Адуранс Пондерирана Опрема За Вежбање Елеци, 6 фунти 10 фунти 14 фунти 18 килограми Елек За Телесна Тежина За Мажи, Жени, Деца

Адуранс Пондерирана Опрема За Вежбање Елеци, 6 фунти 10 фунти 14 фунти 18 килограми Елек За Телесна Тежина За Мажи, Жени, Деца

-140 %

DEN 879.84

Новак

Достапно за нарачка

Зошто Да Изберете Авантура? Затоа што го поддржуваме Нашиот Пондериран Елек Со Доживотна Ограничена Гаранција и пријателска 24/7 американска услуга за клиенти, за да можете да го купите со доверба и да имате целосен мир на умот. Опремата за вежбање со тегови е совршена за кардио и тренинг со тегови, го зголемува интензитетот и ефикасноста на тренингот. Елек пондериран елек додава дополнителна отпорност рамномерно на телесните тежини, нема да се лизга и лизга за време на какви било активности. Ние дизајниравме Елеци со Тежина На Адуранс за мажи, жени или деца со прилагодлив преден појас и мек неопренов материјал за удобност. Мрежестиот џеб на задниот дел од оваа опрема за вежбање ви заштедува простор да додадете џебови со дополнителна тежина доколку е потребно. Зошто Да Изберете Авантура? Затоа што го поддржуваме Нашиот Пондериран Елек Со Доживотна Ограничена Гаранција и пријателска 24/7 американска услуга за клиенти, за да можете да го купите со доверба и да имате целосен мир на умот. Опремата за вежбање со тегови е совршена за кардио и тренинг со тегови, го зголемува интензитетот и ефикасноста на тренингот. Елек пондериран елек додава дополнителна отпорност рамномерно на телесните тежини, нема да се лизга и лизга за време на какви било активности. Ние дизајниравме Елеци со Тежина На Адуранс за мажи, жени или деца со прилагодлив преден појас и мек неопренов материјал за удобност. Мрежестиот џеб на задниот дел од оваа опрема за вежбање ви заштедува простор да додадете џебови со дополнителна тежина доколку е потребно. Зголемете ја силата и отпорноста користејќи го Нашиот Пондериран Елек. Дизајниран за ваша удобност и е совршен за вашиот кардио или тренинг со тегови за да ја зголеми ефикасноста и интензитетот на тренингот.

Избор на клиент

Умбро Унисекс Обука За Возрасни Лигавче Новак
Умбро Унисекс Обука За Возрасни Лигавче

100% Полиестер Ткаенина : Мрежа Дизајн : Наредени Логото Полите : Натопи Деколте : Кружен Врат 100% Полиестер.

DEN 3.33
Шампион Мрена Тежина Елек Новак
Шампион Мрена Тежина Елек

Одлично за обука за брзина и моќ Прилагодлив од 1 килограм до 20 килограми Безбедни и удобни ремени за мак

DEN 2.67
Црн Барут Еластичен Камербунд Магнетна Тока Со Брзо Ослободување Со Една Рака Модел НА Работа БГ-ТЦ1 Новак
Црн Барут Еластичен Камербунд Магнетна Тока Со Брзо Ослободување Со Една Рака Модел НА Работа БГ-ТЦ1

Магнетни токи за брзо ослободување за отстранување под секунда или облекување на елек со операција со е

DEN 160.00
Моќ Магацин Остеопороза Пондериран Елек За Здравје на Коските, 5 килограми Новак
Моќ Магацин Остеопороза Пондериран Елек За Здравје на Коските, 5 килограми

ТРЕНИНГОТ ЗА СИЛА СО НИЗОК УДАР ПРЕКУ АЕРОБНИ ВЕЖБИ СО ТЕЖИНА клинички покажа (повеќе од 4 децении истра�

DEN 1.00
Вертимакс Основни Тренинг Елек Новак
Вертимакс Основни Тренинг Елек

Најлон / Најлон Мрежа ФУНКЦИОНАЛНОСТ : Основниот Елек Вертимакс обезбедува 18 точки за прицврстување со �

DEN 1439.84
Опстанок Прилагодлив Пондериран Елек 15 ФУНТИ / 20 ФУНТИ-Тегови Вклучени За Шуми, Сила, Издржливост, Фитнес, Трчање Новак
Мир Прилагодлив Пондериран Елек Новак
Мир Прилагодлив Пондериран Елек

Секој предмети доаѓа со тегови вклучени Два ремени дизајн Компактно и Цврсто вклопување Тежините може �

DEN 3.00
Socobeta Преклопен Кат Седат Рампа, Водоотпорен Виткање Седат Перница Лесен За Пикник За Кампување За Плажа Новак