Вакија Тоалетна Торба За патување,Патна Торба Со Висечка Кука, Водоотпорна Козметичка Торба За Шминка Организатор За Патувања За Додатоци, Тоалети

Вакија Тоалетна Торба За патување,Патна Торба Со Висечка Кука, Водоотпорна Козметичка Торба За Шминка Организатор За Патувања

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

ТОРБАТА ЗА ТОАЛЕТИ МАГЕФИ е најдобар пријател, погодна за вашето семејно патување за да ги спакувате сите тоалети за мажи, жени и деца. ПОВОДБЕЗ разлика дали е дома, преку ноќ надвор,патување на долги растојанија или туш во теретана,активностите на отворено се многу соодветни.голема големина патување тоалет торба : 11*8*4 инч (преклопен), 11 х 35 инчи(отворен), може да собере тоалети со целосна големина. Двонасочното затворање на патентот за брз пристап, цврстата рачка и ременот за багаж ја прават патната торба за тоалет поудобна за носење.Внатрешниот главен оддел прифаќа иновативна мрежеста структура, која не само што може да го држи шишето исправено, туку и брзо да го земе и постави. Вградениот држач за кука ја прави тоалетната торба постабилна и поцврсто ги штити вашите работи. Преклопете ја торбата надолу за брзо складирање и тие лесно стануваат задолжителни работи за патување. ОДЛИЧЕН ИЗГЛЕД дизајн надворешноста е изработена од висококвалитетна водоотпорна врежана кожа, која е удобна за раката и стилска и дарежлива по изглед.Двоен патент оддел за лесен пристап предметите дури и не ја отворија торбата. ВИСОК КВАЛИТЕТ : 1. СОВРШЕНАТА ВНАТРЕШНА СТРУКТУРА вклучува два водоотпорни џебови, за да се направи разумна разлика помеѓу влажни и суви items. Направете го вашето патување поудобно и организирано.3 инчи( ролери), 12. Надворешноста е изработена од висококвалитетна водоотпорна врежана кожа, која е удобна за раката и стилски 2. Торба за ТОАЛЕТНА ТОРБА 12. Задоволете се да ги понесете тоалетите, козметиката и додатоците што ви се потребни. Задоволете се да ги понесете тоалетите, козметиката и додатоците што ви се потребни. Направете го вашето патување поудобно и организирано.Торба за ТОАЛЕТНА ТОРБА 12. ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН вградената кука може да ја закачи патничката тоалетна торба на решетката за бања, решетката за палто и секое место каде што може да се закачат работите, што е погодно за складирање и заштедува простор.At во исто време, двете големи кеси имаат еластични ленти со различна должина, кои можат да задоволат складирање на различни големини на тоалети, производи за нега на кожа и козметика. ТОРБАТА ЗА ТОАЛЕТИ МАГЕФИ е најдобар пријател, погодна за вашето семејно патување за да ги спакувате сите тоалети за мажи, жени и деца. Модерни И Функционални Тоалети Торба И Патна Торба И Торба За Патување Торба За Вежбање. Вградениот држач за кука ја прави тоалетната торба постабилна и поцврсто ги штити вашите работи. ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН вградената кука може да ја закачи патничката тоалетна торба на решетката за бања, решетката за палто и секое место каде што може да се закачат работите, што е погодно за складирање и заштедува простор.Транспарентни страни за обезбедување јасен преглед на содржината.

Избор на клиент

КОНЦИЗЕН Багаж Кадакесу Бин Торбичка Л, Црна Новак
КОНЦИЗЕН Багаж Кадакесу Бин Торбичка Л, Црна

Гаранцијата на производителот не може да се примени Н 7,9 инчи( 20 см), В 7,5 инчи (19 см) Тежина : 0.101999999999999999999 к

DEN 1.00
ТСА Одобри Тоалетна Торба 3-1-1 Чиста Козметичка Торба За Патување Со Рачка-Торба Со Големина На Кварт со Патент-Рачен Багаж Новак Попуст
Шминка Торба Патување Козметичка Торба Полски Орел Тоалет Торба Организатор Торбичка Со Патент И Рачка Новак
Шминка Торба Патување Козметичка Торба Полски Орел Тоалет Торба Организатор Торбичка Со Патент И Рачка

#Материјал : Добро изработена Од Еколошка полиестерска ткаенина со влечење патенти +Лесен и Издржлив : л�

DEN 143.84
Тоалетна Торба Виси Доп Комплет За Мажи Водоотпорна Торба За Бричење За Патување, Сина Каки Гроздобер Карирана Новак