На површината на термовите се отпечатени разни обрасци, бидејќи целина има силно украсно и практично. Повеќе исклучителни обрасци можат да влезат во мојата продавница за да ги видат. ★ Термос за топли пијалоци : Нашата кригла за патување со кафе е мала во големина и големи во капацитет, лесен за транспорт и складирање. Тоа е совршен подарок за пријателите и семејството. Ние исто така поддржуваме прилагодување на моделот. ★ Купете со доверба : Ако имате какви било прашања или незадоволство, ве молиме слободно да ни кажете, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Дајте ви добро искуство за купување. ★ 100% сосема нов и висок квалитет. ★ Поддршка за прилагодување. Бидејќи прилагодувањето е многу значајно. ★ Рачно мерење, оставете мала грешка на големината. ★ Боите може да постојат мала разлика како резултат на различни екрани.

Избор на клиент

Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолиран кригла од кафе, есенски хорор од тиква Новак
Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолиран кригла од кафе, есенски хорор од тиква

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

DEN 3.33
Тервис Инкруел Крило на пеперутка Трипл wallид изолиран Тумблер, шише шише со уста од 40oz, не'рѓосувачки челик Новак
Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолирана кригла за кафе, loveубов на Денот на вineубените Новак
Uogeep аниме Puella magoka Magica Cafe Cafe Protable вакуум двојно изолирани чаши модни патувања за модни патувања 12 мл Новак
Uogeep аниме Puella magoka Magica Cafe Cafe Protable вакуум двојно изолирани чаши модни патувања за модни патувања 12 мл

Дизајн на двоен слој, школка ПС, лагер ПС, капак ПП Хуманизиран дизајн, компактен, водоотпорен, безбеден,

DEN 319.84