Амбесон Лимонска Ткаенина Торбичка Сет од 2, Монохроматски Стил Сцена На Исечени И Цели Лимес Сочна Кисела Органска Храна Тема, Мала Торба За Влечење За Тоалети Мас?

Амбесон Лимонска Ткаенина Торбичка Сет од 2, Монохроматски Стил Сцена На Исечени И Цели Лимес Сочна Кисела Органска Храна Тема,

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Големина-9" долг х 6 " широк. Организирајте ги вашите маски,тоалети, personal работи и чувајте ги чисти. Изработени Од Висококвалитетна 100% полиестерска издржлива ткаенина и врвки за влечење се 100% природен памук. Разновиден-Користете Го за чување очила за сонце, козметика, мали подароци. Се вклопува во вашата торба или џеб од јакна. Карактеристики-Ткаенина За Перење и повеќекратна употреба со затворање на врвка. Отпорен на вода. Декоративна употреба. Печатено-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Долготрајни задебелени бои и јасна слика. Големина-9" долг х 6 " широк. Организирајте ги вашите маски,тоалети, personal работи и чувајте ги чисти. Изработени Од Висококвалитетна 100% полиестерска издржлива ткаенина и врвки за влечење се 100% природен памук. Разновиден-Користете Го за чување очила за сонце, козметика, мали подароци. Се вклопува во вашата торба или џеб од јакна. Карактеристики-Ткаенина За Перење и повеќекратна употреба со затворање на врвка. Отпорен на вода. Декоративна употреба. Печатено-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Долготрајни задебелени бои и јасна слика. Големина-9" долг х 6 " широк. Организирајте ги вашите маски,тоалети, personal работи и чувајте ги чисти. Изработени Од Висококвалитетна 100% полиестерска издржлива ткаенина и врвки за влечење се 100% природен памук. Разновиден-Користете Го за чување очила за сонце, козметика, мали подароци. Се вклопува во вашата торба, или јакна. Чувајте ги вашите работи или торба организирани, добро подредени и чисти со нашите сеопфатни украсни торби за подароци и кесички. Или чувајте ги вашите материјали во неа или создадете персонализирана торба за подароци за вашите најблиски. Изградена од 100% полиестерска ткаенина и има 100% памучни врвки за влечење. Меко, издржливо и машинско перење, така што обезбедува еколошко долго време на употреба. Неговата идеална големина е доволно мала за да се вклопи во повеќето чанти или џебови од јакна. Совршена големина за маски. Лесен за носење во чанта или торбичка за време на патувања и доволно голем за да ги пополните услугите на забавата. Торбичката може да се користи за одржување на вашите маски или телефони чисти. Не проѕирна торба за ткаенина ќе биде вашиот додаток. Совршен за свадби, забави, родендени, црква, хотели, тушеви за бебиња, фестивали, невестински тушеви, годишнини, забави на маса и многу повеќе. Само спакувајте ги овие украсни кеси од ткаенина со вашите омилени фаворити за забава, како што се бонбони, производи за убавина, козметика, очила за сонце, накит, сапуни за бања, подароци, чоколади, мониста, прстени и многу повеќе. Нежно повлечете ги жиците и подготвени сте да одите! Овие мини чанти за врвки совршено ќе одговараат на палуби за тарот, картички за оракл, шишиња за шминка или КАКВИ било занаети САМ. Лесно одржување. Машината може да се измие со ладна вода и благ детергент. Немојте да се исушите. Не користете белило. Сликите што ги прикажуваме имаат најточна можна боја, но, поради разликите во мониторите на компјутерот, може да има мали разлики во бојата помеѓу производот и сликата. Поради рачно мерење, ве молиме љубезно дозволете несовпаѓање од 1-2 см.

Избор на клиент

СЕЛИФЕЛИ Тоалетна Торба За Мажи, Платно Доп Комплет За Бричење Торба За Тоалети Додатоци, Издржлива Машка Тоалетна Торба За Новак Попуст
Виси Патување Тоалет Торба Комплет Шминка Случај Козметика Организатор За Мажи Жени Леопард Новак
Виси Патување Тоалет Торба Комплет Шминка Случај Козметика Организатор За Мажи Жени Леопард

И дизајнот што се преклопува го олеснува преклопувањето во вашиот куфер Има мрежести џебови за лесен пр

DEN 0.67
Торби Сад Големи Виси Тоалет или Бричење Торба За Сите Ваши Суштински, Ditty Торба, Направени Во Сад. Новак
Торби Сад Големи Виси Тоалет или Бричење Торба За Сите Ваши Суштински, Ditty Торба, Направени Во Сад.

Произведено во САД Затворање на патент Голема висечка тоалетна торба за оние кои инсистираат на лесно и

DEN 0.33
Случај за Убавина на Дизни Унисекс Кид, Ентузијастички, 29х21х15 см Новак
Случај за Убавина на Дизни Унисекс Кид, Ентузијастички, 29х21х15 см

Случај за убавина 29 х 21 х 15 см Направено ОД СТОМАЧНИ мускули Две прегради, џеб со патент и џеб со еластичн

DEN 627.20
КОНЦИЗЕН Багаж Кадакесу Бин Торбичка Л, Црна Новак
КОНЦИЗЕН Багаж Кадакесу Бин Торбичка Л, Црна

Гаранцијата на производителот не може да се примени Н 7,9 инчи( 20 см), В 7,5 инчи (19 см) Тежина : 0.101999999999999999999 к

DEN 1.00