Да4секоја Тежина Издржлив Појас За Натопи Со Синџир/Преносни Ремени За Кревање Тежина/Котлебел Обложен Со Винил Со Заштитна Гумена Основа За Вежбање Безбедност И Т

Да4секоја Тежина Издржлив Појас За Натопи Со Синџир/Преносни Ремени За Кревање Тежина/Котлебел Обложен Со Винил Со Заштитна

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

СИНЏИР СО ДОЛЖИНА ОД 36 ИНЧИ : надградената должина на синџирот на ременот за натопи може да ги однесе нивните вежби за телесна тежина на следното ниво; овозможува лесно додавање тежина за повлекувања и падови, помагајќи да се подобри силата во градите и трицепсот. ДОДАДЕНА ГУМЕНА ОСНОВА : гумената подлога вградена во дното на цврсто леано железо котлебел обезбедува рамна цврста основа за вашите сесии за физички тренинзи; помага да се заштити подот секој пат кога ќе го спуштите, особено со неочекувана сила за време на тренингот. КОМПАКТЕН и ПРЕНОСЛИВ : ременот е идеална алтернатива на гломазните машини; ви овозможува да вежбате пондерирани повлекувања, брадата, сквотови, падови, само со закачување повеќе чинии на ременот. ЕЛЕГАНТЕН ПВЦ КАПАК : комплетот котлебел обложен Со Винил го прави попривлечен и формира енергичен изглед за вашата домашна теретана; Покрај тоа, капакот подобро ги штити овие производи, исто така бојата кодирана со големина отпечатена може да помогне брзо препознавање на производот. ПРИЛАГОДЛИВА ТОКА, МРЕЖА : оваа погодна карактеристика овозможува можност за регулирање на должината на ременот за натопи за да се достигне посакуваната затегнатост; продолжената должина до 108 сантиметри ви овозможува да се прилагодите за да одговара на големината на половината. ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН : нашите котлебели за обука за сила нудат голема големина на прозорецот што ви овозможува да се фатите на различни начини за да приспособите различни движења; Ова во голема мера поддржува вежби за котлебел со една рака, како што се замавнување со една рака, предно сквотирање, притискање, грабнување. ЦВРСТ ПРСТЕН Д, КАРАБИН, ТОКА : Овие делови се изработени од врвен челик со силни завари, што овозможува носивост до 350 фунти. ЦВРСТ МАТЕРИЈАЛ : Целиот котлебел е изработен од леано железо со завршна облога од емајл за максимизирање на издржливоста на производот; Благодарение на специјалниот процес, површината излегува мазна со заоблени агли за пријатно искуство. КОНТУРИРАНА, УДОБНА ПОДЛОГА за ГРБ : појасот за натопи е обложен со еластична ткаенина што ја отстранува влагата и флексибилен Неопрен за да може цврсто да се вклопи околу грбот. УДОБНА РАЧКА : Широката И мазна рачка создава чувство на удобност додека вежбате со овие котлети; просторот за ракување е доволно широк за двете раце лесно да се облечат без оглед на големината на раката што се. ТРЕНИНГ ЗА ЦЕЛО ТЕЛО : Нашиот Пондериран Појас за Натопи ви овозможува лесно да додавате тежина за повлекувања и падови со челичен синџир од 36 инчи; Директно насочете повеќе мускулни групи како што се градите, трицепсот, рамената, стапиците и грбот за да изградите сила и мускули. ТРЕНИНГ ЗА ЦЕЛО ТЕЛО : Нашиот Пондериран Појас за Натопи ви овозможува лесно да додавате тежина за повлекувања и падови со челичен синџир од 36 инчи; Директно насочете повеќе мускулни групи како што се градите, трицепсот, рамената, стапиците и грбот за да изградите сила и мускули.

Избор на клиент

Променлив Бран Кревање Тежина Појас Гравитација Обука Гира Фитнес Спорт Половината Поддржувач-Црното Новак
Променлив Бран Кревање Тежина Појас Гравитација Обука Гира Фитнес Спорт Половината Поддржувач-Црното

Заштитете го мускулот на половината, лумбалниот ' рбет и мекото ткиво од оштетување Затегнете го мускул�

DEN 1.67
Шик Спорт 2006 Најлон 6 Појас За Кревање Тежина-Појас За Поддршка За Кревање Моќ-Ултра Издржлив Новак
Шик Спорт 2006 Најлон 6 Појас За Кревање Тежина-Појас За Поддршка За Кревање Моќ-Ултра Издржлив

ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИСпортскиот Модел Шик 2006 6" појасот за кревање има надолен агол за природната форма на

DEN 3.00
Најк Структуриран Појас За Обука 2.0 Новак
Најк Структуриран Појас За Обука 2.0

Најлон Бравата од челичен валјак го одржува ременот безбедно на своето место Цврстиот најлон ги задржу�

DEN 554.24
СВЕТСКИ ШАМПИОН ВО БОРЕЊЕ СО ГОЛЕМА ТЕЖИНА РЕПЛИКА ПОЈАС, ГОЛЕМИНА ЗА ВОЗРАСНИ. Новак
СВЕТСКИ ШАМПИОН ВО БОРЕЊЕ СО ГОЛЕМА ТЕЖИНА РЕПЛИКА ПОЈАС, ГОЛЕМИНА ЗА ВОЗРАСНИ.

СВЕТСКИ ШАМПИОН ВО БОРЕЊЕ СО ГОЛЕМА ТЕЖИНА РЕПЛИКА ПОЈАС, ГОЛЕМИНА ЗА ВОЗРАСНИ СВЕТСКИ ШАМПИОН ВО БОРЕЊ

DEN 319.84
Зделка Зилас Бог Е Поголем Бејзбол Шапка Извезени Тато Капа Новак
Зделка Зилас Бог Е Поголем Бејзбол Шапка Извезени Тато Капа

Затворање на бравата Договори Зилас Јупунг 6245СМНеструктурирана Класична Капа На Тато Затворање на бра�

DEN 2.67
МКФБХ Фитнес Спорт Мртво Кревање Заштита Појас Повлекување Сила Обука Кревање Тегови Кожен Ремен Новак
МКФБХ Фитнес Спорт Мртво Кревање Заштита Појас Повлекување Сила Обука Кревање Тегови Кожен Ремен

Издржлив и удобен Користејќи силен ремен, можете да постигнете високо ниво на поддршка и стабилност Рем

DEN 3.33
Цфф Најлон Олимписки Појас За Подигнување - 9мм Дебел Вкрстен Тренинг, Мма, Бокс, Стронгман Новак
Цфф Најлон Олимписки Појас За Подигнување - 9мм Дебел Вкрстен Тренинг, Мма, Бокс, Стронгман

Тежок Најлон со дополнително полнење Широк 10 см Дебелина од 9мм Удобност Одговара Двојно Зашиени со рак�

DEN 463.84
Хнкдд Кожен Ремен Кревање Тегови Фитнес Мажи И Жени Појас За Обука Појас Кожен Ремен Новак
Хнкдд Кожен Ремен Кревање Тегови Фитнес Мажи И Жени Појас За Обука Појас Кожен Ремен

Издржлив и удобен Користејќи силен ремен, можете да постигнете високо ниво на поддршка и стабилност Рем

DEN 2.33