Кригла за кафе, термос, кригла за патување со кафе, термос за топли пијалоци, термос на кафе, дрвен прозорец каубојски образец

Кригла за кафе, термос, кригла за патување со кафе, термос за топли пијалоци, термос на кафе, дрвен прозорец каубојски образец

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см/10.2x2.6 in. ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304 материјал од не'рѓосувачки челик. Капацитет од 500 мл. Преносни и издржливи. ★ Изолирана кригла за кафе : На површината на термовите се отпечатени разни обрасци, бидејќи целина има силно украсно и практично. Повеќе исклучителни обрасци можат да влезат во мојата продавница за да ги видат. ★ Термос за топли пијалоци : Нашата кригла за патување со кафе е мала во големина и големи во капацитет, лесен за транспорт и складирање. Тоа е совршен подарок за пријателите и семејството. Ние исто така поддржуваме прилагодување на моделот. ★ Купете со доверба : Ако имате какви било прашања или незадоволство, ве молиме слободно да ни кажете, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Дајте ви добро искуство за купување. ★ 100% сосема нов и висок квалитет. ★ Поддршка за прилагодување. Бидејќи прилагодувањето е многу значајно. ★ Рачно мерење, оставете мала грешка на големината. ★ Боите може да постојат мала разлика како резултат на различни екрани.

Избор на клиент

ИЗГРАДЕН Совршен Печат Двојно Ѕидови Изолирани Нерѓосувачки Челик Пијалоци Шише, 480 мл - лаванда Новак
ИЗГРАДЕН Совршен Печат Двојно Ѕидови Изолирани Нерѓосувачки Челик Пијалоци Шише, 480 мл - лаванда

Дизајнирано за зафатен модерен начин на живот, ова шише со пијалоци од нерѓосувачки челик е стилски, пра

DEN 2.00
Кригла за кафе, термос, кригла за патување со кафе, термос за топли пијалоци, термос на кафе, зелен универзум. Новак
Тервис Инкруел Крило на пеперутка Трипл wallид изолиран Тумблер, шише шише со уста од 40oz, не'рѓосувачки челик Новак
Пластична чаша Slyko Заштитна покривка стаклена чаша Термос Термос чаша ракав 550 ml големо црвено Новак
Пластична чаша Slyko Заштитна покривка стаклена чаша Термос Термос чаша ракав 550 ml големо црвено

Име на производот, ракав за вода за вода Материјал на производот со крпа за нуркање Термичка изолација н

DEN 1230.40
Планети Ракети Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Вода Шише Истекување Доказ 500мл Новак
Планети Ракети Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Вода Шише Истекување Доказ 500мл

●Врвен Квалитет : оваа вакуумска чаша е изработена од нерѓосувачки челик и пп материјали за храна што е

DEN 1.33