СВЕТСКИ ШАМПИОН ВО БОРЕЊЕ СО ГОЛЕМА ТЕЖИНА РЕПЛИКА ПОЈАС, ГОЛЕМИНА ЗА ВОЗРАСНИ.

СВЕТСКИ ШАМПИОН ВО БОРЕЊЕ СО ГОЛЕМА ТЕЖИНА РЕПЛИКА ПОЈАС, ГОЛЕМИНА ЗА ВОЗРАСНИ.

DEN 319.84

Новак

Достапно за нарачка

СВЕТСКИ ШАМПИОН ВО БОРЕЊЕ СО ГОЛЕМА ТЕЖИНА РЕПЛИКА ПОЈАС, ГОЛЕМИНА ЗА ВОЗРАСНИ. СВЕТСКИ ШАМПИОН ВО БОРЕЊЕ СО ГОЛЕМА ТЕЖИНА РЕПЛИКА ПОЈАС, ГОЛЕМИНА ЗА ВОЗРАСНИ. СВЕТСКИ ШАМПИОН ВО БОРЕЊЕ СО ГОЛЕМА ТЕЖИНА РЕПЛИКА ПОЈАС, РИК ТАЛЕНТ, ГОЛЕМИНА ЗА ВОЗРАСНИ., ИЗРАБОТЕНИ ОД КОЖЕН РЕМЕН, 4ММ ЦИНК ПЛОЧИ, ДУЕЛ ПОЗЛАТЕН.

Избор на клиент

Лепенка за повлекување, машки ремени за фитнес вежби. Црвено Новак
Лепенка за повлекување, машки ремени за фитнес вежби. Црвено

Природна Цевка За Затегнување На Латекс : Мек и против стареење и издржлив, неопшт латекс, надворешен на�

DEN 1.00
Габор Фитнес Контуриран Неопрен Поддршка На Грбот Појас За Кревање Тежина Новак
Габор Фитнес Контуриран Неопрен Поддршка На Грбот Појас За Кревање Тежина

Телото Од Неопренова Пена Со Супер Мала Тежина Овозможува Подвижност Контуриран Дизајн За Максимална П

DEN 559.84
Појас За Вежбање Сила, Професионален Појас За Зглобови Со Тежина, Кој Се Користи За Тренинг И Трчање Новак
Појас За Вежбање Сила, Професионален Појас За Зглобови Со Тежина, Кој Се Користи За Тренинг И Трчање

Можете да го користите со челични плочи за вежбање тегови, може да вежбате поефикасно Прилагодлив, може

DEN 1.00
Ард-Шампион Тешки Рака Бластер Тело Зграда Бомбардер Бицепс Навивам Трицепс Новак
Ард-Шампион Тешки Рака Бластер Тело Зграда Бомбардер Бицепс Навивам Трицепс

Контурниот дизајн овозможува рацете и рамената да бидат изолирани додека ги држите грбот и лактите зак�

DEN 403.04
Цфф Најлон Олимписки Појас За Подигнување - 9мм Дебел Вкрстен Тренинг, Мма, Бокс, Стронгман Новак
Цфф Најлон Олимписки Појас За Подигнување - 9мм Дебел Вкрстен Тренинг, Мма, Бокс, Стронгман

Тежок Најлон со дополнително полнење Широк 10 см Дебелина од 9мм Удобност Одговара Двојно Зашиени со рак�

DEN 463.84
Најк Структуриран Појас За Обука 2.0 Новак
Најк Структуриран Појас За Обука 2.0

Најлон Бравата од челичен валјак го одржува ременот безбедно на своето место Цврстиот најлон ги задржу�

DEN 554.24
Шик Спорт 2006 Најлон 6 Појас За Кревање Тежина-Појас За Поддршка За Кревање Моќ-Ултра Издржлив Новак
Шик Спорт 2006 Најлон 6 Појас За Кревање Тежина-Појас За Поддршка За Кревање Моќ-Ултра Издржлив

ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИСпортскиот Модел Шик 2006 6" појасот за кревање има надолен агол за природната форма на

DEN 3.00