Мини шише со вода од не'рѓосувачки челик од 7 мл, мало вакуумско изолирано шише со шише со вода, доказ за спорт, топло и ладно вода шише за жени девојки Деца подарок мл

Мини шише со вода од не'рѓосувачки челик од 7 мл, мало вакуумско изолирано шише со шише со вода, доказ за спорт, топло и ладно

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Супер мини големина на вакуум изолирано шише со вода : само 7oz, совршена големина за мали деца или за секој кој е среќен со мала количина пијалок што е лесно да се носи во чанта или торба/кутија за ручек, чанти или ранци. Софистицирани и корисни : Уживајте во топли пијалоци во зима или ладни пијалоци во текот на летото со нашето мало шише со вода. Нашето разноврсно изолирано шише може да се користи како детско шише за децата да земаат вода, сок или млеко на училиште. Овие не'рѓосувачки шишиња можат да ги користат и возрасните како шише со кафе, чај или млеко за работа или време за појадок/чај. Иновативна вакуумска изолација : Нашето високо квалитетно шише ги задржува пијалоците ладни или топло повеќе од 6 часа. Со нашата иновативна технологија, нашето шише со вода ги задржува температурите со часови и спречува кондензација да се формира на надворешноста на шишињата. Истекување и искривување : Не грижете се за водата или сокот да ја навлажнете чантата. Безбедност на вакуумско протекување и потсмев, неговата дизајн на рачката ја прави организацијата лесна и слободно на мали простори. Детско шише со вода : SIP здраво со нашите шишиња без вода БПА кои се прават без фталати и токсични материјали. Нашите стилски шишиња се доволно мали за детски раце, но сепак доволно големи за гаснење на жед. Големината на отворањето на шишето прави брзо полнење и лесно чистење. Осветлете го утрото и вашите деца утро со пополнување на шишето со вкусни пијалоци за да одите!. Redson Mini 7oz Не'рѓосувачки челик шише со шише со вода Опис ① Ова вакуумско изолирано шише со вода се изработени од премија од 304 одделение од не'рѓосувачки челик. ② 304 не'рѓосувачки челик нема да остане вкус на вашиот последен пијалок и трансфер на следниот. Ова значи дека нашата чаша може да го задржи вашиот пијалок освежувачки и оригинален. ③ Светла со тежина Направете го шишето одлично за долг велосипедизам и пешачење, фитнес и вежби, секоја употреба во училиштата и канцеларијата итн. За разлика од пластичните шишиња со вода или шишињата од не'рѓосувачки не'рѓосувачки wallидови, конструкцијата со вакуум со двојна wallид може да ја задржи водата ладна или топла. Да уживате Најдобар вкус на вашиот омилен пијалок. Детали за тестот на температурата - Собна температура 23 ° -за 95 ° топла вода : По 3 часа задржете ја температурата на водата над 70 степени. По 6 часа, задржете ја температурата на водата над 60 степени. По 12 часа, задржете ја температурата на водата над 50 степени. -For 0 ~ -50 ладна вода : По 3 часа задржете ја температурата на водата под 5 степени. По 6 часа, задржете ја температурата на водата под 10 степени. По 12 часа, задржете ја температурата на водата под 15 степени. Бренд за детали за производот : Редсон Боја : Роуз/Скајблу/Сребрена/Портокалова/Праска Розов материјал : Висококвалитетен 304 капацитет од не'рѓосувачки челик : 7oz/200ml Сопственост : Чувајте топло/Чувајте ладна карактеристика : мини големина за деца, девојче, млеко, кафе и чај. Фина појава, одлична изолација, лесна за носење, анти-капка, отпорен на абење, антикорозија. итн пакет вклучува 1 * вакуум чаша.

Избор на клиент

Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолирана кригла за кафе, loveубов на Денот на вineубените Новак
Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолиран кригла од кафе, есенски хорор од тиква Новак
Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолиран кригла од кафе, есенски хорор од тиква

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

DEN 3.33
Кригла за кафе, термос, кригла за патување со кафе, термос за топли пијалоци, термос на кафе, зелен универзум. Новак
Планети Ракети Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Вода Шише Истекување Доказ 500мл Новак
Планети Ракети Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Вода Шише Истекување Доказ 500мл

●Врвен Квалитет : оваа вакуумска чаша е изработена од нерѓосувачки челик и пп материјали за храна што е

DEN 1.33