Бддвикн Зимска Шамија За Жени Жени Classic Зимска Шамија Класична Ресна Карирана Шамија Топла Мека Буци Големи Обвивки За Шамија

Бддвикн Зимска Шамија За Жени Жени Classic Зимска Шамија Класична Ресна Карирана Шамија Топла Мека Буци Големи Обвивки За Шамија

DEN 207.84

Новак

Достапно за нарачка

Овие стилски зимски шалови ќе ја облекуваат секоја облека без разлика дали е свечена или лежерна пригода, како што е датум за свадба или вечера или едноставно користете како обвивка за fall или зимска вечер. Карактеристика : зимските шалови се меки, со средна тежина, слободно завиткајте ја шамијата околу секоја облека и ќе ве стопли цел ден.- комплет шал и ракавици за жени женски шалови црни шалови и обвивки за вечерни фустани шалови за жени зимска топла шамија за вратот сатенска шамија за коса африкански обвивки за глава зелена шамија загреана шамија за вратот за жени шамија за коса за црни жени.- розова шамија жолта шамија шал за жени патување шамија коса обвивки за жени мода ќебе шамија за жени шамија ленти за глава за жени шамија шамија ракавица во собата за жени момчиња шамија девојки шамија зимска шамија за мажи. Крзнена, пријатна, топла, близу до кожата, носете ја оваа шамија со ќебе што ви дава трајна топлина во студена зима. Материјал : Polyester Applicable пол : Неутрално/машки/female Weaving метод : weft knitting Processing режим : woven Popular : Fringe Function : да се Чува warm Pattern : Цврсти color Suitable сезона : Зима, autumn Size : 210x45cm Package Вклучуваат:1 КОМПЈУТЕР scarfboys капа и ракавици сет зимски капа бела шамија празник scarfs за жените црвена шамија мажите poncho џемпер жените црвена наметка за жените ртовите за жените ноќта на вештерките ртовите за жените црна шамија за жените зимска капа и ракавици поставите жолта мечка уши headband возрасни фустан scarfs за жени 1/2pcs зима и топло мечка кадифен шамија руно вратот gaiter шапка ракавици шамија поставите жените зимска капа и ракавици за жените шапка шамија ракавица сет за жените подарок поставува жените волна шамија жените обвива & pashminas мажите зимски капи зимски капи за мажи men ' s зимски капи mens зима glovesshawl за жените сатен косата со шамија свила глава заврши коса марами зелена вратот шамија маскирани шамија за жените shawls и обвива божиќ шамија жените шапка шамија ракавици поставува шамија за деца руно шамија деца марами бела шамија за жените марами за жените подароци мажите е ладно време марами бебе шамија леопард шамија божиќ мантија шамија на главата шамија за црните жени, топло scarfs за жените ноќта на вештерките шамија свила шамија за коса завиткување во текот на ноќта ракавици и шамија поставите женска модата жените марами греење шамија за жените зима марами за жените жените обвива & pashminasred косата со шамија розова shawl turban шамија за мажи африкански глава заврши shawl заврши лен шамија свила scarfs вратот црвена шамија мачка шамија жените шапка шамија ракавици поставува бела глава заврши маскирани шамија за жените зима шамија комплети за жени бела свила шамија леопард печати шамија розова свила шамија долго свила шамија патување шамија за жените лесни шамија за жените поврзана шамија за жените плетени шамија на главата заврши за жените шапка и шамија поставите женски шалови валентин шамија шамија жените заврши шамија зима марами за жените шамија за жените mens црна. тоа може да ве натера да се истакнете во толпата.Мека и Топла : Шамија За Ќебе е изработена од многу мек акрилик, квалитетно предиво и преработка на памук. Појавување : Карирана шамија лесна за спарување со друга облека, како што е надворешна облека, џемпери, јакна и многу повеќе.- свилена глава завиткајте бела шамија шамија за жени шамија со качулка црвена шамија за жени ракавици за капи комплет женски шал шамија за глава со бели шалови обвивки шалови и обвивки за свадби шалови за коса свилени шалови шамија за глава за мажи шамија за глава за жени шамија за црни жени машки шалови за зимска обвивка за глава. Дизајн Функција : бојата на модата, изгради едноставен и моден стил. Ваш Избор : женските шалови се подарок за вашиот љубовник, семејство, пријател или соработници како родендени, божиќен и Новогодишен подарок или како подарок за женски шалови за да ја изразите вашата загриженост и благодарност.

Избор на клиент

60 Поли Поплин Полиестер Ткаенина Новак
60 Поли Поплин Полиестер Ткаенина

Земја на Потекло : Произведено Во Тајван Ширина : 60" широк Должина : 5 Јарди Содржина на ткаенина : 100% Полие

DEN 3.00
Soimoi Памук Камбрика Ткаенина Цветни, Облаци &засилувач; Мачка Деца Ткаенина Отпечатоци Од Дворот 56 Инчен Широк Новак
38-Загреани Бои Колекција - Волна Мешавина Чувствував Листови Одлично За Вашиот Занает Проект Новак
38-Загреани Бои Колекција - Волна Мешавина Чувствував Листови Одлично За Вашиот Занает Проект

Волна Чувствува Покритие Материјали : Примарни влакна : Волна; Примарна ткаенина : Филц 38 Волна Мешавина

DEN 2.33
Црна Цврста Вискоза Креп Ткаенина Новак
Црна Цврста Вискоза Креп Ткаенина

Ткаенина Покрај Дворот 52 / 53'' 100% Вискоза 105 ГСМ Додадете убава текстура на вашите апликации со Оваа Цврст

DEN 1.00