Мјвдп Памучен Восок Африканска Ткаенина Женски Фустани Материјал Мода Батик Ткаенини

Мјвдп Памучен Восок Африканска Ткаенина Женски Фустани Материјал Мода Батик Ткаенини

DEN 4415.04

Новак

Достапно за нарачка

Материјал : Памук. Шема : Батик. Стил : печати. Должина на ткаенина : 6 јарди=5,48 метри. Употреба : Завеса,Торба, Облека, Постелнина. Техника : Ткаен Карактеристика : Тип На Дишење : Сатен Ткаенинапечатен Тип : ширина на печатење : 46" -47" или 45"-46"Тип На Производ : Органска Ткаенинаматеријал : Памучна Шема : Батикстил : Техника за печатење : должина на печатење на ткаенина : 6 јарди=5,48 метри стил : Африкански Дизајн/анкарафеатура : Пот, Дише,меко : Завеса,торба,Облека, Постелнина Носење : 40*40дезност : 96*96белешки : поради разликата во поставувањето на светлината И екранот, Бојата На предметот Може Да Биде Малку Поинаква Од Сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.

Избор на клиент

Соимои Памучна Ткаенина Од Дрес Од Бамбус Печатење Дрво Ткаенина За Шиење Двор Широк 58 Инчи Новак
Соимои Памучна Ткаенина Од Дрес Од Бамбус Печатење Дрво Ткаенина За Шиење Двор Широк 58 Инчи

Дигиталните Печатени ткаенини заштедуваат 65% од електричната енергија наспроти истата мера на ткаенин�

DEN 559.84
џангруиксуан-Продавница 一 -制薰衣草玫瑰茉莉竹签香25, 5см Новак
џангруиксуан-Продавница 一 -制薰衣草玫瑰茉莉竹签香25, 5см

图片多款的属于可选产品,您可以告诉我您需要哪一款或者哪一个颜色,默认随机发货。 Повеќе слики се опционални производи, м

DEN 614.24
Деко Арт Сософт Метална Ткаенина Акрилна Боја, 1-Унца, Сребрена Платина Новак
Деко Арт Сософт Метална Ткаенина Акрилна Боја, 1-Унца, Сребрена Платина

Овие бои за мека метална ткаенина имаат фини метални честички на кои не им треба поставување топлина ил�

DEN 200.96
Елен Обработена Ткаенина На Црвена Карирана Ткаенина За Тапацир-HDTF-0583 Новак
Елен Обработена Ткаенина На Црвена Карирана Ткаенина За Тапацир-HDTF-0583

МАТЕРИЈАЛ : 100% Микрофибер Пес ДИГИТАЛНИ ПЕЧАТЕНИ ТАПАЦИР ТКАЕНИНАШирина 140 см (56 инчи) 1 Парче = 1 Метар (100c

DEN 1.00
Минерва Занаети 8 Вејл Памук Сомотски Фустан Ткаенина Кралската Сина-на метар Новак
Минерва Занаети 8 Вејл Памук Сомотски Фустан Ткаенина Кралската Сина-на метар

Памук, кадифе Бренд : Минерва Занаети Количина : на метар Боја : Кралска Сина Ширина : 57 " / 1.43 метри...

DEN 2.00
60 Поли Поплин Полиестер Ткаенина Новак
60 Поли Поплин Полиестер Ткаенина

Земја на Потекло : Произведено Во Тајван Ширина : 60" широк Должина : 5 Јарди Содржина на ткаенина : 100% Полие

DEN 3.00