Амбесон Храна Ткаенина Торбичка Во собата на 2, Цртан Филм Брза Храна Шема Со Пијалоци Пица Колачиња И Пуканки, Мали Врвка Торба За Тоалети Маски и Услуги, 9 х 6, Темно

Амбесон Храна Ткаенина Торбичка Во собата на 2, Цртан Филм Брза Храна Шема Со Пијалоци Пица Колачиња И Пуканки, Мали Врвка Торба

DEN 1022.40

Новак

Достапно за нарачка

Големина-9" долг х 6 " широк. Организирајте ги вашите маски,тоалети, personal работи и чувајте ги чисти. Изработени Од Висококвалитетна 100% полиестерска издржлива ткаенина и врвки за влечење се 100% природен памук. Разновиден-Користете Го за чување очила за сонце, козметика, мали подароци. Се вклопува во вашата торба или џеб од јакна. Карактеристики-Ткаенина За Перење и повеќекратна употреба со затворање на врвка. Отпорен на вода. Декоративна употреба. Печатено-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Долготрајни задебелени бои и јасна слика. Големина-9" долг х 6 " широк. Организирајте ги вашите маски,тоалети, personal работи и чувајте ги чисти. Изработени Од Висококвалитетна 100% полиестерска издржлива ткаенина и врвки за влечење се 100% природен памук. Разновиден-Користете Го за чување очила за сонце, козметика, мали подароци. Се вклопува во вашата торба или џеб од јакна. Карактеристики-Ткаенина За Перење и повеќекратна употреба со затворање на врвка. Отпорен на вода. Декоративна употреба. Печатено-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Долготрајни задебелени бои и јасна слика. Големина-9" долг х 6 " широк. Организирајте ги вашите маски,тоалети, personal работи и чувајте ги чисти. Изработени Од Висококвалитетна 100% полиестерска издржлива ткаенина и врвки за влечење се 100% природен памук. Разновиден-Користете Го за чување очила за сонце, козметика, мали подароци. Се вклопува во вашата торба, или јакна. Чувајте ги вашите работи или торба организирани, добро подредени и чисти со нашите сеопфатни украсни торби за подароци и кесички. Или чувајте ги вашите материјали во неа или создадете персонализирана торба за подароци за вашите најблиски. Изградена од 100% полиестерска ткаенина и има 100% памучни врвки за влечење. Меко, издржливо и машинско перење, така што обезбедува еколошко долго време на употреба. Неговата идеална големина е доволно мала за да се вклопи во повеќето чанти или џебови од јакна. Совршена големина за маски. Лесен за носење во чанта или торбичка за време на патувања и доволно голем за да ги пополните услугите на забавата. Торбичката може да се користи за одржување на вашите маски или телефони чисти. Не проѕирна торба за ткаенина ќе биде вашиот додаток. Совршен за свадби, забави, родендени, црква, хотели, тушеви за бебиња, фестивали, невестински тушеви, годишнини, забави на маса и многу повеќе. Само спакувајте ги овие украсни кеси од ткаенина со вашите омилени фаворити за забава, како што се бонбони, производи за убавина, козметика, очила за сонце, накит, сапуни за бања, подароци, чоколади, мониста, прстени и многу повеќе. Нежно повлечете ги жиците и подготвени сте да одите! Овие мини чанти за врвки совршено ќе одговараат на палуби за тарот, картички за оракл, шишиња за шминка или КАКВИ било занаети САМ. Лесно одржување. Машината може да се измие со ладна вода и благ детергент. Немојте да се исушите. Не користете белило. Сликите што ги прикажуваме имаат најточна можна боја, но, поради разликите во мониторите на компјутерот, може да има мали разлики во бојата помеѓу производот и сликата. Поради рачно мерење, ве молиме љубезно дозволете несовпаѓање од 1-2 см.

Избор на клиент

Еусбон Голема Козметичка Торба Пренослива Торба За Шминка Тоалетни Торби За патување и патување Новак
Еусбон Голема Козметичка Торба Пренослива Торба За Шминка Тоалетни Торби За патување и патување

€Голема Големина}големина На Производот : 26см*5см*18см, лесно држете многу сарафани, како што се клучеви, �

DEN 143.84
Гагаку Тоалетна Торба За Мажи Патување Доп Комплет Тоалет Комплет Бричење Торба Тоалети Организатор-Греј Новак
Р ПЕЛЕ РЕАЛЕ Рачно Изработени Кожа Тоалет Торба Бричење Комплет Торба Подарок За Жени &Засилувач; Мажите Новак