Траверс Од Симпсон Мултифункционална Виси Патување Тоалет Торба За Жени и Мажи - бања &засилувач; Туш Организатор Хигиена Торба - Со Еластична Лента Носителите

Траверс Од Симпсон Мултифункционална Виси Патување Тоалет Торба За Жени и Мажи - бања &засилувач; Туш Организатор Хигиена Торба

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Направете го вашето патување удобно за да ги имате сите ваши потреби во една торба. Горната рачка за лесно помага да го закачите комплетот додека се туширате, што го олеснува пристапот до вашите најважни работи или закачувањето додека патувате. Оваа торба за туширање обезбедува повеќе простор за складирање, но доволно мал за да се вклопи во багажот. ● НАПРАВЕТЕ ГО СЕКОЈ ДЕН ОД ПАТУВАЊЕТО ВАШЕ РЕМЕК-ДЕЛО! За ДА ги одржувате СИТЕ ваши производи ЗА патување ДОБРО организирани или ДА имате ЦВРСТА торба што ги држи сите ваши тоалети цврсто, така ШТО НИШТО не се истура out Нашата Висечка Торба За Тоалет И Шминка има УНИКАТЕН дизајн со 11 вертикални џебови и висок мрежен дел. Горната рачка за лесно помага да го закачите комплетот додека се туширате, што го олеснува пристапот до вашите најважни работи или закачувањето додека патувате. Висечката тоалетна торба може подобро да прикажува тоалети и козметика и да ги направи лесно достапни. ПРЕНОСЛИВ и УДОБЕН : нашата патничка торба е совршен избор да го ставите куферот на секое деловно или семејно патување, кампување, плажа или теретана. - БЕЗ ХАОС И БЕЗ СТРЕС!. - БЕЗ ХАОС И БЕЗ СТРЕС!. Голем КАПАЦИТЕТ : Внимателно изработената торба има 2 странични џебови и 1 Преден џеб со патент што ги одржува вашите тоалети и козметика на место и преден џеб со патент кој обезбедува дополнително складирање со лесен. Повеќе исправени мрежести прегради со затворање на патент внатре за складирање на мали предмети или комплети, сортирање предмети на прв поглед и одличен дизајн и бои на оваа торба за складирање тоалети го прават вашето патување лесно и пријатно. Нашиот дизајн ГО МАКСИМИЗИРА просторот за складирање додека МЕТАЛНАТА КУКА го олеснува закачувањето насекаде.НАПРАВЕНО ЗА ПАТУВАЊЕ и ПРЕНОСЛИВОСТ : ентериери Со Пруги за модерен изглед, еластични ленти за држење четка за заби/четка за шминка, издржливи метални патенти Шармантен, гроздобер дизајн кој обезбедува елегантно чувство за секоја Траверса Од Симпсон Одмор Дизајниран имајќи го предвид патникот, овој комплет за патување доаѓа со издржлива висококвалитетна рачка од ткаенина за лесно носење на вашата патна торба. Оваа торба не само што може да се користи како тоалетна торба, туку може да се користи и како машка или женска торба за туширање, организатор на бања, торба за бања, комплет за капки, торба за бричење, комплет за погодност, торба за комплет за патување, комплет за хигиена итн. ВЕ ПРАВИ БЕЗ СТРЕС : торбите за тоалети со затворање со патент се екстра големи со 1 кука и 3 прегради можат да содржат хигиена на телото и материјали за тоалети како што се четка за заби и паста за заби, забен конец, памучни брисеви, дезодоранси, машинки за нокти, пинцети, сапун, материјали за бричење, четка за коса, тампони, контактни леќи и материјали и слични предмети додека патувате. ● НАПРАВЕТЕ ГО СЕКОЈ ДЕН ОД ПАТУВАЊЕТО ВАШЕ РЕМЕК-ДЕЛО! За ДА ги одржувате СИТЕ ваши производи ЗА патување ДОБРО организирани или ДА имате ЦВРСТА торба што ги држи сите ваши тоалети цврсто, така ШТО НИШТО не се истура out Нашата Висечка Торба За Тоалет И Шминка има УНИКАТЕН дизајн со 11 вертикални џебови и висок мрежен дел. Оваа торба за туширање обезбедува повеќе простор за складирање, но доволно мал за да се вклопи во багажот. Голем КАПАЦИТЕТ : Внимателно изработената торба има 2 странични џебови и 1 Преден џеб со патент што ги одржува вашите тоалети и козметика на место и преден џеб со патент кој обезбедува дополнително складирање со лесен. Користете го како едномесечен организатор на патувања или како викенд торба. Користете го како едномесечен организатор на патувања или како викенд торба. ВИСИ ЗА ЛЕСЕН ПРИСТАП : приложената висечка кука ви овозможува да ја закачите торбата на вратата од бањата, шипката за туширање или решетката за крпи за брз пристап до вашите тоалети, како и едноставно складирање на случајот за патување кога не е потребно.

Избор на клиент

КОНЦИЗЕН Багаж Кадакесу Бин Торбичка Л, Црна Новак
КОНЦИЗЕН Багаж Кадакесу Бин Торбичка Л, Црна

Гаранцијата на производителот не може да се примени Н 7,9 инчи( 20 см), В 7,5 инчи (19 см) Тежина : 0.101999999999999999999 к

DEN 1.00
Шминка Торба Патување Козметичка Торба Жолта Шема Тоалет Торба Организатор Торбичка Со Патент И Рачка Новак
Шминка Торба Патување Козметичка Торба Жолта Шема Тоалет Торба Организатор Торбичка Со Патент И Рачка

#Материјал : Добро изработена Од Еколошка полиестерска ткаенина со влечење патенти +Лесен и Издржлив : л�

DEN 143.84
Торби Сад Големи Виси Тоалет или Бричење Торба За Сите Ваши Суштински, Ditty Торба, Направени Во Сад. Новак
Торби Сад Големи Виси Тоалет или Бричење Торба За Сите Ваши Суштински, Ditty Торба, Направени Во Сад.

Произведено во САД Затворање на патент Голема висечка тоалетна торба за оние кои инсистираат на лесно и

DEN 0.33