Комплет Чинии за Порцелански Тестенини онијор, Чинии За Салата Од 32 Унци, Сет За Големи Чинии За Сервирање, Широки И Плитки Чинии За Тестенини, Чинии За Супа, Микробр

Комплет Чинии за Порцелански Тестенини онијор, Чинии За Салата Од 32 Унци, Сет За Големи Чинии За Сервирање, Широки И Плитки

-170 %

DEN 415.84

Новак

Достапно за нарачка

Разновидни Чинии За Тестенини Поставени : Чиниите за тестенини Онијор се со дијаметар од 8,5" и 2 " во длабочина со капацитет од 32 мл. Тие се доволно широки за да се користат како чинии за вечера и доволно длабоки за да работат како чинии без да се грижите за истурање. Совршен за тестенини, салата, супи, житарки, предјадења, тепсија, помфрит, морска храна и многу повеќе. Специјален Дизајн И Безбеден За употреба : Овие чинии за салата се цврсти и издржливи со долготраен материјал за секојдневна употреба. Трендовската декорација со точки ја прави против лизгање. Со класичната боја лесно се совпаѓа со сите садови во вашата кујна. Може безбедно да се користи во микробранова печка, машина за миење садови, рерна и замрзнувач. Сигурен Квалитет На Храна : Овие порцелански чинии се направени од издржлив и отпорен на чипови порцелан, доволно силен за да спречи гребнатини од вашите ножеви и вилушки. Природната глазура што ја користевме е БЕЗ ОЛОВО и НЕТОКСИЧНА. Нема да апсорбира мирис и никогаш не се грижите дали штетните материи ќе истечат во вашата храна. Лесно За Чистење И Заштеда На Простор : мазното застаклување ги прави чиниите со тестенини прилично лесни за чистење. Обликот беше дизајниран да се натрупа за да заштеди простор во шкафот без ризик од соборување. Тоа е одличен додаток во вашата кујна. Најдобар Подарок : керамичките чинии Онијор поставени со практични и минималистички дизајни се совршени за семејни вечери, забава, ресторанска услуга и забави. Тоа е идеален избор за подарок за Денот на Мајката, Божиќ, Затоплување На Куќата и роденденски забави. Се надеваме дека чиниите со тестенини ќе ви дојдат во совршена состојба. Ако не, ве молиме контактирајте со нас. Онијор ќе обезбеди највисок стандард на услуги на клиентите за секој клиент.

Избор на клиент

Цац Кина Р-125-Црвено Виножито Валани Раб 12-3/4-Инчен Црвен Камен Сад За Тестенини, 30-Унца, Кутија од 12 Новак
Цац Кина Р-125-Црвено Виножито Валани Раб 12-3/4-Инчен Црвен Камен Сад За Тестенини, 30-Унца, Кутија од 12

Тркалезна, валани работ тестенини сад Каменина, црвена Модерен и трендовски за угостителство и прехран�

DEN 463.84
Вилерој &засилувач; Бох Производство Грис Пица/Вклучена Плоча, 12.5 во, Сива Новак
Вилерој &засилувач; Бох Производство Грис Пица/Вклучена Плоча, 12.5 во, Сива

Изгледа како метал, но не е Дали ви се допаѓа храбри контрасти колку што правиме? Тогаш колекциите За Про

DEN 620.96
Сертифицирани Меѓународни Полиња Со Сончоглед 144 мл. Сервирање/Сад За Тестенини, Повеќебојни Новак
Сертифицирани Меѓународни Полиња Со Сончоглед 144 мл. Сервирање/Сад За Тестенини, Повеќебојни

Вклучува : Сончоглед полиња 144 мл Сервирање / Чинија За Тестенини Дизајниран Од Ненси Минк Рачно Наслика�

DEN 799.84
Арте Италика Бурано Тестенини/Житни Чинија, Сина Новак
Арте Италика Бурано Тестенини/Житни Чинија, Сина

Произведено Во Италија Материјал тип : Керамички Боја : Сина Тип На Производ : Чинии Со Житни Култури Дим�

DEN 2.67